Menu
Sepet

FACE CARE - Gözenek Sıkılaştırıcı Detoks Etkili Aydınlatıcı Güzellik Maskesi

FACE CARE - Gözenek Sıkılaştırıcı Detoks Etkili Aydınlatıcı Güzellik Maskesi Anında canlandırıcı, detoks etkili güzellik maskesi!


ETKİLERİ:

-Cildi ölü deriden arındırır.

-Cildi canlandırır.

-Gözenekleri sıkılaştırır.

-Cilt tonunu dengeler.

-Cilt metabolizmasını hızlandırır, detoks etkisi sağlar. 

-Cildin elastikiyetini artırır.

-Cildi anında pürüzsüzleştirir.

-İçerdiği üre sayesinde cildi nemlendirir ve kurumaya karşı korur.

-Olgun, genç veya kuru, her cilt tipi için uygundur.

-Göz çevresi maskesi olarak da kullanılır. (Göz altı morlukları için maske olarak kullanımı idealdir. ) 


NASIL KULLANILIR? Haftada 1-2 kez göz altı ve göz üstü dahil temizlenmiş yüz, boyun ve dekolte bölgesine uygulayın. 15 -20 dakika bekletin ve silin. Daha sonra günlük bakım rutininizi uygulayın.(Günlük bakım rutininiz yok mu? Cildinize hangi ürünlerin uygun olduğunu bulamıyor musunuz? Online cilt analiz formunu doldurun, günlük bakım rutininizi birlikte oluşturalım.)


ÖNERİ: Sabahları dişlerinizi fırçalamaya başlamadan önce FACE CARE - Gözenek Sıkılaştırıcı Detoks Etkili Aydınlatıcı Güzellik Maskesi'ni tüm yüzünüze, göz altı ve göz üstü dahil uygulayın. Dişlerinizi fırçalayıp, kıyafetlerinizi giyinene kadar 10 -15 dakika bekletin. Ardından maskeyi silin. İşte size ışıltılı ve taze bir cilt.


BİLGİ: Yüz beyazlatıcı maske, cildinize deniz mineralleri ve hayati maddeleri takviye eder. İçeriğindeki cadı fındığı sayesinde cilt tonunu eşitler, gözenekleri sıkılaştırır. Beyaz kil ile detoks yapar, kafurla iltihap önler, allantoin ile cildi pürüzsüzleştirir.

HACİM: 50 ml


ETKEN MADDELER: Deniz Mineralleri / Cadı Fındığı / Allantoin / Üre / Kafur


ALLANTOİN

 


DENİZ MİNERALLERİ 


İÇERİK: Aqua/Water, Kaolin, Titanium Dioxide, Cetearyl Alcohol, Octyldodecanol, Sorbitol, Ceteareth-20, Magnesium Aluminum Silicate, Stearic Acid, Ceteareth-12, Myristyl Alcohol, Maris Aqua/Sea Water, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Urea, Menthol, Glycerin, Allantoin, Camphor, Xanthan Gum, Sodium Hydroxide, Sodium Chloride, Sodium Lactate, Propylene Glycol, TEA-Lactate, Palmitic Acid, Serine, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Glyceryl Caprylate, Ethylhexylglycerin, Lactic Acid, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Alcohol


UZMAN GÖRÜŞÜ: ''FACE CARE - Gözenek Sıkılaştırıcı Detoks Etkili Aydınlatıcı Güzellik Maskesi müşterilerim arasında çok popülerdir çünkü ilk uygulamadan sonra bile güzel ve canlı bir cilde kavuşturur.''