Menu
Sepet

Q10 - Anti Aging Göz & Dudak Kontur Kremi Tester

Q10 - Anti Aging Göz & Dudak Kontur Kremi Tester
2-3 Days
Q10 - Anti Aging Göz & Dudak Kontur Kremi Tester
0,00₺
Vergiler Dahil: 0,00₺
  • Stok: 2-3 Days
  • Ürün Kodu: L6051790

Kuruluğun neden olduğu kırışıklıklara karşı enerji veren anti-aging göz kremi! 

Bir damla #Q10 göz kremi, göz çevresindeki hassas ve son derece ince cildi gün boyunca değerli besinler, lipitler ve nem ile beslemeye yeterlidir.

Kuruluğun neden olduğu kırışıklıklar kaybolur. Q10 yaşlanma karşıtı göz kremi hücre yenileyici etkisi sayesinde cilt yenilenmesini destekler ve cildin gözle görülür şekilde pürüzsüzleştirir, sıkılaştırır, gözleri tahriş etmez ve kuru ciltlerin kullanımı için idealdir.

ETKİ: Enerji verir, pürüzsüzleştirir, yumuşatır ve kuruluk kırışıklıklarını yok eder.

NASIL KULLANILIR? Sabah-akşam kırışıklıklara karşı göz çevresine hafif dokunuşlar ile masaj yaparak uygulayın.

ÖNERİ: Q10 yaşlanma karşıtı göz kremi dudak çevresine uygulanabilir. Üst dudakta oluşan çizgiler içinde kullanımı idealdir.

BİLGİ: Gençlik iksiri Celumer deniz özü!

Canlandırıcı Q10 ile E vitamini ve Hint yağının kombinasyonu göz çevresindeki kuru cilde derinlemesine besler ve ince kırışıklıkları yok eder. Yaşlanma önleyici hassas göz kremi cildin erken yaşlanmasını önler ve cildi oksidatif strese karşı korur. Kuru ciltler için tazeleyici ve pürüzsüzleştirici göz kremidir.

İÇERİK: Celumer Deniz Özü / Q10 / Hint yağı / E Vitamini

HACİM:  3 ml

UZMAN GÖRÜŞÜ: ''Q10 göz kreminde harika olan şey 'Penetran yağ denen yağlar içermediği için göze alerji yapmaz' bu nedenle kontak lens kullananlar bile sorunsuz bir şekilde kullanabilirler.''