Menu
Sepet

BLUE ESSENTİALS - Aydınlatıcı Göz Kremi Tester

BLUE ESSENTİALS - Aydınlatıcı Göz Kremi Tester
Yeni 2-3 Days
BLUE ESSENTİALS - Aydınlatıcı Göz Kremi Tester
1,00₺
Vergiler Dahil: 1,00₺
  • Stok: 2-3 Days
  • Ürün Kodu: L7951790

Bütün gözler senin üzerinde! Göz altı torbalarından ve koyu halkalardan nasıl kurtulurum? 

#blueessentials vegan aydınlatıcı göz kremi sizi yorgun gösteren, göz altı torbaları ve göz altı morukları ile olan mücadelenizde şampiyondur. 

Oligo, Aljinat ve Biopterin içeren deniz suyundan oluşan yenilikçi savunma kalkanımız cildi mavi ışık ve çevresel strese karşı güvenli ve etkili bir şekilde savunur. Aydınlatıcı göz kremi anında cilt ile bütünleşerek tek bir uygulamada bile göz altı torbalarının görünümünü %16 oranında azaltır. Renk dengeleyici anında etkili pigmentler koyu göz halkalarının görünümü gizlerken Niasinamid olarak bilinen B3 vitamini düzenli bakım sonrasında göz altı morluklarını azaltır. 

*24 gün boyunca 24 kişiye test edilmiştir.

ETKİ: Telefon, bilgisayar ve tablet ışınlarına karşı koruma, göz altı morlukları ve göz altı torbalarını azaltma etkiye sahiptir.

NASIL KULLANILIR? Sabah-akşam temizlenmiş cildin göz çevresine hafif dokunuşlarla uygulayın.

ÖNERİ: Göz altı morluk ve kırışıklıklarına karşı göz çevresine hafif dokunuşlar ile masaj yaparak uygulayın.

BİLGİ: Göz altı torbaları ve göz altı morlukları için aydınlatıcı göz kremi.

Özellikle göz çevresindeki hassas cilt, mavi ışık, telefon, bilgisayar, tablet ve çevresel faktörlerden kaynaklanan günlük strese karşı koruyan özel bir kreme ihtiyaç duyar. Bu tehlikelere karşı Deniz mineralleri, Kırmızı yosun ve Kahverengi yosun özünden oluşan cilt kalkanı cildinizi güvenle korur. Aynı zamanda göz altındaki morlukları ve şişlikleri azaltır. 

İçerdiği Avokado ve Zeytinyağı gibi doğal içeriklerle cildi beslerken, Shea yağıyla da cildi sakinleştirir, hızla nemlendirir ve pürüzsüzleştirir.

İÇERİK: Shea Yağı / Avokado Yağı / B3 Vitamini / Zeytin Yağı / Biopterin Deniz Suyu / Cilt Kalkanı

HACİM: 2 ml