Menu
Sepet

Dalton Blog

21 Sep Cilt Lekelerine Karşı Ne Yapılır?
0 55
Melazma nedir?  Cildinizde hamilelik sırasında aniden kahverengi-gri lekeler mi oluşmaya başladı? Melazma - hormon kaynaklı hiperpigmentasyondan etkilenen birçok kadın için rahatsız edicidir. Size bunun neden ortaya çıktığını ve bu konuda neler yapabileceğinizi anlatacağız.Melazma nasıl gelişir?Hipe..
20 Sep Stres Cildi Nasıl Etkiler?
0 39
Biz stresliysek, cildimiz de öyle. Günlük yaşamda neden daha fazla rahatlamanız gerektiğini ve hatta cilt sorunlarına karşı nasıl önlem alınacağını  anlattık.Stresin ciltle ne alakası var?Ani yada uzun süreli stres vücudumuzu mutlak bir acil durum sinyali verir. Korkarsak tüylerimiz diken diken olur..
18 Sep Sedef ve Egzamada Doğru Bakım Hangisi?
0 62
Sedef ve egzama, günümüzde yaygın şekilde görülen cilt hastalıkları arasında yer almaktadır. Genelde karıştırılan bu iki rahatsızlık aslında birbirinden farklıdır. Ancak cilt hastalıkları olması ikisinin de ortak özelliğidir. Sedef ve egzamaya ne iyi gelir konusuna değinmeden önce sedef ve egzamanın..
14 Sep Hangi Tonik Cildime Uygundur?
Dalton Kozmetik 0 44
Temiz ve bakımlı bir cilt için hangi toniği kullanmalıyım? Toniğin  günlük cilt bakımı için neden gerekli olduğunu anlatıyoruz. Tonik değeri bilinmeyen cilt bakım ürünlerinden biridir, cilt temizliğinden sonra kullanılır ise en iyi bakım sonucu verir. Normal, lekeli veya kuru bir cilde sahip olmanız..
16 Aug Hyaluronic Asit - Nemlendiriciden Çok Daha Fazlası
0 70
Hyaluronic asit;  Güzel, dolgun ve neme doymuş bir cilt için hepsini sağlar. Etken maddeler cildin alt tabakasına ulaşabiliyor mu, cildin alt tabakasında neler oluyor ve cildiniz bundan nasıl faydalanıyor? Hyaluronic asit nedir?  Hyaluronic asit (sodyum hyaluronat) her formatta bulabilirsiniz. Hy..
06 Aug Ürün Seçiminde Doğru Cilt Analizi Neden Önemlidir?
0 66
Sağlıklı bir cilt oluşturulması ve korunması için cilt analizi ile kişisel cilt özelliklerinin tespit edilmesi mümkün. Cilt analizi önemli bir uygulamadır çünkü; herkesin cilt yapısı farklıdır ve ona uygun bir bakım uygulamak gerekir. Uzun yıllar sağlıklı bir cilt yapısının korunması için doğru ürün..
17 Jul Cildime Kaç SPF Güneş Kremi Kullanmalıyım?
0 97
Özellikle cildi hassas kişiler tarafından daha fazla özen gösterilmesi gereken güneş faktörü; oldukça önemlidir. Güneş koruyucu seçimi ve güneşe çıkmadan önce kullanması gereken çeşitli bakım ürünleri hakkında bilgi sahibi olmak gerekir.Aslında cildinde güneşe hassasiyet olsun olmasın; herkesin güne..
01 Jul Cilt Yaşlanması Nasıl Önlenir?
0 111
Yaşlanmak hayatımızın doğal süreçlerinden birisi. Bu süreçte sağlıklı bir yaşam geçirmek adına; tükettiğimiz gıdalara dikkat etmeye ve devamlı egzersize özen göstermeye gayret ediyoruz. Yaş ilerledikçe doğal bir süreç olarak; dış dünyayla en çok muhatap olan yönümüz cildimiz de yıpranmaya meyilli ol..
29 Dec #daltonlove
Dalton Kozmetik 6 8823
..
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)