Menu
Sepet

EXTREME LIFT - Lifting Etkili Maske Tester

EXTREME LIFT - Lifting Etkili Maske Tester
Yeni 2-3 Days
EXTREME LIFT - Lifting Etkili Maske Tester
0,00₺
Vergiler Dahil: 0,00₺
  • Stok: 2-3 Days
  • Ürün Kodu: L6451890

Lifting etkili anti-aging maske! 

İkisi bir arada anında etkisi sayesinde sıkılaştırıcı maske, sadece yeni kırışıklıkları önlemekle kalmaz aynı zamanda hızlı bir gençleştiricidir. İşin sırrı yüz kaslarını rahatlatan ve cildi gözle görülür bir şekilde sıkılaştıran ve pürüzsüzleştiren içeriğindeki Jambu özüdür. Sıkı ışıltılı ve genç bir cilt için Kaolin ile zenginleştirilmiş maske detoks yapar ve cildi arındırır.

ETKİ: Anında sıkılaştırıcı, pürüzsüzleştirici ve kırışıklık giderici etkiye sahiptir.

NASIL KULLANILIR? Haftada 1-2 kez temizlenmiş yüz, boyun ve dekolte bölgesine uygulayın. 3-5 dakika bekleyin ve silin. Daha sonra günlük bakım rutininize uygulayın.

ÖNERİ: Kırışıklıklara karşı hızlı bir etki için maske bir kaç dakika süre ile cilde bölgesel olarak uygulanabilir.

BİLGİ: Kırışıklıklara karşı sıkılaştırıcı yüz maskesi.

Güzellik maskesinin temeli iyi bilinen deniz mineralleri ve doğal Jambu özünün kombinasyonudur. Temel minerallerin ve eser elementlerin karışımı cildi etkili bir şekilde beslerken yaşlanmayı önleyici maske aktif bileşenleri cildin derin katmanlarına kadar taşır. Bu özellik kırışık önleme etkisini arttırır. Yüz kaslarını gevşeten Jambu özü ciltte doğal botoks etkisi görür ve kırışıklıkları kalıcı olarak azaltır. Olgun ciltler için mükemmel yaşlanma karşıtı bakım.

İÇERİK: Deniz Mineralleri / Jambu Özü / Koalin

HACİM: 3 ml (TESTER)

UZMAN GÖRÜŞÜ: ''Müşterilerim 2'si 1 arada etkisi nedeniyle bu maskeyi seviyor. Cildi sıkılaştırır ve aynı zamanda gözenekleri küçültür.''