Menu
Sepet

Sensitive Care

Sensitive Care
Sensitive Care
AçıklamaYoğun besleyici yüz kremi cilt tarafından çok iyi emilir. çok hassas, kuru, normal ve alerjiye eğilimli cildi ideal şekilde korur. Tamamen kokusuz krem ​​özellikle hassas ciltler için uygundur. Siyah frenk üzümü, balon asması ve ayçiçeği ekstraktından oluşan doğal aktif maddelerden oluşan bi..
290,00TL
Vergiler Hariç:290,00TL
AçıklamaCream Rich çok hassas ve kuru ciltler için uygundur. Kızarık veya tahriş olmuş cilt şikayetlerini % 37 oranında azalttığı ve yoğun bakım sağladığı kanıtlanmıştır. Besleyici krem ​​cilt tarafından iyi tolere edilir. Balon asması, siyah frenk üzümü ve ayçiçeği özünün doğal bileşenleri cilt bar..
290,00TL
Vergiler Hariç:290,00TL
AçıklamaHassas krem, hassas kuru göz çevresi cilt için özel olarak geliştirilmiştir. Alerjilerden kaynaklanan cilt tahrişlerini bile yatıştırır ve kuruluktan çatlamış, gerilmiş göz bölgesinin tekrar yumuşamasını, rahatlamasını sağlar. Kalın yağlar, kokular veya geleneksel koruyucu maddeler içermeyen..
195,00TL
Vergiler Hariç:195,00TL
AçıklamaKokusuz yüz kreminin hafif dokusu cildi yağlandırmadan hızlı bir şekilde emilir. Böylece, hassas karma ve yağlı ciltler için ideal temeli oluşturur. Anti-enflamatuar kara kuş üzümü, yatıştırıcı balon asması ve canlandırıcı ayçiçeği özünün aktif bileşenlerinden oluşan üçlü formülasyon tahriş ..
290,00TL
Vergiler Hariç:290,00TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)