Menu
Sepet

Hyaluronıc Urea

Kullandığınız kremler cildinizi nemlendirmiyor mu? Yaşlanma karşıtı krem cildin kendi nem depolarını oluşturmaya yardım eder ve derinlemesine nemlendirme sağlar.Celumer deniz özünün yaşlanma karşıtı güçlü kombinasyonu ile nemlendirici Hyaluronic asit ve Üre ikilisi kuru ciltler için #hya..
670,00TL
Vergiler Hariç:670,00TL
Kuru ciltler için dolgunlaştırıcı yaşlanma karşıtı hafif dokulu nemlendirici emülsiyon! Hafif ve ferahlatıcı, nemlendirici #hyaluronıcurea emülsiyon kuru ciltler için susuzluk gidericidir. Cildi nem kaybına karşı korur, yüksek kaliteli Hyaluronic asit ve gençleştirici Celumer deniz özü ile..
670,00TL
Vergiler Hariç:670,00TL
Kuru ciltler için parfümsüz yaşlanma karşıtı nemlendirici serum! Parfümsüz yaşlanma karşıtı serum ekstra Hyaluronic asit ve Üre konsantrasyonu ile susuz kalmış kuru cildi hızlı ve etkili bir şekilde nemlendirir. Hafif dokulu serum hızla emilir bu nedenle krem veya emülsiyondan önce ek..
560,00TL
Vergiler Hariç:560,00TL
Kuru ciltler için yaşlanma önleyici ampuller! Hyaluron ve Üre nemlendirici ampullerimizin sırrı budur! Bu iki yaşlanma karşıtı bileşen cilde yoğun nem verir ve depolar. Sadece bir uygulamadan sonra cildin dolgun görünmesini sağlar. Kuruluğun neden olduğu ince çizgiler ve kırışıklıklar..
160,00TL
Vergiler Hariç:160,00TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)

Kuru ve kırışık ciltler için anında nemlendirici yaşlanma karşıtı bakım ürünleri;

Hyaluronic asit doğal nemlendirici bağ dokusunun önemli bir bileşenidir ve cilt yüzeyinden cildin en derin katmanlarına kadar iner, cildin nem depolarını doldurur ve cildi derinlemesine nemlendirir.

Yaş ilerledikçe vücudun Hyaluronic asit üretimi azalır, dolayısıyla cilt kurur ve kırışır. Hyaluronic asit içeren ürünler kırışıklık dolgusu görevi görür cilt içerden dolar ve kuruluktan oluşan çizgileri giderir.

Üre 

Bu doğal nem kaynağı hücresel bağları güçlendirerek cildin iç katmanlarında nem depolamaya yardımcı olur, cildi kurumaya karşı korur ve sıkılaştırır. 

Derinlemesine etkili gençleştirici Celumer deniz özü ile kırışık doldurucu ve nemlendirici aktif bileşen ikilisinden oluşan #hyaluronicurea bakım serisi kuru, nemsiz ciltler için yaşlanmayı önleyen ideal bakım sunar.

Krem & emülsiyon

Cildin ihtiyacına ve mevsime bağlı olarak krem veya hafif dokulu emülsiyon arasında bir seçim yapabilirsiniz. Hyaluronic asit içeren her iki ürün cildi nemlendirir, ve gözle görülür şekilde anında dolgunluk sağlar.

Nemlendirici serum

Kokusuz yaşlanma önleyici serum kremin nemlendirici ve dolgunlaştırıcı etkisini arttırır. Cildi nem kaybına karşı korur ve hassas ciltlerde bile kuruluktan oluşan kırışıklıkları azaltır.

Ampuller

Tek bir ampulün gücü! Üre ile zenginleştirilmiş bu konsantre nem ampulleri kuruluğun neden olduğu kırışıklıklar olmadan taze ve derinlemesine beslenmiş ciltler için sahip olunması gereken güzelliktir.