Menu
Sepet

Q10 - Canlandırıcı Anti Aging Serum

Q10 - Canlandırıcı Anti Aging Serum
Q10 - Canlandırıcı Anti Aging Serum
Q10 - Canlandırıcı Anti Aging Serum
Q10 - Canlandırıcı Anti Aging Serum

Anti-aging Q10 serum! 

Kırışıklık karşıtı Q10 serum; yorgun, mat ve zayıf cilde enerji, besin ve E vitamini sağlar. 

Cildin ihtiyacı olan Q10'nin cilde ulaşabilmesi için #Q10 anti-aging serum yüksek oranda canlandırıcı aktif Q10 inciler ile zenginleştirilmiştir. Son derece etkili Q10 kırışıklık serum, hücre aktivitesini 2 saatte %90 oranında hızlandırır ve hücre yenilenmesini sağlar. Cilt belirgin şekilde pürüzsüzleşir ve ince kırışıklıklar düzelir, cilt canlanır ve ışıltı kazanır.

ETKİ: Cilde enerji verir, pürüzsüzleştirir, canlandırır ve tazeleyici etkiye sahiptir.

NASIL KULLANILIR? Cilt temizliğinden sonra, sabah-akşam yüz, boyun ve dekolte bölgesine masajla uygulayın. Krem veya emülsiyon kullanmadan önce Q10 - Canlandırıcı Anti Aging Serum kullanılması tavsiye edilir.

BİLGİ: Yorgun ve mat ciltler için ışıltı veren anti-aging serum.

Gençlik iksiri Celumer deniz özü, E vitamini, Jojoba yağı ve Japon kan otu ile zenginleştirilmiş Q10 serum hücre aktivitesini hızlandırır kuru ve yorgun cildi derinlemesine besler. Cildin nemini dengeler, soluk cilde anında tazelik ve ışıltı verir. Q10 serum cildi oksidatif strese ve erken yaşlanmaya karşı korur.

İÇERİK: Celumer Deniz Özü / Q10 / E Vitamini / Japon Kan Otu  

HACİM: 30 ml

UZMAN GÖRÜŞÜ: ''Q10 serum yorgun cilde optimum enerji artışı sağlar. Bu cilde aniden yeni bir güç verir daha sağlıklı ve ışıltılı görünür.''