Warning: fopen(/home/hkndalto/public_html/storage/cache/cache.catalog.language.1696153395): failed to open stream: Disk quota exceeded in /home/hkndalto/public_html/system/library/cache/file.php on line 49Warning: flock() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/hkndalto/public_html/system/library/cache/file.php on line 51Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/hkndalto/public_html/system/library/cache/file.php on line 53Warning: fflush() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/hkndalto/public_html/system/library/cache/file.php on line 55Warning: flock() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/hkndalto/public_html/system/library/cache/file.php on line 57Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/hkndalto/public_html/system/library/cache/file.php on line 59Warning: fopen(/home/hkndalto/public_html/storage/cache/cache.currency.1696153395): failed to open stream: Disk quota exceeded in /home/hkndalto/public_html/system/library/cache/file.php on line 49Warning: flock() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/hkndalto/public_html/system/library/cache/file.php on line 51Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/hkndalto/public_html/system/library/cache/file.php on line 53Warning: fflush() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/hkndalto/public_html/system/library/cache/file.php on line 55Warning: flock() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/hkndalto/public_html/system/library/cache/file.php on line 57Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/hkndalto/public_html/system/library/cache/file.php on line 59SEYAHAT BOYLAR
Menu
Sepet

SEYAHAT BOYLAR

Makyaj kalıntılarını bile temizleyen yüksek kaliteli, yaşlanma karşıtı tonik! Hassas ve olgun ciltler için günlük bakım rutininin önemli bir unsurudur. Gözenekleri açar ve cildi aktif bileşenlerin emilimi için hazırlar. Cildin pH'ını hızlı bir şekilde dengeler. Celumer deniz özü açılan göz..
370,00₺
Vergiler Hariç:370,00₺
Yenilikçi temizleme sıvısı! En iyi temizleme sütü ve arındırıcı yıkama jeli bu sıvıda birleştirilmiştir. Temizleme sütünün kremsi dokusuna ve jelin arındırıcı temizleme özelliğine sahiptir. İçeriğindeki doğal hassas parfüm yağı, sıvıya hoş bir koku verir. Deniz mineralleri ve deniz çamuru..
370,00₺
Vergiler Hariç:370,00₺
EXTREME LİFT Seyahat Boy - Kırışıklık Karşıtı Botoks Kremi - Yaşlanma karşıtı en iyi kırışıklık giderici krem!ETKİLERİ: -Cildi anında sıkılaştırır.-Anında kırışık giderici krem cildi pürüzsüzleştirir ve nemlendirir. -Doğal jambu özü cilt kasılmasını önleyerek ince çizgileri ve kı..
1.365,00₺
Vergiler Hariç:1.365,00₺
HYALURONIC UREA - Seyahat Boy Yoğun Nemlendirici Krem - Cildinizi sürekli nemlendirmek zorunda kalmayın!Hyaluronik Asit Nedir? Hyaluronik asit, yapısal olarak kendinin yaklaşık bin katı kadar su tutma özelliğine sahip olmasıyla bilinir. Bu özelliği sayesinde kas ve kemiklerin sağlıklı bir ..
1.010,00₺
Vergiler Hariç:1.010,00₺
COMFORT CLEAN  Seyahat Boy Yüz Temizleme Sıvısı;-Temizleme sütünün kremsi dokusu ve jelin derinlemesine temizleme özelliğine sahiptir.İçerisindeki doğal hassas parfüm sıvıya hoş bir koku verir, deniz mineralleri ve deniz çamuru sayesinde cildi derinlemesine temizlerken ciltte pürüzsüz..
1.390,00₺
Vergiler Hariç:1.390,00₺
Q10  - Kuru Mat Ciltler İçin Yaşlanma Karşıtı Seyahat Boy Canlandırıcı Nemlendirici Krem - Ekstra hücre aktivitesi için yaşlanma karşıtı Q10 krem! Koenzim q10 Nedir? Vücudumuzda doğal olarak üretilen Q10 hücre aktivitesini artırır ve cilt yenilenmesinde önemli rol..
865,00₺
Vergiler Hariç:865,00₺
SEYAHAT BOY -  Azelaik Asit SerumETKİLERİ: -Hızla emilir. -Antibakteriyel ve antiinflamatuar etkiye sahiptir. -Akne ve sivilce lekelerinin tedavisinde, kuperoz roza tedavisinde kullanılır. -Ciltteki kızarıklığı hafifletir.-Uzun vadede cilt görünümünü iyileştirir.-%98,5 ..
670,00₺
Vergiler Hariç:670,00₺
SEYAHAT BOY - %10 NİASİNAMİD SERUMETKİLERİ: -Hızla emilir-Gözenekleri sıkılaştırır-Cildi pürüzsüzleştirir-Pigment lekelerini ve sivilce izlerini eşitler-Yeşil algler cilt mikrobiyomu güçlendirir-%88 doğal içeriklidir-Parfüm, boya, mikroplastik, silikon, PEG, mineral yağ ve paraben içermez-Ekolojik o..
590,00₺
Vergiler Hariç:590,00₺
SEYAHAT BOY - RETİNOL SERUM - Sıkı bir cilt için deniz rezenesi içeren hücre yenileyici a vitamini serum!ETKİLERİ: -Hızla emilir. -Hücre yenilenmesini artırır.-Anti age serum kırışıklıkları yumuşatır.-Cilt dokusunu iyileştirir.-Pigment lekelerini ve sivilce izlerin..
670,00₺
Vergiler Hariç:670,00₺
SEYAHAT BOY  - 3 seramid, pantenol ve altın deniz yosunu içeren cilt yenileyici serum!ETKİLERİ:-Hafif dokusu sayesinde hızla emilir.-Ciltteki kızarıklığı azaltır ve ve cildi sakinleştirir.-Ciltteki hasarı onarır ve cildin koruyucu bariyerini güçlendirir.-Ciltteki iltihabı (inflamasyon..
670,00₺
Vergiler Hariç:670,00₺
SEYAHAT BOY - TRİPLE HYALURONİK UREA SERUM -  ETKİLERİ:-Hyaluron serum cildi derinlemesine nemlendirir-Cildi içeriden destekler ve hücre bakımı sağlar-İnce jel dokusu ile hızla emilir-3 farklı çeşit hyaluronik asit ve-Nemlendirici kahverengi algler ile-%98 doğal içeriklidir.-Parfüm, b..
715,00₺
Vergiler Hariç:715,00₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 15 (2 Sayfa)