Menu
Sepet

Q10 - Nemlendirici Anti Aging Krem

Ekstra hücre aktivitesi için yoğun yaşlanma karşıtı Q10 krem! 

Enerji veren Q10 krem, yorgun, mat ve stresli cilde ekstra enerji ve ışıltı kazandırır. Q10 kremin içindeki pembe aktif incilerde, yüksek konsantre Koenzim gizlidir. Uyguladıktan hemen sonra etkisini gösterir hücre aktivitesi 2 saat içinde %90 artarak cilt yenilenmesini sağlar. İçeriğindeki Jojoba yağı kuru ve karma cildi yüksek kaliteli yağlar ile besler ve nemlendirir.

Yoğun içerikli #Q10 krem cilt kurumasını önler, ince çizgileri ve kırışıklıklarını giderir, cilt elastikiyetini artırır, yorgun mat cildi tazeler ve ışıltı kazandırır.

ETKİ: Cilde enerji verir, pürüzsüzleştirir ve canlandırır.

NASIL KULLANILIR? Cilt temizliğinden sonra, sabahları yüz, boyun ve dekolte bölgesine masajla uygulayın.

BİLGİ: Q10 içeren yaşlanma önleyici krem.

%100 Q10 gücü!

Gençlik iksiri Celumer deniz özü Koenzim Q10, Jojoba yağı, Allantoin ve Hyaluronik asit gibi yüksek kaliteli bileşenlerin kombinasyonu mat, zayıf ve kuru cildi besler, canlandırır. Q10 sayesinde krem hücre metabolizmasını uyarır ve cildin yenilenmesini hızlandırır. Kırışıklıklar düzelir, yaşlanma karşıtı Q10 kremin antioksidan etkisi hücrelerin korunmasını sağlar ve cildin erken yaşlanmasını engeller. Olgun ciltlerin kullanımı için idealdir.

İÇERİK: Celumer Deniz Özü / Q10 / Allantoin / jojoba Yağı / Hyaluronic Asit 

HACİM: 50 ml

UZMAN GÖRÜŞÜ: ''Müşteriler merkezime soluk görünümlü bir cilt ile gelirse sağlıklı, ışıltılı ve pembemsi bir cilde kavuşmaları için Q10 kremi öneririm.''