Menu
Sepet

COMFORT CLEAN - Enzim Peeling

Granülsüz hassas enzim peeling! 

Hassas ciltler için granülsüz enzim peeling cildi aşındırmadan ve tahriş etmeden nazikçe ölü hücrelerden arındırır, komedon ve sivilce oluşumunu engeller. Hassas ve kuperozlu ciltlerin bile kullanabildiği bu peeling tüm cilt tiplerine uygunudur.  #comfortclean enzim peeling düzenli kullanımda cilde canlı, dengeli ve ışıltılı bir görünüm sağlar. 

ETKİ: Cildi arındırır ve pürüzsüzleştirici etkiye sahiptir.

NASIL KULLANILIR? Temiz cilde haftada 1- 2 defa; paket içerisindeki peeling pudrasını az miktarda ılık su ile hafifçe köpürterek uygulayın. 3-4 dk etkisini göstermesini bekleyin, ardından ılık su ile durulayın.

ÖNERİ: Paket içerisindeki peeling pratik kullanımıyla her zaman yanınzda!

BİLGİ: Peeling cildi ölü hücrelerden arındırır ve gözeneklerdeki kalıntıları giderir. Enzim peelingler diğer peeling çeşitlerinin aksine cildi daha derinlemesine temizlenir.

Enzim peelingler nasıl çalışır?

Peelingin içerisindeki doğal enzimler, cilt yüzeyindeki yağ ve protein bileşenlerini cildin en üst katmanında parçalar. Peeling uygulama sonrası yıkandığında; ölü deride çözülmüş hücreler de ciltten arındırılmış, cilt temizlenmiş olur. Bakım rutininde kullanılacak olan besleyici serum ve kremlerin cilt tarafından emilimi kolaylaşır. Peeling granülsüz olduğundan kuperozlu, hassas ve lekeli ciltler için uygundur.

İÇERİK: Deniz Mineralleri / Papaya Enzimleri / Çinko Asit / Silika

HACİM: 8 x 1gr

UZMAN GÖRÜŞÜ: ''Enzim Peeling'in en çok sevdiğim özelliği tüm cilt tiplerine uygun olmasıdır. Çok hassas veya iri gözenekli karma ciltlerde bile enzim pudra peelingi kullanabiliyorum. Tüm cilt tipleri için pürüzsüz yumuşak bir cilt sağlıyor.''