Menu
Sepet

Q10 - Kuru Mat Ciltler İçin Yaşlanma Karşıtı Canlandırıcı 3'lü Ampul Seti

Q10 - Kuru Mat Ciltler İçin Yaşlanma Karşıtı Canlandırıcı 3'lü Ampul Seti


Koenzim q10 Nedir? Vücudumuzda doğal olarak üretilen Q10 hücre aktivitesini artırır ve cilt yenilenmesinde önemli rol oynar. Yaşlanma sürecinde vücudun kendi Q10 üretimi azalır ve vücuttaki hücre aktivitesi yavaşlar. Cilt çevresel etkenlere karşı hassaslaşır ve yaşlanma belirtileri görülür. Hücre aktivitesi azaldığı için besin maddeleri daha yavaş emilir ve toksinlerin vücuttan atılması zorlaşır. Q10 takviyesi ile ciltteki bu doğal biyolojik süreç yeniden aktive olur.


ETKİLERİ:

-Hücre aktivitesini ve enerjisini artırır.

-Cildin yenilenmesini hızlandırır.

-Cildi yaşlanmaya karşı korur.

-İnce kırışıklıkları giderir

-Cildi serbest radikallere karşı korur.

-Cilde yüksek oranda tazelik, canlılık ve ışıltı sağlar. 


NASIL KULLANILIR?  Kullanmadan önce q10 ampulü çalkalayın. Ampul açacağını ampulün üzerine yerleştirin. Ampulün üzerindeki beyaz noktayı kendinize doğru çevirin. Ampul açacağını geriye doğru büküp kırın, avcunuzun içine dökün tüm yüz, boyun ve dekolte bölgesine parmak uçlarınızla uygulayın.


ÖNERİ: İhtiyaç duyduğunuz her an cilde hızla enerji takviyesi sağlar.


BİLGİ: Işıltılı taze bir cilt için Q10 etkisi.

Q10 ampul elastikiyetini kaybetmiş, karma ve kuru ciltler için idealdir. Celumer Deniz Özü ve koenzimden oluşur. Celumer'in içerdiği aktif maddeler ve besinler sayesinde hücrelerde enerji artışı sağlanır ve hücre metabolizması hızlanır.


HACİM: 3x2 ml      


ETKEN MADDELER: E Vitamini / Celumer Deniz Özü / Q10 / Lesitin


 


CELUMER DENİZ ÖZÜ
Q10  


UZMAN GÖRÜŞÜ: ''Q10 ampulün canlandırıcı ve ışıltı veren etkisi beni çok heyecanlandırıyor. Cildi anında tazeliyor, canlandırıyor ve ışıltı sağlıyor.''


İÇERİK: Aqua/Water, Propylene Glycol, Pentylene Glycol, Butylene Glycol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Maris Aqua/Sea Water, Ubiquinone, Spirulina Maxima Extract, Algae Extract/Alaria Esculenta Extract, Saccharide Isomerate, Caviar Extract, Ostrea Shell Extract/Oyster Shell Extract , Maris Limus Extract/Sea Silt Extract, Sodium Hyaluronate, Carnitine, Glycerin, Tocopherol, Lecithin, Sodium Hydroxide, Caprylic/Capric Triglyceride, Menthyl Lactate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Phenoxyethanol, Trisodium Edta, Potassium Sorbate