Menu
Sepet

Serumlar

BRIGHT PERFECTION - Leke Giderici Yaşlanma Karşıtı Onarıcı Serum - Kusursuz ve dengeli bir cilt için en iyi leke giderici serumETKİLERİ: -Pigment lekelerini giderir.-Kırışıklık karşıtı etkiye sahiptir. -Deniz ekzopolisakkaritleri, hyaluronik asit ve niasinamid içerir. -Cildi dengeler.-Lek..
3.060,00₺
Vergiler Hariç:3.060,00₺
NATURAL CORRECTEUR - Vitaminli Yenileyici Onarıcı Yatıştırıcı Serum  Görüntü olarak iz bırakan yaralar birçoğumuzu psikolojik olarak olumsuz etkiler.Oluşan travmanın etkisi ne kadar büyükse yaranın izi de o kadar büyük ve derin olur. Yara oluştuğu anda zaman kaybetmeden müdahale ..
1.240,00₺
Vergiler Hariç:1.240,00₺
REDNESS CONTROL - Kuperozlu Ciltler İçin Kızarıklık Giderici Konsantre Serum - Kızarıklık önleyici konsantre yatıştırıcı serum.ETKİLERİ:-Damarları güçlendirir.-Kızarıklıkları azaltır.-Konsantre pipet uygulanan ciltlerde %35 daha az kızarıklık olduğu kanıtlanmıştır. ..
1.300,00₺
Vergiler Hariç:1.300,00₺
REDNESS CONTROL - Rozalı Ciltler İçin Kızarıklık Giderici Yaşlanma Karşıtı Serum - Kızarıklık Giderici Yaşlanma Karşıtı Yatıştırıcı SerumETKİLERİ: -Cilt yatıştırıcı serum ciltteki kızarıklığı azaltır.-Cilt yüzeyindeki damarları ve kırışıklıkları giderir. -Cilttek..
2.500,00₺
Vergiler Hariç:2.500,00₺
SEYAHAT BOY - AZELAİK ASİT SERUM - Ciltte bakteri üremesini engelleyen antibakteriyel serum!ETKİLERİ: -Doğal içeriği sayesinde cilt tarafından tanınır, hızla emilir. -Antibakteriyel ve antiinflamatuar etkiye sahiptir. -Akne ve sivilce lekelerinin tedavisinde kullanılır-Kuperoz ve..
670,00₺
Vergiler Hariç:670,00₺
SEYAHAT BOY - %10 Niasinamid Serum - Leke açıcı, gözenek sıkılaştırıcı mucizevi serum!ETKİLERİ: -Hızla emilir-Gözenekleri sıkılaştırır-Cildi pürüzsüzleştirir-Pigment lekelerini ve sivilce izlerini eşitler-Yeşil algler cilt mikrobiyomu güçlendirir-%88 doğal içeriklidir-Parfüm, boya, mikroplastik, sil..
590,00₺
Vergiler Hariç:590,00₺
SEYAHAT BOY - RETİNOL SERUM - Sıkı bir cilt için deniz rezenesi içeren hücre yenileyici a vitamini serum!ETKİLERİ: -Hızla emilir. -Hücre yenilenmesini artırır.-Anti Age serum kırışıklıkları yumuşatır.-Cilt dokusunu iyileştirir.-Pigment lekelerini ve sivilce izlerin..
670,00₺
Vergiler Hariç:670,00₺
SEYAHAT BOY - TRİPLE CERAMİDE SERUM - 3 seramid, pantenol ve altın deniz yosunu içeren cilt yenileyici serum!ETKİLERİ:-Hafif dokusu sayesinde hızla emilir.-Ciltteki kızarıklığı azaltır ve cildi sakinleştirir.-Ciltteki hasarı onarır ve cildin koruyucu bariyerini güçlendirir.-Ciltt..
670,00₺
Vergiler Hariç:670,00₺
SEYAHAT BOY - TRİPLE HYALURONİK UREA SERUM - Hyaluronik asit ve yosunun kalıcı yoğun nemlendirici  harika kombinasyonu! ETKİLERİ:-Hyaluron serum cildi derinlemesine nemlendirir-Cildi içeriden destekler ve hücre bakımı sağlar-İnce jel dokusu ile hızla emilir-3 farklı çeşit hy..
840,00₺
Vergiler Hariç:840,00₺
SEYAHAT BOY - VİTAMİN C SERUM - Kolajen uyarıcı plankton içeren sıkılaştrıcı antioksidan yaşlanma karşıtı C Vitamini konsantresi!-Cilde yoğun bir parlaklık sağlar.-Doğal cilt yaşlanmasını geciktirir.-Kolajen üretimini artırır.-Pigment lekelerini yok eder. -Oksidatif strese karşı ..
840,00₺
Vergiler Hariç:840,00₺
YOĞUN KONSANTRE - Azelaik Asit Serum - Ciltte bakteri üremesini engelleyen antibakteriyel serum!ETKİLERİ: -Doğal içeriği sayesinde cilt tarafından tanınır, hızla emilir. -Antibakteriyel ve antiinflamatuar etkiye sahiptir. -Akne ve sivilce lekelerinin tedavisinde kullanılır -Kuperoz ve..
2.115,00₺
Vergiler Hariç:2.115,00₺
YOĞUN KONSANTRE - %10 Niasinamid Serum - Leke açıcı, gözenek sıkılaştırıcı mucizevi serum!ETKİLERİ: -Gözenek sıkılaştırıcı serum hızla emilir.-Cildi pürüzsüzleştirir-Pigment lekelerini giderir, cilt tonunu dengeler. -Sivilce lekelerini yok eder. -İçeriğindeki yeşil algler ile cilt mikrobiyomunu güçl..
1.860,00₺
Vergiler Hariç:1.860,00₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 27 (3 Sayfa)