Menu
Sepet

COMFORT CLEAN - Leke Giderici Arındırıcı Aha'lı Jel Kimyasal Peeling

 COMFORT CLEAN - Leke Giderici Arındırıcı Aha'lı Jel Kimyasal Peeling  Meyve asiteri ile evde kimyasal peeling uygulaması!


cildin üst tabakasındaki ölü cilt hücrelerini arındırır, cildin yenilenme sürecini hızlandırır, cildi pürüzsüz ve ışıltılı bir görünüme kavuşturur. Ancak cilt tipimize, cilt problemimize ve cildimizin genel durumuna göre en etkili ve en doğru peelingi seçmek önemlidir. ETKİLERİ: 

-Jel peeling cildi pürüzsüzleştirir.

-Pigment bozukluklarını giderir. 

-Cilt tonunu aydınlatır, dengeler. 

-Cilde nem sağlar

-Meyve asitlerinin gücü ile ölü cilt hücrelerini güvenli bir şekilde ciltten arındırır.

-Cilde ışıltı kazandırır.

-Mükemmel meyve asit kombinasyonlu aha peeling kolajen üretimini artırır.

-Cildin asit mantosunu korur. 

-Peeling etkisine ek olarak AHA'lı peeling cildin nem seviyesini dengeler.

-Kusursuz ve berrak bir cilt görünümü için tıkanmış gözenekleri açar.

-Sivilce ve siyah nokta oluşumunu önler.

-Sivilce lekeleri, güneş lekeleri ve kırışıklıkların bakımında da kullanılmak üzere formüle edilmiş çok yönlü bir bakım ürünüdür.


NASIL KULLANILIR? Işıltılı duru bir cilt için haftada 1 uygulanır. Göz çevresi hariç tüm cilde uygulanır. Cildin hassasiyetine bağlı olarak 2-15 dk. bekletilir. Daha sonra ılık su ile durulanır. #comfortclean AHA'lı peeling kür olarak düzenli kullanılıyorsa cildi SUN CARE UVA/UVB SPF 50+ ile korumayı unutmayın. *Hassas ciltlerin kullanımına uygun değildir, göz ve mukoza zarlarına temastan kaçınılmalıdır.


ÖNERİ: Meyve asidi peeling kür olarak 4 hafta boyunca haftada 2-3 kez uygulanması tavsiye edilir.

*Çilek bacak peelingi olarak da kullanılır.


BİLGİ: AHA BHA peeling

Hafif konsantreli tartarik asit, malik, sitrik ve glikolik asit ile zenginleştirilmiştir. AHA'lı meyve asidinin akne tedavisinde olumlu etkisi herkes tarafından  iyi bilinmektedir. Siyah nokta, sivilce izleri, güneş lekeleri ve kırışıklıklarda etkili bir şekilde kullanılır. AHA'ya ek olarak salisilik asit, gibi BHA asitlerde cildi soymada etkilidir. Kimyasal peelingler diğer peelinglere göre daha etkilidir ve uygulama sonrası mutlaka güneş koruyucu kullanılması gerekir.

HACİM: 30 ml


ETKEN MADDELER: Meyve Asitleri / Sitrik Asit / MalikAsit / Glikolik Asit / Tartarik Asit

MEYVE ASİTLERİ 
TARTARİK ASİT


İÇERİK: Aqua/Water, Glycolic Acid, Lactic Acid, Pentylene Glycol, Sodium Hydroxide, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Ulva Lactuca Extract, Maris Aqua/Sea Water, Xanthan Gum, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate