Menu
Sepet

Hyaluronik Urea

Hyaluronik Urea
Hyaluronik Urea
AçıklamaHyaluronik Ure Krem, lipidler bakımından zengindir ve ciltte uzun süre kalıcı nem depoları oluşturmaya yardım ederken anında nemlendirme sağlar. Celumer deniz özünün yaşlanma karşıtı güçlü kombinasyonu ile nemlendirilmiş hyaluronik asit ve üre ikilisi kuru, susuz ciltler için ideal bakımdır...
580,00TL
Vergiler Hariç:580,00TL
AçıklamaHyaluronik üre emülsiyonun anında nemlendirici özelliği ve hoş dokusu kreme göre daha hafif bir alternatiftir. Emülsiyon hızla emilir, yağlı his bırakmaz, cildin daha alt katmanlarında bile yüksek kalitede hyaluronik asit ve üre sağlar. Cilt bol miktarda nem depolayarak taze ve dolgun görünü..
580,00TL
Vergiler Hariç:580,00TL
AçıklamaKuru ciltlerde extra bir hyaluronik asit ve üre sentezi sağlayan aşırı nemlendirici serum, krem ve emülsiyondan önce uygulanır. En yüksek nem verimine ulaşan cilt, gözle görülür şekilde pürüzsüz, dolgun ve yenilenmiş görünür. Nemlendirici serum başka herhangi bir cilt bakım serisiyle birlikt..
485,00TL
Vergiler Hariç:485,00TL
AçıklamaAmpul konsantresi, maksimum nem ve yaşlanma karşıtı faydalar sağlamak için yüksek miktarda aktif bileşenden oluşur. Cilt özellikle kuru ve susuz kalmışsa, genç bir cilt görünümü elde etmek için ihtiyaç halinde her an kullanıldığı gibi nem verici kür olarak da kullanılır.UygulamaKullanmadan ö..
108,00TL 135,00TL
Vergiler Hariç:108,00TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)