Menu
Sepet

CLASSIC CLEAN - Normal Ciltler İçin Kızılcık Özlü Arındırıcı Canlandırıcı Tonik

CLASSIC CLEAN - Normal Ciltler İçin Kızılcık Özlü Arındırıcı Canlandırıcı Tonik - Karma normal ciltler için canlandırıcı tonik.


ETKİLERİ: 

-Yüz toniği cildi derinlemesine arındırır.

-Cildi canlandırır.

-Canlandırıcı tonik cildi kurutmaz.

-Ciltteki pH dengesini sağlar. .  

-Cildi makyaj kalıntılarından ve kirden arındırır.

-Cilde tazelik ve ferahlık hissi verir.

-Günlük olarak sabah akşam kullanımı tavsiye edilir.

-Çok hassas ciltler hariç tüm cilt tipleri için idealdir. 

-Gözenekleri sıkılaştırır.


NASIL KULLANILIR? Sabah akşam cildinizi cilt tipinize uygun temizleme ürünü ile temizledikten sonra, yeteri kadar CLASSIC CLEAN - Normal Ciltler İçin Kızılcık Özlü Arındırıcı Canlandırıcı Toniği pamuğa dökün yüz, boyun ve dekolte bölgesine uygulayın.

*Cilt tipiniz ne olursa olsun etkili ve kalıcı bir bakım rutini için yüzünüzü derinlemesine temizlemelisiniz. Peki doğru ürün hangisi? Temizleyicilerin birçok farklı formu ( yüz temizleme köpüğü, arındırıcı temizleme jeli, temizleme sütü ) ve çeşidi vardır. Temizleme köpüğü mü yoksa yıkama jeli mi tercih edersiniz? Parfümlü mü parfümsüz mü olmalı?  İşte şimdi cildiniz için doğru temizleyiciyi bulmanıza yardımcı olacağız. 


BİLGİ: Celumer Deniz Mineralleri ve canlandırıcı kızılcık özü ile kombine edilmiştir. Tüm DALTON ürün serileri ile kombine edilebilir. Temel bakım rutinimizin başlangıç ürünlerindendir. 


Cildiniz için en doğru tonik hangisi? Çok çeşitli tonikler var ancak cildiniz için en iyi toniği bulmak hiç o kadar kolay değil. Her zaman toniğinizin cilt tipinize uygun olduğundan emin olun. Örneğin; hassas ciltler alkolsüz, sivilceli ciltler arındırıcı ve dengeleyici ( bha tonik, glikolik asit tonik )  kuru ciltler ise nemlendirici tonikler kullanmalıdır.


HACİM: 200 ml


ETKEN MADDELER: Deniz Mineralleri / Kızılcık Özü / Sitrik Asit


KIZILCIK ÖZÜ SİTRİK ASİT


UZMAN GÖRÜŞÜ: ''CLASSIC CLEAN - Normal Ciltler İçin Kızılcık Özlü Arındırıcı Canlandırıcı Toniğin içerisinde bulunan deniz mineralleri diğer bileşenlerin cildin derin katmanlarına taşınmasına yardımcı olur. Toniğin ardından cilt diğer bakım adımlarına ve ürünlerine hazır hale gelir, parlar ve canlanır.''


İÇERİK: Aqua/Water, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Maris Aqua/Sea Water, Vaccinium Macrocarpon (Cranberry) Fruit Extract, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Sorbic Acid, Sodium Hydroxide, Potassium Sorbate, Parfum/Fragrance