Menu
Sepet

Dalton Blog

14 Apr YAŞLILIK LEKELERİNİN DOĞRU BAKIMI
5 47
YAŞLILIK LEKELERİNİNDOĞRU BAKIMICildimiz yıllar geçtikçe değişir elastikiyetini kaybeder, giderek kurur ve ilk kırışıklıklarımız oluşur, yaşlılık lekeleri de ortaya çıkar. İşte şimdi bu lekelerin nasıl oluştuğunu ve bu konuda neler yapabileceğimizi ö..
13 Apr PERİORAL DERMATİT
0 57
PERİORAL DERMATİTCilt kontrolden çıkar ve ağız çevresinde kırmızı benekler oluşursa, bu perioral dermatitin bir belirtisi olabilir. Peki perioral dermatiti nasıl  tanıyabiliriz ve bu konuda neler yapabiliriz. İşte tüm detaylar:Perioral dermatit nedir?Perioral dermatit (oral gül veya hostes has..
04 Apr KAŞ ARASI  ÇİZGİLERDEN NASIL KURTULURUZ
0 69
KAŞ ARASI ÇİZGİLERDEN NASIL KURTULURUZÇok mu sinirlisiniz, kaşlarınızı sürekli çatıyor musunuz? Mimik çizgileri çoğunlukla fark etmeden oluşur. Ancak ilk mimik çizgileri belirgenleştiği zaman cildimizde iz bırakır. Kaş çatma mimikleri nasıl oluşur, nasıl önleyebilir veya azaltabiliriz işte tüm detay..
28 Mar CİLDİNİZ İÇİN DOĞRU TEMİZLEYİCİYİ BULUN
0 64
Cildiniz için doğru temizleyiciyi bulun!Temizleme köpüğü mü yoksa yıkama jeli mi tercih edersiniz? Parfümlü mü parfümsüz mü olmalı? Çok çeşitli farklı yüz temizleme ürünleri bizi bunaltabilir. Sadece birkaç adımda sizin ve cildiniz için mükemmel bir temizleyiciyi nasıl bulacağınızı göstereceğiz.Güze..
20 Mar SİVİLCE İZLERİ
0 62
Bu sivilce izleri nasıl geçecek?Siz de geçmek bilmeyen sivilce izlerinizden bıktınız değil mi? Sivilcelerimizden kurtulduğumuzda bazen geriye küçük bir anı sivilce izleri kalır. Şimdi bunları nasıl önleyebileceğinizi ve azaltabileceğinizi size göstereceğiz.Sivilce nasıl oluşur?Kahverengi veya kırmız..
24 Feb EVDE PROFESYONEL KİMYASAL PEELİNG
0 118
Yeni DALTON kimyasal peelingle - evde profesyonel bakımÜç kimyasal peelingin benzersiz etkisinin arkasındaki sır, deniz kozmetiği alanındaki 45 yıldan fazla çalışma ve tecrübedir. Son derece konsantre, güçlü asitler, eşsiz bir sonuç için denizden elde edilen etken maddelerle birleştirilir. Sonuç, fa..
13 Feb DALTON MARİNE FACİAL
0 126
Cilt Problemleriniz Nihayet Kontrol Altında!İlk uygulamadan sonra bile ışıltılı ve güzel bir cilt ister misiniz? Evet bu mümkün!  Aqua Facial Cilt Bakımı, kozmetiğin yeni mucizevi güzellik silahıdır. Çünkü sadece anında sonuç göstermekle kalmıyor,aynı zamanda ciltte kalıcı etki sunuyor. AquaFacial; ..
19 Jan SIRTTAKİ SİVİLCELER
0 128
Sırttaki SivilcelerSırttaki Sivilcelere Hayır! Sırtınızdaki sivilceler, sadece güzelliğinizi bozmakla kalmaz aynı zamanda bir sağlık sorunudur. Derinde yatan iltihap ve püstüller ağrıya neden olur. Sizin sırtınız nasıl? Önemli olan bu.Vücutta İstenmeyen SivilcelerKirli cilt ve sivilceler sadece yüzd..
31 May KURU CİLT
1 407
KURU CİLTBirçok insan, cildinin kelimenin tam anlamıyla kuruduğunu hisseder. Cilt kaşınır,  gerilir,  pullanır ve cilt rengi donuk görünür. Size cilt kuruluğunun arkasındaki nedenleri, cildinize nemi nasıl geri kazandıracağınızı ve tekrar nasıl ışıltı kazanacağını göstereceğiz.Kuru cilt nasıl oluşur..
30 May PİGMENT BOZUKLUĞU
0 229
CİLT LEKELERİ Cildiniz lekelere eğilimliyse ne yapmalı? Cilt lekelerinin sebeplerini ve dikkat edilmesi gereken hususları açıklıyoruz.Melaninin pigmentasyon bozukluğu ile ilgisi var mı?MELANİNİ MERCEK ALTINA ALALIM! "İyi Polis Kötü Polise Karşı" prensibini biliyor musunuz? Cildimizin renk pigmentler..
28 May CİLTTEKİ KIZARIKLIĞIN NEDENLERİ
Dalton Kozmetik 0 587
Cildiniz zaman zaman kızarıyor mu? Utangaçlıktan değil, bunun nedenleri çok farklı olabilir. Bu kızarma nereden gelir ve hakkında neler yapabileceğinizi netleştiriyoruz.Tüm Kızarıklıklar Aynı DeğildirCilt kızarıklığının çeşitli nedenleri olabilir. Hepimiz fiziksel efor, baharatlı yiyecekler veya sin..
21 May MENOPOZDA CİLT BAKIMI
0 184
Menopozda Doğru Cilt BakımıMenopoz çoğu kadın için, yaşamın yeni aşaması ergenliğin başlangıcı gibi hissettirir. Çünkü cilt değişir, ciltte aniden sivilceler, döküntüler görülür ve cilt giderek kurur. Şimdi size onlarla en iyi nasıl başa çıkabileceğinizi anlatacağız.Menopoz Döneminde Cilt Probleml..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 26 (3 Sayfa)