Menu
Sepet

BLUE ESSENTİALS - Onarıcı Gece Kremi Tester

BLUE ESSENTİALS - Onarıcı Gece Kremi  Tester
Yeni 2-3 Days
BLUE ESSENTİALS - Onarıcı Gece Kremi Tester
0,00₺
Vergiler Dahil: 0,00₺
  • Stok: 2-3 Days
  • Ürün Kodu: L7951290

Telefon, bilgisayar ve tablet ışınlarının cilt hücrelerine verdiği hasarlara karşı #blueessentials onarıcı kremi cildin yenilenme sürecini hızlandırır ve gece boyunca cildi onarır.

Eşsiz cilt kalkanı E vitamini ve canlandırıcı Kan yağmuru yosunu gün içinde cildinizde oluşan hasarı derinlemesine onarır. Telefon-bilgisayar vb. gelen mavi ışınların ve oksidatif stresin cilt üzerindeki olumsuz etkilerini önler. İçerdiği organik sertifikalı Argan yağı, Shea yağı kombinasyonu ile cildi nemlendirir ve cilt elastikiyetini arttır. Erken yaşlanmaya karşı korur. Sabahları rahat, taze başlangıç ve güzel bir cilt için. Her cilt tipine uygundur. 

ETKİ: Oksidatif stres ve erken yaşlanmaya karşı koruyucu etkiye sahiptir.

NASIL KULLANILIR? Cilt temizliğinden sonra, akşamları yüz boyun ve dekolte bölgesine masajla uygulayın.

ÖNERİ: Telefon-bilgisayar vb. sürekli kullananların cilt bakım rutininde gece kullanmaları tavsiye edilir.

BİLGİ: Vegan antioksidan ve besleyici gece kremi cildin mavi ışık veya çevresel stres gibi zararlı faktörlerden kurtulmasına yardımcı olur. Antioksidan etkisi nedeniyle gece kremi serbest radikallerin zararlarına karşı cildi korur. Kremin içerdiği onarıcı enzimlerle bir gecede cilt hasarlarını onarır ve cildi güçlendirir. Besleyici yağların yanı sıra Hyaluronic asit sayesinde cildi derinlemesine nemlendirir.

Cilt kalkanı nedir?: Deniz mineralleri, İkiz kırmızı yosunlar ve Kahverengi yosun özleri, telefon-bilgisayar vb. ışınlarının ve olumsuz çevre koşullarının zararlı etkilerini ortadan kaldırmak için oluşturulmuş cilt koruyucu kombinasyonudur. Bu aktif bileşenlerin kombinasyonu cildi serbest radikallerin neden olduğu hasarlardan ve buna bağlı olarak erken cilt yaşlanmasına karşı korur. 

Deniz mineralleri: Cildin ihtiyaç duyduğu mineraller ve eser elementler sağlar. Aktif bileşenleri cildin derin katmanlarına kadar taşır.

İkiz kırmızı yosun: Cildi çevre kirliliğinin zararlarından korur ve nemlendirir.

Kahverengi yosun özü: Cildi mavi ışığın zararlı etkilerinden korur ve antioksidan etkiye sahiptir.

İÇERİK: Shea Yağı / Hyaluronic Asit / Argan Yağı / Cilt Kalkanı / Kan Yağmuru Yosunu

HACİM: 3 ml