Menu
Sepet

REDNESS CONTROL - Kuperoz Önleyici Maske Tester

REDNESS CONTROL - Kuperoz Önleyici Maske Tester
Yeni 2-3 Days
REDNESS CONTROL - Kuperoz Önleyici Maske Tester
0,00₺
Vergiler Dahil: 0,00₺
  • Stok: 2-3 Days
  • Ürün Kodu: L7351890

Kızarıklığa karşı güçlendirici maske kuperoza eğilimli cildi yatıştırır, tahrişi azaltır ve uzun vadede bağ dokusunu güçlendirir.

Sakinleştirici maskenin kremsi dokusu sayesinde 15-20dk. içinde tamamen emilir ve tahriş olmuş cildi gözle görülür bir şekilde dengeler. İçerdiği 5 Şifalı bitki ve iyileştirici kil bileşimi cildin kendi kendini iyileştirme gücünü ve hücre yenilenmesini destekler.

Kılcal damarlar güçlenir duru, dengeli ve güzel bir cilt görünümüne kavuşturur.

ETKİ: Kızarıklığı azaltır, damar çeperini güçlendirir ve sakinleştirir.

NASIL KULLANILIR? Hafta 1-2 kez cildin tamamını kaplayacak birşekilde uygulayın. 15-20dk. bekledikten sonra ılık su ile silin. 

ÖNERİ: Dikkat edilmez ise kuperoz kronik iltihaplı rozaya dönüşebilir. Damar güçlendirici ve yatıştırıcı bakım ürünü ile cildinizi önceden desteklemenizi öneririz.

BİLGİ: Kuperoz önleyici maske.

Ciltteki kızarıklığa karşı etkilidir. Cilt tarafından bilinen Deniz mineralleri damarları güçlendiren 5 Şifalı bitki formülü ve iyileştirici kilden oluşan güçlü ve aktif bileşen kombinasyonu cilt yüzeyinde görünen ince damarları ve kızarıklığı azaltır. İçeriğindeki Panthenol ve Jojoba yağı cilde ekstra nem sağlar, cildi dengeler ve kızarıklığı önler.  

İÇERİK: Deniz Mineralleri / 5 Şifalı Bitkisel Formül / Maya Özü / Şifalı Kil / Panthenol (Provitamin B5) / Jojoba Yağı

HACİM: 3 ml (TESTER) 

UZMAN GÖRÜŞÜ: ''Kızarıklığa karşı bu maske tahriş olmuş cildimi yeniden dengelemek için benim S.O.S güzellik ürünümdür.''