Menu
Sepet

Serumlar

BRIGHT PERFECTION - Leke Giderici Yaşlanma Karşıtı Onarıcı Serum - Kusursuz ve dengeli bir cilt için en iyi leke giderici serumETKİLERİ: -Pigment lekelerini giderir.-Kırışıklık karşıtı etkiye sahiptir. -Deniz ekzopolisakkaritleri, hyaluronik asit ve niasinamid içerir. -Cildi dengeler.-Lek..
2.565,00₺
Vergiler Hariç:2.565,00₺
NATURAL CORRECTEUR - Vitaminli Yenileyici Onarıcı Yatıştırıcı Serum  Görüntü olarak iz bırakan yaralar birçoğumuzu psikolojik olarak olumsuz etkiler.Oluşan travmanın etkisi ne kadar büyükse yaranın izi de o kadar büyük ve derin olur. Yara oluştuğu anda zaman kaybetmeden müdahale ..
1.050,00₺
Vergiler Hariç:1.050,00₺
REDNESS CONTROL - Kuperozlu Ciltler İçin Kızarıklık Giderici Konsantre Serum - Kızarıklık önleyici konsantre yatıştırıcı serum.ETKİLERİ:-Damarları güçlendirir.-Kızarıklıkları azaltır.-Konsantre pipet uygulanan ciltlerde %35 daha az kızarıklık olduğu kanıtlanmıştır. ..
1.100,00₺
Vergiler Hariç:1.100,00₺
REDNESS CONTROL - Rozalı Ciltler İçin Kızarıklık Giderici Yaşlanma Karşıtı Serum - Kızarıklık Giderici Yaşlanma Karşıtı Yatıştırıcı SerumETKİLERİ: -Cilt yatıştırıcı serum ciltteki kızarıklığı azaltır.-Cilt yüzeyindeki damarları ve kırışıklıkları giderir. -Cilttek..
2.100,00₺
Vergiler Hariç:2.100,00₺
SEYAHAT BOY -  Azelaik Asit SerumETKİLERİ: -Hızla emilir. -Antibakteriyel ve antiinflamatuar etkiye sahiptir. -Akne ve sivilce lekelerinin tedavisinde, kuperoz roza tedavisinde kullanılır. -Ciltteki kızarıklığı hafifletir.-Uzun vadede cilt görünümünü iyileştirir.-%98,5 ..
670,00₺
Vergiler Hariç:670,00₺
SEYAHAT BOY - %10 NİASİNAMİD SERUMETKİLERİ: -Hızla emilir-Gözenekleri sıkılaştırır-Cildi pürüzsüzleştirir-Pigment lekelerini ve sivilce izlerini eşitler-Yeşil algler cilt mikrobiyomu güçlendirir-%88 doğal içeriklidir-Parfüm, boya, mikroplastik, silikon, PEG, mineral yağ ve paraben içermez-Ekolojik o..
590,00₺
Vergiler Hariç:590,00₺
SEYAHAT BOY - RETİNOL SERUM - Sıkı bir cilt için deniz rezenesi içeren hücre yenileyici a vitamini serum!ETKİLERİ: -Hızla emilir. -Hücre yenilenmesini artırır.-Anti age serum kırışıklıkları yumuşatır.-Cilt dokusunu iyileştirir.-Pigment lekelerini ve sivilce izlerin..
670,00₺
Vergiler Hariç:670,00₺
SEYAHAT BOY  - 3 seramid, pantenol ve altın deniz yosunu içeren cilt yenileyici serum!ETKİLERİ:-Hafif dokusu sayesinde hızla emilir.-Ciltteki kızarıklığı azaltır ve ve cildi sakinleştirir.-Ciltteki hasarı onarır ve cildin koruyucu bariyerini güçlendirir.-Ciltteki iltihabı (inflamasyon..
670,00₺
Vergiler Hariç:670,00₺
SEYAHAT BOY - TRİPLE HYALURONİK UREA SERUM -  ETKİLERİ:-Hyaluron serum cildi derinlemesine nemlendirir-Cildi içeriden destekler ve hücre bakımı sağlar-İnce jel dokusu ile hızla emilir-3 farklı çeşit hyaluronik asit ve-Nemlendirici kahverengi algler ile-%98 doğal içeriklidir.-Parfüm, b..
715,00₺
Vergiler Hariç:715,00₺
SEYAHAT BOY - Vitamin C Serum - ETKİLERİ:-Cilde yoğun bir parlaklık sağlar.-Doğal cilt yaşlanmasını geciktirir.-Kollajen üretimini artırır.-Pigment lekelerini yok eder. -Oksidatif strese karşı ciltteki serbest radikalleri nötralize eder.-Cilt elastikiyetini artırıcı plankton ve f..
840,00₺
Vergiler Hariç:840,00₺
YOĞUN KONSANTRE - Azelaik Asit Serum - Ciltte bakteri üremesini engelleyen antibakteriyel serum!ETKİLERİ: -Doğal içeriği sayesinde cilt tarafından tanınır, hızla emilir. -Antibakteriyel ve antiinflamatuar etkiye sahiptir. -Akne ve sivilce lekelerinin tedavisinde kullanılır -Kuperoz ve..
1.680,00₺
Vergiler Hariç:1.680,00₺
YOĞUN KONSANTRE - %10 Niasinamid Serum - Leke açıcı, gözenek sıkılaştırıcı mucizevi serum!ETKİLERİ: -Gözenek sıkılaştırıcı serum hızla emilir.-Cildi pürüzsüzleştirir-Pigment lekelerini giderir, cilt tonunu dengeler. -Sivilce lekelerini yok eder. -İçeriğindeki yeşil algler ile cilt mikrobiyomunu güçl..
1.470,00₺
Vergiler Hariç:1.470,00₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 27 (3 Sayfa)