Menu
Sepet

COMFORT CLEAN - Tüm Cilt Tipleri İçin Arındırıcı Hassas Enzim Peeling

COMFORT CLEAN - Tüm Cilt Tipleri İçin Arındırıcı Hassas Enzim Peeling - Arındırıcı hassas toz peeling! 


Peelingler cildin üst tabakasındaki ölü cilt hücrelerini arındırır, cildin yenilenme sürecini hızlandırır, cildi pürüzsüz ve ışıltılı bir görünüme kavuşturur. Ancak cilt tipimize, cilt problemimize ve cildimizin genel durumuna göre en etkili ve en doğru peelingi seçmek önemlidir.


ETKİLERİ: 

-Hassas ciltler için bile kullanılan granülsüz enzim peeling cildi aşındırmadan ve tahriş etmeden nazikçe ölü hücrelerden arındırır.

-Pürüzsüzleştirici etkiye sahiptir.

-Enzimatik peeling komedon ve sivilce oluşumunu engeller.

-Hassas ve kuru ciltlere peeling olarak ya da akneli ve kuperozlu ciltlere peeling olarak kullanımı idealdir. 

-Düzenli kullanımda cilde dengeli ve ışıltılı bir görünüm sağlar. 


NASIL KULLANILIR? COMFORT CLEAN - Tüm Cilt Tipleri İçin Arındırıcı Hassas Enzim Peeling' i temiz cilde haftada 1 - 2 defa; paket içerisindeki peeling pudrasını az miktarda ılık su ile hafifçe köpürterek uygulayın. 3-4 dk etkisini göstermesini bekleyin, ardından ılık su ile masaj yaparak durulayın.


ÖNERİ: Paket içerisindeki peeling pratik kullanımıyla her zaman yanınızda! 


BİLGİ: Peeling cildi ölü hücrelerden arındırır ve gözeneklerdeki kalıntıları giderir. Enzim peelingler diğer peeling çeşitlerinin aksine cildi daha derinlemesine temizlenir.

HACİM: 8 x 1 gr


Enzim peelingler nasıl çalışır?

Peelingin içerisindeki doğal enzimler, yağ ve protein bileşenlerini cildin en üst katmanında parçalar. Peeling uygulama sonrası cilt yıkandığında; ölü deride çözülmüş hücreler de ciltten arındırılmış, cilt temizlenmiş olur. Bakım rutininde kullanılacak olan serum ve kremlerin cilt tarafından emilimi kolaylaşır. Peeling granülsüz olduğundan kuperozlu, hassas ve lekeli ciltler için uygundur.


ETKEN MADDELER: Deniz Mineralleri / Papaya Enzimleri / Çinko Asit / SilikaDENİZ MİNERALLERİ 


ÇİNKO ASİT 


UZMAN GÖRÜŞÜ: ''Enzim Peeling'in en çok sevdiğim özelliği tüm cilt tiplerine uygun olmasıdır. Çok hassas veya iri gözenekli karma ciltlerde bile enzim peeling kullanabiliyorum. Tüm cilt tipleri için pürüzsüz yumuşak bir cilt sağlıyor.''


İÇERİK: Sodium Lauroyl Glutamate, Talc, Oryza Sativa (Rice) Starch, Zinc Stearate, Caprylic/Capric Triglyceride, Maltodextrin, Hydroxypropyl Methylcellulose, Silica, Maris Sal/Sea Salt, Papain, Aqua (Water)