Menu
Sepet

EXTREME LIFT - Lifting Etkili Maske

Lifting etkili anti - aging maske! 

İkisi bir arada anında etkili sıkılaştırıcı maske sadece kırışıklıkları gidermekle kalmaz aynı zamanda botoks etkisi gösterir. İşin sırrı yüz kaslarını rahatlatan ve cildi gözle görülür bir şekilde sıkılaştıran ve pürüzsüzleştiren içeriğindeki kas gevşetici Jambu özüdür. Sıkı, ışıltılı ve genç bir cilt için kaolin ile zenginleştirilmiş maske detoks yapar ve cildi gençleştirir.

ETKİ: Anında sıkılaştırıcı, pürüzsüzleştirici ve kırışıklık giderici etkiye sahiptir.

NASIL KULLANILIR? Haftada 1-2 kez cilt temizlendikten sonra yüz, boyun ve dekolte bölgesine uygulayın. 8 -10 dakika bekleyin ve silin. Daha sonra günlük bakım rutininizi uygulayın.

ÖNERİ: Kırışıklıklara karşı hızlı bir etki istendiğinde maske sadece kırışık bölgeye 2 - 3 dakika lokal olarak uygulanabilir.

BİLGİ: Kırışıklıklara karşı sıkılaştırıcı, kırışık giderici maske.

Güzellik maskesi cilt tarafından tanınan deniz mineralleri ve doğal jambu özü kombinasyonu içerir. Deniz mineralleri ve eser elementler cildi etkili bir şekilde toksinlerden arındırırken, yaşlanmayı önleyici aktif bileşenlerini de cildin derin katmanlarına kadar taşır. Yüz kaslarını gevşeten jambu özü ciltte doğal botoks etkisi oluşturur ve kırışıklıkları kalıcı olarak azaltır. Olgun ciltler için mükemmel yaşlanma karşıtı bakım.

İÇERİK: Deniz Mineralleri / Jambu Özü / Koalin

HACİM: 50 ml

UZMAN GÖRÜŞÜ: ''Müşterilerim 2'si 1 arada etkisi nedeniyle bu maskeyi seviyor. Cildi ve gözenekleri sıkılaştırır.''