Menu
Sepet

Kuru Olgun Ciltler İçin Aha Kimyasal Peeling

Kuru Olgun Ciltler İçin Aha Kimyasal Peeling - Kuru ve olgun ciltler için meyve asitli peeling


ETKİLERİ:

-Glikolik ve laktik asit içeren AHA serumu cilt dokusunu iyileştirir.

-Yaşlılık lekelerine, sivilce izlerine ve ince kırışıklıklara karşı etkilidir.

-Ciltte kolajen ve hyaluron sentezini artırır.

-Antioksidan yeşil algler ile hücre yenilenmesini hızlandırır.

-İçeriğindeki hyaluronik asit ile cildi derinlemesine nemlendirir.

-Parfüm, boya, mikroplastik, silikon, PEG, mineral yağ ve paraben içermez.

-AHA asit peeling aynı zamanda vücutta kullanıma da uygundur. Tavuk derisi cildi (keratoz pilarisi) tedavi etmek için de kullanılır.


UYGULAMA: Kuru ciltler için doğal peeling Haftada 1-3 kez akşamları temizlenmiş cilde peelingi ince bir şekilde uygulayın. 5 ila 10 dakika sonra silin. Cilt tipinize uygun cilt bakımı ürünlerinizi uygulayın. Cildi güneşin ve mavi ışığın zararlı etkilerinden korumak için gün boyunca en az SPF 30 olan bir güneş kremi kullanın. Hamilelik veya emzirme döneminde kullanmayın.


BİLGİ: Yoğun meyve asitli peeling, ölü cilt hücrelerini çözer ve cildi arındırır. AHA peeling, yorgun hücreleri onarır ve hücre yenilenmesini hızlandırır. Güçlü AHA ikilisi, aktif bileşenlerin derinlemesine emilimini de garanti eder. Antioksidan yeşil algler ve denizden derin etkili mineraller ile güçlendirilmiştir. Ayrıca Hyaluronik asit ile cildi derinlemesine yoğun nemlendirir.

Düzenli kullanımda, kırışıklıklarda azalma ve ciltte gözle görülebilen bir yaşlanma karşıtı etki sağlar. Kolajen ve hyaluronik asit sentezini destekleyerek ince kırışıklıkları yumuşatır. Aynı zamanda hiperpigmentasyonu, pigment lekelerini ve sivilce izlerini azaltır. Dengeli, güzel bir cilt sağlar.


Kimyasal peeling hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Blog sayfamızda AHA, BHA ve PHA peelingleri hakkında tüm önemli bilgileri bulacaksınız.

*Ambalaj %100 geri dönüşümlüdür.


HACİM: 50 ml


ETKEN MADDELER: AHA asitleri / Deniz mineralleri / Yeşil alg / Hyaluronik asit


İÇERİK: Aqua/Water, Glycolic Acid, Lactic Acid, Pentylene Glycol, Sodium Hydroxide, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Ulva Lactuca Extract, Maris Aqua/Sea Water, Xanthan Gum, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate