Menu
Sepet

REGENERANT - Soya Özlü Anti Aging Nemlendirici Krem Tester

REGENERANT - Soya Özlü Anti Aging Nemlendirici Krem Tester
Yeni 2-3 Days
REGENERANT - Soya Özlü Anti Aging Nemlendirici Krem Tester
0,00₺
Vergiler Dahil: 0,00₺
  • Stok: 2-3 Days
  • Ürün Kodu: L5951090

Stresli ciltler için besleyici yaşlanma karşıtı krem! 

Değerli lipitler içeren yumuşak dokulu krem pürüzlü ve stresli olgun ciltler için en uygun beslenmeyi sağlar. İçerdiği Soya özü kolajen üretimini destekleyerek ciltte sağlıklı hücre gelişimini destekler.

Lesitinler ise cildin kendi kendini yenileyebilme kabiliyetini arttırır ve yaşlanma belirtilerini gözle görülür bir şekilde önler.

Cilt yenileyici krem ayrıca yoğun gece bakımı için de uygundur ve cildi daha pürüzsüz gözle görülür şekilde yenilediği klinik çalışmalar kanıtlanmıştır.

ETKİ: Cilt hücresini yeniler ve yaşlanma karşıtı etkiye sahiptir.

NASIL KULLANIR? Cilt temizliğinden sonra, sabah-akşam yüz, boyun ve dekolte bölgesine masajla uygulayın.

BİLGİ: İlk ince çizgiler göründüğünde yaşlanmayı geciktirici bir kremin ne zaman kullanılması gerektiği sorusu ortaya çıkar. Gençleştirici Celumer deniz özü sayesinde #regenerant serisi ile cildi zorlamadan anti-aging kullanımına başlanır. Hücre koruyucu ve kolajen uyarıcı Soya özü ile yetersiz beslenen gerilmiş pürüzlü cilt doğal parlaklığını ve güzelliğini geri kazanır. 

İÇERİK: Celumer Deniz Özü / Soya Özü / Lesitin / E Vitamini / Shea Yağı

HACİM: 3ml (TESTER)

UZMAN GÖRÜŞÜ: ''Cilt tipleri için ideal olmayan bir bakım ürününü sık kullanan müşterilerime önce #regenerant kremi tavsiye ederim. Vücut bakımı olarak uygulanabilir.''