Menu
Sepet

EXTREME LIFT - Kırışıklık Karşıtı Sıkılaştırıcı Göz Kremi Tester

EXTREME LIFT - Kırışıklık Karşıtı Sıkılaştırıcı Göz Kremi Tester
Yeni 2-3 Days
EXTREME LIFT - Kırışıklık Karşıtı Sıkılaştırıcı Göz Kremi Tester
0,00₺
Vergiler Dahil: 0,00₺
  • Stok: 2-3 Days
  • Ürün Kodu: L6451790

Kırşıklık karşıtı göz kremi! 

Kırışıklık karşıtı göz kremi dediğini yapar, sadece ince çizgileri kaz ayaklarını engellemekle kalmaz, ilk uygulamadan sonra bile gözle görülür bir şekilde cildi sıkılaştırır. Kremin içerdiği Jambu özü göz çevresindeki aktif kasları gevşetir ve böylece yeni kırışıklıkların oluşumunu engeller. Ay çiçeği özü kuru kırışmış cildi besler, cildin elastikiyetini arttırır ve göz çevresini pürüzsüzleştirir. Hyaluronic asit cildi nemlendirir ve kuruluğun neden olduğu kırışıklıkları giderirken E vitamini cildi serbest radikallere ve erken cilt yaşlanmasına karşı korur. Göz kreminin düzenli kullanımının sonucu derinlemesine beslenmiş, daha sıkı pürüzsüz bir cilttir. 

ETKİ: Pürüzsüzleştirici, sıklaştırıcı ve kırışıklık giderici etkiye sahiptir.

NASIL KULLANILIR? Sabah-akşam temizlenmiş cildin göz çevresine hafif dokunuşlarla uygulayın.

ÖNERİ: Kırışıklık karşıtı #extremelıft krem ince çizgileri yok etmek için dudak çevresine de uygulanabilir.

BİLGİ: Yaşlanma karşıtı besleyici lifting krem.

Gözler yüzün mimarıdır, uyanık bir bakış sıkı bir cilt ve pürüzsüz bir göz çevresi yıllar içinde yıpranır. İlk kırışıklıklar oluşmaya başlar cilt yorun ve gergin görünür. Özellikle ince ve hassas cildi sadece anlık değil kalıcı olarak pürüzsüzleştirmek için botoks etkili Jambu özü ve Celumer deniz özü kombine edilmiştir.

Jambu özü kırışıklığa neden olan yüz kaslarını rahatlatırken benzersiz Celumer deniz özü aktif maddelerin cildin derin katmanlarına kadar ulaşmasında yardımcı olur.

İlk kırışıklıklar ve olgun ciltlerin, Sıkı ve ideal bir cilt görünümü için etkili ve doğru göz bakımı.

İÇERİK: Celumer Deniz Özü / Jambu Özü / E Vitamini / Ayçiçeği Özü / Hyaluronic Asit

HACİM: 3 ml (TESTER)

UZMAN GÖRÜŞÜ: ''Herkese test için Extreme Lıft göz kremini bir gözüne bir kez sürüp 10dk. sonra her iki gözü karşılaştırmasını önerebilirim. Sonucu kendiniz görün''