Menu
Sepet

Sipariş ve Ödeme Seçenekleri

Sipariş ve Ödeme Seçenekleri


Daltonkozmetik.com’da bulunan yüzlerce ürün arasından dilediğinizi sepetinize ekledikten sonra sipariş adımlarını takip ederek satın alabilirsiniz. Siparişinizin son adımını ödeme oluşturacaktır. Daltonkozmetik.com’dan yaptığınız alışverişlerinizde aşağıdaki ödeme yöntemlerini kullanabilirsiniz:


Kredi Kartıyla Ödeme:

Daltonkozmetik.com’dan verdiğiniz siparişlerin ödemesini kredi kartıyla online olarak yapabilirsiniz.

Havale/ EFT ile ödeme:

Kredi kartınız yoksa veya kartınızı internet üzerinde kullanmak konusunda çekinceleriniz bulunuyorsa ödemelerinizi Havale/ EFT yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş numaranızı lütfen açıklama kısmında belirtiniz. “Sipariş numarasını” eksiksiz ve doğru olarak yazmanız ödemenizin onaylanmasını ve siparişinizin hazırlanmasını hızlandıracaktır. Ödeme bilgileri sayfasında “Havale/ EFT ile ödeme” seçeneğini seçiniz. Havale bilgilerini girerken IBAN numarası ve alıcı bilgilerini doğru yazmanız çok önemlidir. Sipariş vermeden önce almak istediğiniz ürün hakkında daha detaylı ve bireysel bilgi almak için 0553 092 1002 numaralı hattan uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

 

Taksitli Alışveriş:

27 Eylül 2016 tarihli, 29840 Sayılı Resmi Gazetede yayınlanan; Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına İlişkin Yönetmelik Madde 1 uyarınca, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından yapılan uygulama nedeniyle içerisinde bulunduğumuz iş kolunda tüm banka kartları ve kredi kartlarına taksitlendirme uygulaması kaldırılmıştır.