Menu
Sepet

Serumlar & Ampuller

Serumlar & Ampuller

        

AÇIKLAMAUltra hafif ampul cildi parlamadan koruyan sıvı bir pudra gibi cildi sarıyor. Superfood algleri cildinizi nemden arındırmadan dengeye getirmeye yardımcı olur. Nem arttırıcı hyaluronik asit ile birleştiğinde, bu aktif birleşen ikilisi, anında tazelik sağlar. Güzel, dengeli ve mat bir cilt bı..
55,00TL
Vergiler Hariç:55,00TL
AÇIKLAMAKusursuz bir cilde hazır mısınız ?Süper besin yosunlarıyla bu vegan güzellik karışımı cildi canlandırır, kırışıklıkların ilk belirtilerini yumuşatır, gözeneklerin görünümünü en aza indirir, parlak ve eşit bir cilt ortaya çıkarır. Ampul cildiniz için odak filtresi görevi görürken aynı zamanda..
55,00TL
Vergiler Hariç:55,00TL
AÇIKLAMABu vegan ampul cildinizin hayal edilemeyen gücü keşfetmesine yardımcı olur. Anında enerji artışı sağlar. Superfood algler, hyaluronik asit ve kafein cildinizi süper şarjlı bir enerji içeceği gibi beslerken güçlü bir nemlendirme etkisi sağlar.#ohymblush ampul ciltte mikro dolaşımı uyarır ve c..
55,00TL
Vergiler Hariç:55,00TL
AçıklamaBu yağsız aktif madde konsantresi, 5 şifalı bitki formülü ile kuperozlu cilt için etkili bir yardım sunar. Kızarıklığı azaltır ve kılcal damarların ortaya çıkmasını önlemek için cildi güçlendirir. Yoğun bir günlük bakım için idealdir. Tüm dalton cilt bakım ürünleriyle kombine edilebilir.Uygu..
195,00TL
Vergiler Hariç:195,00TL
	Sleeping Beauty Yenileyici Ampul
Yeni 2-3 Days
AÇIKLAMASiz uykudayken cildiniz güzelleşsin  ister misiniz? İhtiyacınız olan tek şey ampul ! Vegan #sleeping ampul 2 fazlı ampul cildin bir gecede yenilenmesine yardımcı olur. Gece iyileştirici enzimler cildin iç yapısını onarır ve süper besin algleri cildi sıkılaştırır. 4 kat daha fazla e..
55,00TL
Vergiler Hariç:55,00TL
AÇIKLAMAMola Zamanı ! çünkü stres yüzünde kızarıklık tahriş ve pürüzlü cilt lekeleri şeklinde, çok kolay bir şekilde ortaya çıkabilir. Süper besin algleri yogun ve besleyici #stessiz ampul hücrelerinizi iç stresten kurumadan korumayı başarır. Yaşlanma öncesi yüksek kaliteli jojoba yağı üzüm çekirdeğ..
55,00TL
Vergiler Hariç:55,00TL
AÇIKLAMAHavyar özlü ampul, daha yüksek celumer deniz özü konsantrasyonu ve fazladan havyar özü ilavesi ile harikalar yaratır. Etkileyici ve anında yaşlanma karşıtı sonuçlar elde etmek için kullanılır. Uygulama sonrası cilt anında dolgun, ışıltılı, yumuşak ve pürüzsüz görünür. Ampul yoğun bir tedavi ..
152,00TL 190,00TL
Vergiler Hariç:152,00TL
AçıklamaA, C ve E vitaminlerini içeren serum, cildin yenilenmesini sağlar. Hiperkeratotik, skarlı ve yara izleri sonrası bakımda kullanılır. Cilt koruma bariyerinin yapılanmasına yardımcı olur.UygulamaCilt temizliğinden sonra yüze ve problemli cilt bölgelerine masaj yapılarak uygulanır. Daha etkili ..
185,00TL
Vergiler Hariç:185,00TL
AçıklamaYaşlanma karşıtı etkili bu yoğun serum, yaşlanma ve kuperoz belirtilerini azaltmaya yardımcı olur. 5 şifalı bitki formülünün ve celumer deniz özünün bileşimi genişlemiş kan damarlarına eğilimli ciltler için uygundur. çizgiler, kırışıklıklar ve kızarıklık etkili bir şekilde azalır. Serum ayrı..
390,00TL
Vergiler Hariç:390,00TL
AçıklamaSEA Ampul, hücrelerin yenilenmesini destekleyen ve epidermisin en derin tabakasında cildin yaşlanmasına karşı savaşan yüksek konsantrasyonda aktif bileşenler içerir. Cildin yaşlanma nedenlerini belirleyerek hücre yenilenmesinde katkıda bulunur. Konsantre hoş bir kokuya sahiptir, çok çabuk em..
140,00TL 175,00TL
Vergiler Hariç:140,00TL
AçıklamaPipet Konsantresi, aktif bileşenler bakımından çok zengindir. Karma cildin değişen ihtiyaçlarını dengeler ve sebum salgısının çok yüksek olduğu T bölgesinde yağlı cildin parlamasını azaltır. Celumer deniz özü yaşlanma karşıtı potansiyelini istiridyeki doğal minerallerle ve gözenekleri sıkıla..
390,00TL
Vergiler Hariç:390,00TL
AçıklamaAntibakteriyel kafur ve sakinleştirici pantenol ile zenginleştirilen, sivilceleri yayılmadan, iltihaplanmadan ve leke kalmadan kontrol altına alan bir konsantredir. Kullandıktan sonra sivilce boyutu küçülür, kızarıklıklar hafifler. Kullanımı kolaydır, pipet konsantresi sivilcelere karşı hızl..
180,00TL
Vergiler Hariç:180,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 24 (2 Sayfa)