Menu
Sepet

REDNESS CONTROL - Kuperoz Önleyici Maske

Kuperozlu ciltler için yatıştırıcı maske!

Kızarık kuperozlu cildi yatıştırır, tahrişi azaltır ve düzenli kullanımda cildin koruma bariyerini güçlendirir.

Sakinleştirici maske 15-20 dk. içinde tahriş olmuş cildi gözle görülür bir şekilde dengeler, sakinleştirir. İçerdiği 5 şifalı bitki ve iyileştirici kil kombinasyonu cildin kendi kendini iyileştirme gücünü ve hücre yenilenmesini destekler.

Kılcal damarlar güçlenir cilt; duru, dengeli ve sağlıklı bir görünümüne kavuşur.

ETKİ: Kızarıklığı azaltır, damar çeperini güçlendirir ve cildi sakinleştirir.

NASIL KULLANILIR? Hafta 1-2 kez göz çevresi hariç, cildin tamamını kaplayacak bir şekilde uygulayın. 15-20 dk. bekledikten sonra ılık su ile silin. 

ÖNERİ: Cildiniz kuperoza meyilli ise damar güçlendirici ve yatıştırıcı Redness Serisi ile cildinizi önceden desteklemenizi öneririz. Dikkat edilmediğinde kuperoz kronik iltihaplı rozaya dönüşebilir. 

BİLGİ: Kuperoz önleyici maske. 

Ciltteki kızarıklığa karşı etkilidir. Cilt tarafından tanınan deniz mineralleri, damarları güçlendiren 5 şifalı bitki formülü ve iyileştirici kilden oluşan güçlü ve aktif bileşen kombinasyonu cilt yüzeyinde görünen ince damarları ve kızarıklığı azaltır. İçeriğindeki panthenol ve jojoba yağı cilde ekstra nem sağlar, cildi dengeler ve kızarıklığı önler.  

İÇERİK: Deniz Mineralleri / 5 Şifalı Bitkisel Formül / Maya Özü / Şifalı Kil / Panthenol (Provitamin B5) / Jojoba Yağı

HACİM: 50 ml

UZMAN GÖRÜŞÜ: ''Kızarıklığa karşı bu maske tahriş olmuş cildimi yeniden dengelemek için benim S.O.S güzellik ürünümdür.''