Menu
Sepet

SEYAHAT BOYLAR

COMFORT CLEAN - Seyahat  Boy Granüllü Peeling - Pürüzsüz cilt için granüllü peeling kremi!  Peelingler cildin üst tabakasındaki ölü cilt hücrelerini arındırır, cildin yenilenme sürecini hızlandırır, cildi pürüzsüz ve ışıltılı bir görünüme kavuşturur. Ancak cilt tipimize, cilt problemimize ..
340,00₺
Vergiler Hariç:340,00₺
COMFORT CLEAN - Seyahat Boy Hassas Cilt Tonik -  Makyaj kalıntılarını bile temizleyen yatıştırıcı tonik! Neden tonik kullanmalıyım? Tonik cildi kir ve makyaj kalıntılarından nazikçe temizler ve cildinizi tazelenmiş hissetmenizi sağlar. Aynı zamanda yüz temizleme toniği&..
490,00₺
Vergiler Hariç:490,00₺
COMFORT CLEAN - Seyahat Boy Hassas Cilt Yüz Temizleme Sıvısı - Yaşlanma karşıtı yenilikçi temizleme sıvısı! ETKİLERİ: -Temizleme sütünün kremsi dokusuna ve jelin arındırıcı temizleme özelliğine sahiptir.-İçeriğinde bulunan doğal hassas parfüm yağı yüz temizleme jeline harika bir ..
490,00₺
Vergiler Hariç:490,00₺
EXTREME LİFT Seyahat Boy - Kırışıklık Karşıtı Botoks Kremi - Yaşlanma karşıtı en iyi kırışıklık giderici krem!ETKİLERİ: -Cildi anında sıkılaştırır.-Anında kırışık giderici krem cildi pürüzsüzleştirir ve nemlendirir. -Doğal jambu özü cilt kasılmasını önleyerek ince çizgileri ve kı..
1.970,00₺
Vergiler Hariç:1.970,00₺
HYALURONIC UREA - Seyahat Boy Yoğun Nemlendirici Krem - Cildinizi sürekli nemlendirmek zorunda kalmayın!Hyaluronik Asit Nedir? Hyaluronik asit, yapısal olarak kendinin yaklaşık bin katı kadar su tutma özelliğine sahip olmasıyla bilinir. Bu özelliği sayesinde kas ve kemiklerin sağlıklı bir ..
1.235,00₺
Vergiler Hariç:1.235,00₺
1. COMFORT CLEAN - Seyahat Boy Hassas Cilt Yüz Temizleme Sıvısı - Yaşlanma karşıtı yenilikçi temizleme sıvısı! ETKİLERİ: -Temizleme sütünün kremsi dokusuna ve jelin arındırıcı temizleme özelliğine sahiptir.-İçeriğinde bulunan doğal hassas parfüm yağı yüz temizleme jeline harika b..
2.050,00₺
Vergiler Hariç:2.050,00₺
COMFORT CLEAN  Seyahat Boy Yüz Temizleme Sıvısı;-Temizleme sütünün kremsi dokusu ve jelin derinlemesine temizleme özelliğine sahiptir.İçerisindeki doğal hassas parfüm sıvıya hoş bir koku verir, deniz mineralleri ve deniz çamuru sayesinde cildi derinlemesine temizlerken ciltte pürüzsüz..
1.390,00₺
Vergiler Hariç:1.390,00₺
Q10  - Kuru Mat Ciltler İçin Yaşlanma Karşıtı Seyahat Boy Canlandırıcı Nemlendirici Krem - Ekstra hücre aktivitesi için yaşlanma karşıtı Q10 krem! Koenzim Q10 Nedir? Vücudumuzda doğal olarak üretilen Q10 hücre aktivitesini artırır ve cilt yenilenmesinde önemli rol oynar. Yaşlanm..
1.035,00₺
Vergiler Hariç:1.035,00₺
SEYAHAT BOY - AZELAİK ASİT SERUM - Ciltte bakteri üremesini engelleyen antibakteriyel serum!ETKİLERİ: -Doğal içeriği sayesinde cilt tarafından tanınır, hızla emilir. -Antibakteriyel ve antiinflamatuar etkiye sahiptir. -Akne ve sivilce lekelerinin tedavisinde kullanılır-Kuperoz ve..
670,00₺
Vergiler Hariç:670,00₺
SEYAHAT BOY - %10 Niasinamid Serum - Leke açıcı, gözenek sıkılaştırıcı mucizevi serum!ETKİLERİ: -Hızla emilir-Gözenekleri sıkılaştırır-Cildi pürüzsüzleştirir-Pigment lekelerini ve sivilce izlerini eşitler-Yeşil algler cilt mikrobiyomu güçlendirir-%88 doğal içeriklidir-Parfüm, boya, mikroplastik, sil..
590,00₺
Vergiler Hariç:590,00₺
SEYAHAT BOY - RETİNOL SERUM - Sıkı bir cilt için deniz rezenesi içeren hücre yenileyici a vitamini serum!ETKİLERİ: -Hızla emilir. -Hücre yenilenmesini artırır.-Anti Age serum kırışıklıkları yumuşatır.-Cilt dokusunu iyileştirir.-Pigment lekelerini ve sivilce izlerin..
670,00₺
Vergiler Hariç:670,00₺
SEYAHAT BOY - TRİPLE CERAMİDE SERUM - 3 seramid, pantenol ve altın deniz yosunu içeren cilt yenileyici serum!ETKİLERİ:-Hafif dokusu sayesinde hızla emilir.-Ciltteki kızarıklığı azaltır ve cildi sakinleştirir.-Ciltteki hasarı onarır ve cildin koruyucu bariyerini güçlendirir.-Ciltt..
670,00₺
Vergiler Hariç:670,00₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 16 (2 Sayfa)