Menu
Sepet

Erkek Bakımı

Erkek Bakımı
AçıklamaEnzim Peeling cildi hassas bir şekilde ölü hücrelerden ve kalıntılardan arındırır. Granülsüz peeling herhangi bir sürtünme olmadan, cildi tahriş etmeden nazikçe soyar, komedon ve sivilce oluşumunu önler. Dengeli bileşiminden dolayı enzim peeling, tüm cilt tipleri için uygundur. özellikle has..
195,00TL
Vergiler Hariç:195,00TL
AçıklamaNemlendirici balsam cilde yoğun nem verirken, cildi güçlendirici etki sağlar. Celumer deniz özü ile besleyici mavi yosun özü, erkek cildini remineralize(onarıcı) eder ve cildin alt tabakalarında bile en iyi bakımı sağlar. Balsam cilt üzerinde herhangi bir tabaka bırakmadan hızla emilir.Uygul..
380,00TL
Vergiler Hariç:380,00TL
AçıklamaSoğutucu göz jeli, cildi güçlendiren mineraller ve besinler içerir. Rahatlatıcı etkiye sahiptir ve göz çevresindeki alanı canlandırır. Roll-on stick sayesinde uygulaması çok hızlı ve kolaydır. Yorgun gözler için anında tazelik sağlar.UygulamaSabah-akşam göz çevresine nazikçe uygulanır, sonra..
230,00TL
Vergiler Hariç:230,00TL
AçıklamaMatlaştırıcı sıvı , özellikle gözenekli, yağlı ciltler için uygundur. Yağlanmadan kaynaklanan parlamayı nötralize eder. Yüksek miktarda deniz minerali ve yararlı besin maddeleri ile cildi besler. Hızla emilir ve cildi yeniler.UygulamaSabah ve akşam temizlenmiş yüze uygulanır.Öne Çıkan Aktif ..
380,00TL
Vergiler Hariç:380,00TL
AçıklamaCilt kalınlaşmış ve pürüzlü ise , bunun sebebi hormonal, mevsimsel ya da yanlış ürün kullanımından kaynaklı olabilir. Enzim serum bu ciltler için çözüm sunar. Jel dokulu Enzim serum, keratinize cilt hücreleri ile beraber cildin yüzeyindeki kuru bölgeleri etkili ve nazikçe soyar. Protein ve k..
290,00TL
Vergiler Hariç:290,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)