Menu
Sepet

COMFORT CLEAN - Aha'lı Peeling Tester

COMFORT CLEAN - Aha'lı Peeling Tester
Yeni Out Of Stock
COMFORT CLEAN - Aha'lı Peeling Tester
0,00₺
Vergiler Dahil: 0,00₺
  • Stok: Out Of Stock
  • Ürün Kodu: TT5550352

Derinlemesine etkili meyve asitli peeling! 

Meyve asitlerinin gücü ile hafif jel dokulu peeling ölü cilt hücrelerini güvenli bir şekilde arındırır cildi pürüzsüzleştirir ve yumuşaklık hissi verir. Mükemmel meyve asiti kombinasyonu kolajen üretimini arttırır ve cildin asit mantosunu korur. 

Peeling etkisine ek olarak Aha'lı peeling cildin nem seviyesini dengeler kalıcı bakım etkisi sağlar. Kusursuz ve berrak bir cilt görünümü için yıkanmış gözenekleri açmakta, sivilce ve siyah nokta oluşumunu önlemekte kullanıldığı gibi kuperoz, pigmentasyon lekeleri ve kırışıklıkların bakımında da kullanılmak üzere formüle edilmiş çok yönlü bir bakım ürünüdür.

ETKİ: Cildi arındırır, pürüzsüzleştirir ve nemlendirici etkiye sahiptir.

NASIL KULLANILIR? Işıltılı duru bir cilt için haftada 1 kez Aha'lı peeling uygulanır. 

Cildin hassasiyetine bağlı olarak ciltte minimum 2 maksimum 20 dk. bekletilir. Daha sonra ılık su ile durulanır. #comfortclean Aha'lı peeling kür olarak düzenli kullanılıyorsa cilde SUN CARE UVA/UVB SPF 50+ ile korumayı unutmayın. Hassas ciltlerin kullanımına uygun değildir, göz ve mukoza zarlarına temastan kaçınılmalıdır.

ÖNERİ: Etkisini arttırmak için meyve asidi peeling kür olarak kullanılabilir, bunun için peelingi 4 hafta boyunca haftada 2-3 kez uygulanması tavsiye edilir.

BİLGİ: Aha meyve asitli peeling.

Bu peeling de hafif konsantreli Tartarik asit, Malik, Sitrik ve Glikolik asit ile zenginleştirilmiştir. Aha'lı meyve asidinin akne tedavisinde olumlu etkisi herkes tarafından  iyi bilinmektedir. Bu sitlerin kombinasyonu siyah nokta, sivilce izleri, pigment lekeleri ve kırışıklıklardan olumlu bir etkiye sahiptir. Aha'ya (Alfa hidroksi asitler) ek olarak Salisilik asit, gibi BHA asitlerde cildi soyma etkilidir. Kimyasal peelingler diğer peelinglere göre daha etkilidir aynı zamanda %20 daha konsantrasyonlu #ahalıpeeling ciltler için uygundur. 

İÇERİK: Meyve Asitleri / Sitrik Asit / Malik Asit / Glikolik Asit / Tartarik Asit

HACİM: 3 ml (TESTER)