}

Neden Dalton ?

Felsefe ve değerler

MÜKEMMEL DENİZ KOZMETİĞİ

40 yılı aşkın tecrübe ile, deniz kozmetiğinin öncüsü DALTON, talepleri karşılayabilmek için, en yüksek kalite standartlarını hem bilimsel verilerle hem de geleneksel değerlerle birleştirmiştir. Ürün yelpazesinin gelişimini sürekli sağlarken, denizden aldığı doğal kaynakların tükenmemesi, tüm üretim, tedarik zinciri boyunca da gerekli sosyal, ekolojik sorumluluk projelerinde ve organizasyonlarında da yer almaktadır.


Her cilt tipi için kişisel çözümler

Tüm ürünlerimiz, her cilt tipinin ihtiyaçlarını karşılayabilecek konseptte tasarlanmıştır. Ürünlerin ve bakımların cilt üzerinde maksimum etkinlikte çalışabilmesine çok önem veriyoruz. Bu durum başarımızın devamlılığı ve kişisel ihtiyaçların çözümlenmesi için gereklidir.

Ürünlerimizin cildinizle uyumunu iyi analiz edebilmek için mutlaka yetkili DALTON bayilerimizi ziyaret ederek, profesyonel kozmetik uzmanlarımızdan bilgi alınız. Alternatif olarak, cildinizi tanıyın bölümünden de yararlanabilirsiniz.

Sürekli gelişim

Uzun vadede en iyi sonuçları elde etmek için, uluslararası araştırma ve geliştirmeleri takip etmeli, her zaman yenilikçi olup, en iyi etken maddeleri aramaya devam etmeliyiz. Bu bağlamda, yararlı olup olmadığı tartışılan hammaddelerin kullanılmasından kaçınmaya ve bunları dokularımızdan mümkün olduğunca uzak tutmaya özen gösteriyoruz. Örneğin, ürünlerimizde petrol türevi kalın yağlar kullanmıyoruz. Bunun yerine, Denizden ve doğadan gelen doğal hammaddeleri kullanıyoruz.

Ayrıca, Denizden ve doğadan aldığımız aktif bileşenlerin kaynaklarını tüketmeden ve sürdürülebilirliğini korumak DALTON için çok önemlidir. Bu yüzden sıkı denetim ve kontroller sayesinde önemli sertifikalar ve sözleşmelerimiz bulunmaktadır.

Doğal Deniz Ürünleri

Tüm ürünlerimizinde sadece açık denizlerde ve insan hücresinin içerisinde de yoğun miktarda celumer içermesidir. Yoğun miktarda celumer içermesi nedeniyle vücudumuz ile tam uyum sağlıyor olmasıdır. Tüm ürünlerimizde (“Kütle Denge Sertifikası” olarak adlandırılan) yalnızca sertifikalı palm yağını kullanıyoruz.

Parabenler ve PEG'ler olmadan

Koruyucu içeriklerin kullanımında da hassasiyet gösteriyoruz. Bu nedenle, mümkün olduğunca etkili, cilde uyumlu, istikrarlı ve güvenli ürünler geliştirmeye çalışıyoruz.  Tüm yeni gelişmelerimizde, parabenler ve PEG'ler gibi zararları kanıtlanmış ya da tartışılan koruyucu maddeler kullanmıyoruz.

Hayvan üzerinde test edilmez

Ürünlerimiz ve hammaddelerimiz hayvanlar üzerinde test edilmez. Profesyonel bakım ürünleri üreticisi olarak, yeni gelişmelerimizin etkinliğini ve uyumluluğunu belgelemek için düzenli ve yoğun olarak çalışan kalabalık bir test uzmanı tabanına sahibiz. Ürünlerimizin sürekli olarak yüksek ve garantili kalitesini sağlamak için, tüm değer zinciri boyunca en yüksek standartları oluşturmayı başardık. Elde edilen hammaddelere dayanarak, ürünlerimiz İyi Üretim Süreci (GMP) hükümlerine uygun olarak en son teknolojiler kullanılarak Almanya'da üretilmektedir.