Menu
Sepet

ÜCRETSİZ KARGO! SİPARİŞLERİNİZDE 2 ADET TESTER HEDİYE! 

REGENERANT - Soya Özlü Anti Aging Nemlendirici Emülsiyon

Kolajen uyarıcı Celumer deniz özü ve hücre duvarı güçlendirici Soya özü ile zenginleştirilmiştir. Değerli lipitler içeren yumuşak dokulu emülsiyon pürüzlü, stresli olgun ciltler için en uygun bakımı sağlar. İçerdiği Soya özü kolajen üretimini destekleyerek ciltte sağlıklı hücre gelişimini destekler.

Lesitinler ise cildin kendi kendini yenileyebilme kabiliyetini arttırır ve yaşlanma belirtilerini gözle görülür bir şekilde önler.

Cilt yenileyici hafif dokulu #regenerant emülsiyon yaz aylarında bakım için uygundur. Cildi daha pürüzsüz gözle görülür şekilde yenilediği klinik çalışmalar ile kanıtlanmıştır.

ETKİ: Cilt hücresini yeniler ve yaşlanma karşıtı etkiye sahiptir.

NASIL KULLANILIR? Sabah-akşam yüz, boyun ve dekolte bölgesine uygulanır. Emülsiyondan önce serum uygulaması tavsiye edilir.

BİLGİ:   İlk ince çizgiler göründüğünde yaşlanmayı   geciktirici bir kremin ne zaman kullanılması gerektiği sorusu ortaya çıkar. Gençleştirici Celumer deniz özü sayesinde #regenerant serisi ile cildi zorlamadan anti-aging kullanımına başlanır. Hücre koruyucu ve kolajen uyarıcı Soya özü ile yetersiz beslenen gerilmiş pürüzlü cilt doğal parlaklığını ve güzelliğini geri kazanır.

İÇERİK: Celumer Deniz Özü / Soya Özü / Lesitin / E Vitamini / Shea Yağı

HACİM: 50ml

UZMAN GÖRÜŞÜ: ''Yaz aylarında hafif dokusu ve hızla emilimi ile bu mükemmel nemlendiriciyi 25 yaş üstü müşterilerime tavsiye ederim.''