Menu
Sepet

TÜM SİPARİŞLERİNİZDE 2 ADET DENEME BOY ÜRÜN HEDİYE!  ÜCRETSİZ KARGO !

Neden Dalton ?

Felsefe ve Değerler

MÜKEMMEL DENİZ KOZMETİĞİ MARKAMIZIN FARKINI YARATAN UNSURLAR

40 yılı aşkın tecrübe ile deniz kozmetiğinin öncüsü DALTON, en yüksek kalite standartlarını hem bilimsel verilerle hem de geleneksel değerlerle birleştirmiştir. Ürün yelpazesinin gelişimini sürekli sağlarken, denizden aldığı doğal kaynakların tükenmemesi, tüm üretim, tedarik zinciri boyunca da gerekli sosyal, ekolojik sorumluluk projelerinde ve organizasyonlarında da yer almaktadır.


Her Cilt Tipi İçin Kişisel Çözümler

Tüm ürünlerimiz, her cilt tipinin ihtiyaçlarını karşılayabilecek konseptte tasarlanmıştır. Ürünlerin ve bakımların cilt üzerinde maksimum etkinlikte çalışabilmesine çok önem veriyoruz. Bu durum başarımızın devamlılığı ve kişisel ihtiyaçların çözümlenmesi için gereklidir.

Ürünlerimizin cildinizle uyumunu iyi analiz edebilmek için mutlaka yetkili DALTON bayilerimizi ziyaret ederek, profesyonel kozmetik uzmanlarımızdan bilgi alınız. Alternatif olarak, Cildinizi Tanıyın bölümünden de yararlanabilirsiniz.

Sürekli Gelişim

Uzun vadede en iyi sonuçları elde etmek için, uluslararası araştırma ve geliştirmeleri takip etmeli, her zaman yenilikçi olup, en iyi etken maddeleri aramaya devam etmeliyiz. Bu bağlamda, yararlı olup olmadığı tartışılan ham maddelerin kullanılmasından kaçınmaya ve bunları dokularımızdan mümkün olduğunca uzak tutmaya özen gösteriyoruz. Örneğin, ürünlerimizde petrol türevi kalın yağlar kullanmıyoruz. Bunun yerine, denizden ve doğadan gelen doğal ham maddeleri kullanıyoruz.

Ayrıca, denizden ve doğadan aldığımız aktif bileşenlerin kaynaklarını tüketmeden ve sürdürülebilirliğini koruyarak kullanmak DALTON için çok önemlidir. Bu yüzden sıkı iç denetim uyguluyor, kontroller yapıyor, uluslarası sertifikalar ve sözleşmelerimizle doğaya saygımızı eyleme döküyoruz .

Tüm ürünlerimizin sürekli yüksek kalitede olmasını sağlamak için tüm tedarik zinciri boyunca yüksek standartlar belirledik. Ürünlerimiz, özenle seçilmiş ham maddeler temelinde, İyi Üretim Süreci (GMP) uyarınca en modern işlem teknolojisi kullanılarak Almanya'da üretilmektedir. Modern ekonomik ilkelere uygun olarak, yüksek devir oranlarını korumak ve ürünlerimizin her zaman taze olmasını sağlamak için lojistik ve ara ürün depolamalarımızı optimize ettik.


Doğal Deniz Ürünleri

Celumer Serimizin ürünlerinde sadece açık denizlerde ve yosunlarda bulunan ve Celumer adını verdiğimiz etkin maddemiz bulunmaktadır. Bu ürün grubumuz, yoğun miktarda celumer içermesi nedeniyle vücudumuz ile tam uyum sağlar. Bunun yanı sıra yalnızca “Kütle Denge Sertifikası” olan palm yağını kullanıyoruz.

                                                                                              


Paraben ve PEG Kullanmıyoruz

Koruyucu içeriklerin kullanımında da hassasiyet   gösteriyoruz. Bu nedenle,    mümkün olduğunca   etkili, cilde uyumlu, istikrarlı ve güvenli ürünler   geliştirmeye  çalışıyoruz.  Tüm yeni   araştırmalarımızda, parabenler ve PEG'ler gibi   zararları    kanıtlanmış ya da tartışılan koruyucu   maddeler kullanmıyoruz.
Hayvanlar Üzerinde Test Yapmıyoruz 

Ürünlerimiz ve ham maddelerimiz hayvanlar   üzerinde test edilmez. Profesyonel  bakım ürünleri   üreticisi olarak, araştırmalarımızın etkinliğini ve   uyumluluğunu    belgelemek için düzenli ve yoğun   olarak çalışan kalabalık bir test uzmanı    tabanına   sahibiz. Ürünlerimizin sürekli olarak yüksek ve   garantili kalitesini    sağlamak için, tüm değer zinciri   boyunca en yüksek standartları oluşturmayı          başardık. Elde edilen ham maddelere dayanarak,   ürünlerimiz İyi Üretim Süreci    (GMP) hükümlerine   uygun olarak en son teknolojiler kullanılarak   Almanya'da    üretilmektedir.