Menu
Sepet

DERMA CONTROL - Yağ Dengeleyici Krem

Yağlı, sivilceli ve nemsiz ciltler için nemlendirici, yağ dengeleyici krem! Hafif dokulu krem, nemsiz yağlı cildi ekstra yağlandırmadan yoğun bir şekilde nemlendirir. Ciltte yapışkan tabaka bırakmadan hızla emilir.

Cadı fındığı, salisilik asit gibi güçlü bileşenler ile zenginleştirilmiş sivilce karşıtı nemlendirici krem genişlemiş gözenekleri de sıkılaştırır.

Gözle görülür arındırıcı etkisine ek olarak gözenekleri sıkılaştırır, sivilceleri azaltır, yeni siyah nokta ve sivilce oluşumunu önler. Cilt altındaki kuru yağ kistlerini yok eder, tekrar oluşumunu önler.

ETKİ: Anti bakteriyel nemlendirici sivilceyi önler ve cilt görünümünü iyileştirir.

NASIL KULLANILIR? Cilt temizliğinden sonra sabah-akşam yüz, boyun ve dekolte bölgesine uygulayın. 

BİLGİ: Cildinizi tekrar iyi hissedin!

Deniz mineralleri ve Anti bakteriyel etkiye sahip Deniz peptidleri ile özel olarak zenginleştirilmiş #dermacontrol serisi düzenli kullanıldığında cildi doğal olarak iyileştirir. Kirli, kuru ve akneye yatkın cildin ihtiyaçlarına göre tasarlanmış yüz kremi gözenekleri arındırır, cildi nemlendirir yeni siyah nokta ve sivilce oluşumunu önler. Bu sivilce önleyici bakım, yağ kisti ve akneye eğilimli ciltler için uygundur.

İÇERİK: Deniz Mineralleri / Deniz Peptidleri / Panthenol / E Vitamini / Hamamelis / Bisabolol / Salisilik Asit

HACİM: 50ml

UZMAN GÖRÜŞÜ: ''Sivilce önleyici nemlendirici kremler arasında gerçek anlamda çok yönlü bir kremdir. Cildi korur, dengeler, sivilceleri azaltır ve yeni sivilce oluşumunu önler.''