Menu
Sepet

TÜM SİPARİŞLERİNİZDE 2 ADET DENEME BOY ÜRÜN HEDİYE!  ÜCRETSİZ KARGO !

Celumer Deniz Özü

Celumer Deniz Özü

 İÇİMİZDEKİ DENİZ

 Milyonlarca yıl önce, denizler insan yaşamı için en ideal düzeni oluşturdu.     

 Denizden gelen bu miras, deniz suyu bileşenleri ile   damarlarımızda akan kan   plazmasının genetiği ve lenfatik sıvılar   arasındaki   benzerliklerde de açık bir   şekilde görüldüğü üzere günümüze dek uzanmıştır.

 Bu ilişki 20. Yüz Yılın başlarında keşfedilmiş ve günümüz kozmetik dünyasının   temellerinden birisi haline gelmiştir.

 Denizlerde bulunan tuz ve mineral özleri ve karışımları vücudumuza yabancı   değildir. Bünyemiz tarafından şaşırtıcı biçimde   kolayca kabul edilirler. Cildimiz   seçici geçirgen olmasına rağmen denizden gelen bu maddeleri emer. Cildin en   derin   katmanları tarafından gerçekleştirilen emilim ve vital (canlandırıcı)   elementlerin temini bu doğal metotla gerçekleşir.

 Bu önemli bilimsel keşif, ürünlerimizin de temel yapı taşıdır. DALTON Marine   Cosmetics – denizlerden ilham almıştır.Çalışma Prensibi &  Güzelliğin Dört  Evresi

 1. EVRE: CANLANDIRMA ve DETOKS

 Taze bir cilt görünümü için Hücre metabolizması uyarılır ve zararlı maddeler     hücre içerisinden lenfler yolu ile dışarı atılır.

 2. EVRE: BESLEME ve KORUMA, Sağlıklı Bir Cilt Görünümü İçin

 Hayati önem taşıyan maddeler cilt tarafından emilerek, cilt koruma bariyeri ve   doğal savunma sistemi desteklenir ve   güçlendirilir.

 3. EVRE: HÜCRE İLETİŞİMİ ve DENGESİ, Düzgün ve Dengeli Bir Cilt   Görünümü İçin

 Hücresel iletimler arttırılarak, cilt için en ideal besin kaynakları meydana getirilir.   Bunun sonucunda hücre ve çevresindeki   ortam bileşenleri dengeli hale gelir,   eksiklikler çok daha etkin bir şekilde tamamlanır.

 4. EVRE: YENİDEN YAPILANMA ve HÜCRE YENİLENMESİ, Daha   Sıkı ve Genç Bir Cilt Görünümü İçin

 Bu evre cilt hücrelerinin yeniden yapılanma ve yenilenme dönemidir. Hücreler   yüksek düzeyde zorlayıcı etkenlere karşı artık   çok daha yoğun bir şekilde   korunmaya başlar. Artık eskiye oranla çok daha fazla yeni ve sağlıklı hücreler   üretilmeye   başlanmıştır.

Mükemmel Anti-Aging

 Özel metodumuzla, vücut tarafından tanınan saf deniz mineralleri beş ayrı deniz canlısıyla kombine olur ve bütünleyici bir   yapı haline gelir. Dolayısıyla Celumer Deniz Özü, vital (canlandırıcı) elementler yardımıyla, hem ciltte bir koruma kalkanı   oluşturur hem de klinik olarak kanıtlanmış cilt yenileyici etkilerle cilde doğal bir besin kaynağı sağlar.

 Bağımsız olarak yapılan biyofiziksel ve dermatolojik çalışmalarda, Celumer Deniz Özü kullanılmaya başlandıktan dört hafta   sonra aşağıdaki sonuçlara ulaşıldığı kanıtlanmıştır.


 • Cilt elastikiyetinde: % 43 artış

 • Cilt nem seviyesinde: % 48 artış

 • Hücrelerdeki UV koruma kalkanında: % 17 güçlenme

 • Cildin hücresel faaliyetlerinde: % 19 artış


 *47 ile 62 yaş aralığındaki insanlar üzerinde denenmiştir. Celumer Deniz Özü dört hafta boyunca günde iki kere cilde   uygulanmıştır. Deneklerde bu uygulama sonrasında hiçbir şekilde tahriş veya kızarıklığa neden olmamıştır, çalışmalar  laboratuvar ortamında değil insanlar üzerinde gerçekleştirilmiştir.