Menu
Sepet

OYSTER - Yağ Dengeleyici Arındırıcı Maske

Yağlı ve karma ciltler için iltihap önleyici istiridye maske!

İltihap önleyici maske iri gözenekli, yağlı ve karma cildi derinlemesine temizler; cilt üzerindeki siyah nokta, sivilce ve iltihabı önler. Aynı zamanda matlaştırıcı ve nemlendirici etkisi sayesinde siyah nokta ve sivilceli ciltler için ideal bir maskedir. Cilt gözle görülür bir şekilde tazelenir, ciltteki yağdan kaynaklanan parlaklık azalır, bakımlı, duru ve dengeli bir cilt oluşur.

ETKİ: Cildi aydınlatır, iltihabı önler ve matlaştırıcı etkiye sahiptir.

NASIL KULLANILIR? Haftada 1- 2 kez göz çevresi hariç temizlenmiş yüz, boyun ve dekolte bölgesine uygulayın. 10-15 dk. bekletin ve silin. Daha sonra günlük bakım rutininizi uygulayın.

ÖNERİ: Yağlı, siyah noktalı, sivilceli ciltler için olup, matlaştırıcı etkisinden dolayı erkeklerin de severek kullandığı bir maskedir. 

BİLGİ: Yağlı ciltler için matlaştırıcı istiridye maske.

Cilt tarafından tanınan deniz mineralleri, istiridye, istiridye kabuğu, yabani fıstık özü ve deniz çamuru ile zenginleştirilmiş bu maske yağlı ciltte T bölgesindeki fazla yağı dengeler ve aynı zamanda cildi nemlendirir. Maskenin içerdiği kil, detoks ve arındırıcı etkiye sahiptir. Siyah noktalar, sivilce ve akneler etkili bir şekilde önlenir ve aynı zamanda sivilcelerin neden olduğu kızarıklık giderilir.

İÇERİK: Deniz Mineralleri / İstiridye / Yabani Fıstık / Kafur / Spirulina Yosunu 

HACİM: 50 ml

UZMAN GÖRÜŞÜ: ''Genellikle müşterilerim #oyster maskeyi kullanırken derinlemesine temizlik etkisini hissederler. Uygulamadan sonra etkisi ve aynadaki görüntü sizi heyecanlandırır.''