Menu
Sepet

DERMA CONTROL - Akne Kurutucu Konsantre Pipet Tester

DERMA CONTROL - Akne Kurutucu Konsantre Pipet Tester
Yeni 2-3 Days
DERMA CONTROL - Akne Kurutucu Konsantre Pipet Tester
0,00₺
Vergiler Dahil: 0,00₺
  • Stok: 2-3 Days
  • Ürün Kodu: L7252590

Siyah nokta ve akneye karşı hızlı etki! 

Anti bakteriyel Kafur sakinleştirici Panthenol ile zenginleştirilmiştir. #dermacontrol konsantre pipet, siyah nokta ve sivilceleri iltihaplanmadan leke bırakmadan önce kontrol altına alır. İlk kullanımdan sonra bile sivilce boyutunu küçültür, kızarıklıkları azaltır ve sivilceleri kurutur. Pipet konsantre sivilcelere karşı tam bir kurtarıcıdır.

ETKİ: Anti bakteriyel iltihap önleyici ve yatıştırıcı etkiye sahiptir.

NASIL KULLANILIR? Sabah-akşam cilt temizliğinden sonra problemli bölgeye uygulayın.

ÖNERİ: İhtiyaç anında problemli bölgeye lokal yada genel kullanıldığı gibi akut durumlarda kür olarak ampul yerine kullanılabilir. 

BİLGİ: Deniz mineralleri ve Deniz peptidleri ile kombine edilmiş #dermacontrol bakım serisi cildinizi doğal bir şekilde onarır. Anti bakteriyel etkisi sayesinde pipet konsantre iltihaplı bölgeyi kontrol altına alır, sakinleştirir ve sivilcelerin cilde yayılmasını önler. Sadece siyah nokta ve sivilceler ile değil cilt altındaki ucu olmayan sivilcelerde de  etkilidir. Her ciltte dönem dönem siyah nokta ve iltihaplı sivilceler görülebilir. Bu cildinizdeki istenmeyen sivilceler ile baş etmek bakım rutininizi sivilce önleyici ürünler ile değiştirmeniz gerektiği anlamına gelmez. S.O.S spot konsantreyi hali hazırda kullandığınız bakım rutininize kolayca ekleyebilir. Cildin etkilenen bölgelerine uygulayıp hızlıca sonuç alabilirsiniz. 

İÇERİK: Deniz mineralleri / Deniz Peptidleri / Panthenol (Provitamin B5) / Laktik Asit / Kafur

HACİM: 2 ml (TESTER)

UZMAN GÖRÜŞÜ: ''S.O.S sivilce kurutucu acil yardım pipeti yalnızda sivilceleri azaltmak ve kurutmakla kalmaz aynı zamanda sivilce izlerine karşıda etkilidir.''