Menu
Sepet

REDNESS CONTROL - Kuperozlu Ciltler İçin Kızarıklık Giderici Konsantre Serum

REDNESS CONTROL - Kuperozlu Ciltler İçin Kızarıklık Giderici Konsantre Serum Kızarıklık önleyici konsantre yatıştırıcı serum.


ETKİLERİ:

-Damarları güçlendirir.

-Kızarıklıkları azaltır.

-Konsantre pipet uygulanan ciltlerde %35 daha az kızarıklık olduğu kanıtlanmıştır.

-Cildin görünümünü dengeler.

-Ciltteki iltihaplanmayı önler.

-Uzun ve kısa zincirli hyaluronik asit cilde hem yüzeysel hem de derinlemesine nem sağlar. 

-Tahriş olmuş hassas cildi belirgin şekilde yatıştırır.

-Hyaluronik asit cilde yoğun nem verir.

-Cildi dengeli bir görünümüne kavuşturur.


NASIL KULLANILIR? REDNESS CONTROL - Kuperozlu Ciltler İçin Kızarıklık Giderici Cilt Yatıştırıcı Serum sabah akşam cilt temizlendikten birkaç damla, lokal ya da bölgesel olarak hafif dokunuşlarla uygulanır.


ÖNERİ: Cildiniz kuperoza meyilli ise Redness Serisi ile cildinizi önceden desteklemenizi öneririz. Dikkat edilmediğinde kuperoz kronik iltihaplı rozaya dönüşebilir. 


Unutmayın: Gül hastalığı ilacı olmayan, teşhis edildiği evrede kontrol altına alınması gereken bir cilt hastalığıdır. Aksi takdirde geri dönüşü olmayan tehlikeli dönemlere evrilebilir. Sabah ve akşam, cilde uygun hassas temizleyicilerle cildinizi yağ ve kirden arındırın. Sonrasında sakinleştirici tonik uygulayın. Tonik cildin pH değerini dengeler ve cilt temizliğinden sonra uygulanacak ürünlerin emilimini kolaylaştırır.

 

*Makyaj yaparken yağsız fondötenler kullandığınızdan emin olun. Aşırı kızarık yanaklar ve genişlemiş damarları gizlemek için özel kapatıcılar kullanılabilir.


ROZA HASTALIĞININ BELİRTİLERİ: Roza ciltte kızarıklık, genişlemiş damarlar, püstüller ve kabarcıklar ile birlikte görülür. Rozalı ciltler için bakım rutinimizi incelemeyi unutmayın!


BİLGİ: Vücudun tanıdığı deniz mineralleri ve kuperozla mücadelede etkili olan 5 şifalı bitkiden oluşur. At kestanesi, kasap süpürgesi otu, meyan kökü, nergis ve saksı güzeli bitkileri damarların görünümünü normale döndürür.


HACİM: 15 ml


ETKEN MADDELER: Deniz Mineralleri / 5 Bitki FormülüHyaluronic Asit / Sitrik Asit


DENİZ MİNERALLERİ

 

5 ŞİFALI BİTKİ FORMÜLÜ


UZMAN GÖRÜŞÜ: ''Sonunda kızarıklığımı kontrol altına alan rozalı ciltler için serum buldum.''


İÇERİK: Aqua/Water, Panthenol, Butylene Glycol, Pentylene Glycol, Maris Aqua/Sea Water, Centella Asiatica Leaf Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Ruscus Aculeatus Root Extract, Ammonium Glycyrrhizate, Escin, Hydrolyzed Yeast Protein, Sodium Hyaluronate, Carbomer, Citric Acid, Phenoxyethanol, Sodium Citrate, Glycerin, Sodium Hydroxide, Ethylhexylglycerin, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer