Menu
Sepet

Yüz Maskeleri

Yüz Maskeleri
AçıklamaKağıt maske cilde yerleştirildikten sonra, cilt hareketlenip cildi saran köpükler oluşmaya başlar ve cildi kaplar, köpürmeyle etken maddeler cilde daha iyi nüfuz eder. Hassas oksijen kabarcıkları ölü cilt hücrelerinin çözülmesine ve ciltten atılmasına yardımcı olur. Bu yumuşak soyucu etkiye ..
96,00TL
Vergiler Hariç:96,00TL
AçıklamaOrijinal ölü deniz tuzu içeren kaşıntı giderici parfümsüz krem maske. Sedef, egzama ve tahriş olmuş cildi sakinleştirir.UygulamaHaftada bir iki defa temiz cilde uygulanır, 15-20 dakika beklenir sonrasında ılık suyla durulanır yada ıslak kozmetik süngeri ile silinir.Öne Çıkan Aktif İçerikölü ..
145,00TL
Vergiler Hariç:145,00TL
AçıklamaHiperkeratoza meyilli ciltlerin ve yara izlerinin bakımı için onarıcı krem maske.UygulamaHaftada 1-2 defa yüze bolca uygulanır ve 15-20 dakika beklenir. Ilık su ile durulanır yada ıslak kozmetik süngerle silinir.Öne Çıkan Aktif İçerikVitamin A / KaolinDiğer Aktif İçerikJojoba yağı / Bisabolo..
185,00TL
Vergiler Hariç:185,00TL
AçıklamaOyster maske geniş gözenekli ve karma ciltleri arındırır, lekelerin, iltihapların ortaya çıkmasını önler. özel dokusu ile cilde yoğun nem verir ve deniz mineralleri ile besler. Cilt daha sıkı ve tazelenmiş olur, yağlanmadan kaynaklanan parlaklık azalır, ten rengi matlaşır.UygulamaHaftada 1-2..
290,00TL
Vergiler Hariç:290,00TL
AçıklamaBu yoğun maske tahriş olmuş ve kuperoza eğilimli ciltte rahatlatıcı bir etki yapar. Hoş kremsi dokusu neredeyse 15 ile 20 dakika içinde tamamen emilir. Maske Rügen Adasındaki iyileştirici tebeşir ve cildi yatıştıran, bağ dokusunu güçlendiren 5 şifalı bitki formülü ile birlikte deniz minerall..
195,00TL
Vergiler Hariç:195,00TL
AçıklamaCanlandırıcı Q10 Krem Maske, içerdiği hücresel enerji üretimini düzenleyen Q10 incileri sayesinde, bol enerji ve besleyici bakım ile yorgun ve kuru cilt tipleri için ideal bakım sağlar. Uygulamadan sonra cildin daha alt katmanları bile değerli lipitler ile beslenir ve nem depoları yenilenir...
290,00TL
Vergiler Hariç:290,00TL
AçıklamaBu zengin krem maske yüzünüzü ve ruhunuzu şımartarak pürüzsüzleştirici bir etki sunar. Tahriş olmuş ve kızarık ciltleri yatıştırır. İçeriğindeki kıymetli çuha çiçeği yağı cildi nem kaybına karşı korur. Yasemin, siyah susam ve manolya cildin sakin ve dengeli olmasını sağlar. Harmonizing krem ..
680,00TL
Vergiler Hariç:680,00TL
AçıklamaAnında kırışık karşıtı etkiye sahip extrem lift maske, denizin derinliklerin gelen, cildin yapısını yenileyici ve yumuşatıcı etkili mineraller ile eser elementlerden oluşur. Sıkılaştırıcı maske, cildi anında ve uzun süre pürüzsüzleştiren kas gevşetici jambu özü ile zenginleştirilmiştir. Mask..
485,00TL
Vergiler Hariç:485,00TL
AçıklamaYenilikçi Bioseliloz maske, rahat ve kolay kullanımıyla mükemmel nemlendirme ve beslenme sağlar. İçeriğindeki yoğun lifli plankton özü sayesinde ilk uygulamada bile derin kırışıklıklarda %16'ya kadar azalma görülür. Kısa ve uzun zincirli hyaluronik asit hücrelere yoğun ve kalıcı nem verir. S..
120,00TL
Vergiler Hariç:120,00TL
AçıklamaGüzellik maskesi cildi yeniler ve cilt metabolizmasını hızlandırır. Dengeleyici bileşeni olan cadı fındığı cildi temizler ve anında sıkılaştırıcı etki sağlar. Denizdeki doğal mineraller ve eser elementler cildin metabolizmasını hızlandırmaya, esnekliği arttırmaya ve cilde ihtiyaç duyduğu bes..
245,00TL
Vergiler Hariç:245,00TL
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)