Menu
Sepet

HYALURONIC UREA - Yaşlanma Karşıtı Yoğun Nemlendirici Serum

HYALURONIC UREA - Yaşlanma Karşıtı Yoğun Nemlendirici Serum - Kuru hassas ciltler için parfümsüz yaşlanma karşıtı nemlendirici serum! 


Hyaluronik Asit Nedir? Hyaluronik asit, yapısal olarak kendinin yaklaşık bin katı kadar su tutma özelliğine sahip olmasıyla bilinir. Bu özelliği sayesinde kas ve kemiklerin sağlıklı bir şekilde hareket etmesinde önemli rol oynar. Aynı zamanda vücudumuzun en büyük organı olan cildin yapısındaki hyaluronik asidin azalması cilt kuruluğuna ve kırışıklıklara sebep olur. Hyaluronik asit, vücudumuzda doğal olarak bulunmak birlikte dışarıdan da alınabilir. Cilt üzerine uygulanması için krem, merhem, serum şeklinde çeşitleri de vardır.

 

ETKİLERİ: 


-Hyaluronik asit ve üre konsantrasyonu ile kuru cildi hızlı ve etkili bir şekilde nemlendirir.

-İçeriğindeki saf hyaluronik asit ve hafif dokusu sayesinde hızla emilir.

-Kuruluktan kaynaklanan ince çizgiler ve kırışıklar gözle görülür bir şekilde dolgunlaşır.

-Hyaluronik asit serum cildi daha diri ve taze gösterir. 

-Parfüm içermez.  


NASIL KULLANILIR? Cilt temizliğinden sonra, sabah-akşam yüz boyun ve dekolte bölgesine masajla uygulayın. Krem veya emülsiyon kullanmadan önce HYALURONIC UREA -Yaşlanma Karşıtı Nemlendirici Serum kullanılması tavsiye edilir.


ÖNERİ: Parfümsüz formülasyonu sayesinde tüm cilt tipleri özellikle hassas ciltler için uygundur. DALTON serisindeki tüm cilt bakım kremleri ile birlikte kullanılabilir.


BİLGİ: Kırışıklıklara karşı Hyaluronik Serum.

Gençleştirici Celumer Deniz Özü ve güçlü hyaluronik asit kombinasyonu içerir. Hyaluronik Urea Serum cildi yoğun ve kalıcı bir şekilde nemlendirir ve kuruluğun neden olduğu kırışıklıkları azaltır.

HACİM: 30 ml


Hyaluron serum her cilt tipine kullanılır mı?

Hyaluron çoğu kişi tarafından yaşlanma karşıtı bir bileşen olarak bilinir. Ancak hyaluronik asit sadece olgun ciltler için kullanılmaz. Pek çoğunun bilmediği hyaluronik asit vücut tarafından tanınan bir bileşendir. Bağ dokusunda bulunduğu gibi deride de bulunur ve kuru nemsiz ciltleri nemlendirirler.


ETKEN MADDELER: Celumer Deniz Özü / Hyaluronik Asit / Üre / Laktik Asit


   


CELUMER DENİZ ÖZÜ
HYALURONİK ASİT


İÇERİK: Aqua/Water, Propylene Glycol, Pentylene Glycol, Butylene Glycol, Urea, Sodium Hyaluronate, Maris Aqua/Sea Water, Spirulina Maxima Extract, Algae Extract/Alaria Esculenta Extract, Saccharide Isomerate, Caviar Extract, Ostrea Shell Extract/Oyster Shell Extract, Maris Limus Extract/Sea Silt Extract, Sodium Hydroxide, Sodium Lactate, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol, Caprylic/Capric Triglyceride, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Lactic Acid


UZMAN GÖRÜŞÜ: ''Kullandığım en iyi hyaluronik asit serum olduğunun garantisini veririm!''