Menu
Sepet

TÜM SİPARİŞLERİNİZDE 2 ADET DENEME BOY ÜRÜN HEDİYE!  ÜCRETSİZ KARGO !

Q10

Ekstra hücre aktivitesi için yoğun yaşlanma karşıtı Q10 krem! Enerji veren Q10 krem, yorgun, mat ve stresli cilde ekstra enerji ve ışıltı kazandırır. Q10 kremin içindeki pembe aktif incilerde, yüksek konsantre Koenzim gizlidir. Uyguladıktan hemen sonra etkisini gösterir hücre aktivitesi 2 ..
500,00₺
Vergiler Hariç:500,00₺
COMFORT CLEAN  Seyahat Boy Yüz Temizleme Sıvısı;-Temizleme sütünün kremsi dokusu ve jelin derinlemesine temizleme özelliğine sahiptir.İçerisindeki doğal hassas parfüm sıvıya hoş bir koku verir, deniz mineralleri ve deniz çamuru sayesinde cildi derinlemesine temizlerken ciltte pürüzsüz..
585,00₺
Vergiler Hariç:585,00₺
Ekstra hücre aktivitesi için yoğun yaşlanma karşıtı Q10 krem! Enerji veren Q10 krem, yorgun, mat ve stresli cilde ekstra enerji ve ışıltı kazandırır. Q10 kremin içindeki pembe aktif incilerde, yüksek konsantre Koenzim gizlidir. Uyguladıktan hemen sonra etkisini gösterir hücre aktivitesi 2 ..
1.490,00₺
Vergiler Hariç:1.490,00₺
Cildiniz mat ve yorgun mu görünüyor? Cildinize daha fazla ışıltı ve hücre enerjisi kazandırmak için hafif dokulu yaşlanma karşıtı Q10 emülsiyon!Kuru ve karma ciltler için hafif dokulu Q10 nemlendirici emülsiyon anında emilir, yorgun ve mat cilde enerji verir.Q10 emülsiyon uygulandığın..
1.490,00₺
Vergiler Hariç:1.490,00₺
Anti-aging Q10 serum! Kırışıklık karşıtı Q10 serum; yorgun, mat ve zayıf cilde enerji, besin ve E vitamini sağlar. Cildin ihtiyacı olan Q10'nin cilde ulaşabilmesi için #Q10 anti-aging serum yüksek oranda canlandırıcı aktif Q10 inciler ile zenginleştirilmiştir. Son derece etkili Q..
1.190,00₺
Vergiler Hariç:1.190,00₺
Cilt kuruluğunun neden olduğu kırışıklıklara karşı enerji veren anti aging göz kremi! Bir damla #Q10 göz kremi, göz çevresindeki hassas ve son derece ince cildi gün boyunca değerli besinler ve lipitler ile besler, nemlendirir.Kuruluğun neden olduğu kırışıklıklar kaybolur. Q10 yaşlanma..
890,00₺
Vergiler Hariç:890,00₺
Işıltı veren Q10 anti aging ampul!Q10 anti aging ampul, yoğun celumer deniz özü ve ciltte enerji artışını sağlayan Q10 aktif enzim ile kombine edilmiştir.Bu kombinasyon hücre aktivitesini artırır, cildin yenilenmesini hızlandırır ve cildi yaşlanmaya karşı korur. Cilde y..
420,00₺
Vergiler Hariç:420,00₺
Solgun ciltler için canlandırıcı Q10 krem maske! Canlandırıcı ve tazeleyici #Q10 krem maske yorgun kuru cilde enerji verir, besler ve tazelik sağlar. İçerdiği Q10 aktif bileşen incilerin hücrelerin enerjisini arttırdığı ve hücre yenilenmesini hızlandırdığı kanıtlanmıştır. Kuru ciltler için Q10..
890,00₺
Vergiler Hariç:890,00₺
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)

Karma ve kuru ciltler için yaşlanma karşıtı Q10 bakım ürünleri;

Q10 nedir? Vücudun kendi koenzim Q10 sayesinde hücrelerin enerjisini artırır. Hücre aktivitesi ne kadar yüksekse yeni hücreler o kadar hızlı oluşur ve hasarlı cilt yenilenir sonuç donuk, yorgun cilt doğal bir ışıltıya kavuşur.

Cilt koruyan ve hücre enerjisini arttıran Q10 bakım ürünleri 

Q10 genç ve sağlıklı iken üretilen doğal koenzim insan hücrelerindeki besinleri enerjiye dönüştürmek için kullanılır, bu şekilde kazanılan enerji sürekli kendini yenileyen genç bir cildin temelini oluşturur.

Bununla birlikte artan yaş, olumsuz çevresel etkiler, stres alkol ve nikotin tüketimi nedeniyle vücudun kendi Q10 üretimi ve hücre enerjisi azalır. Cilt yaşlanır, matlaşır ve ışıltısını kaybeder. Özel Q10 ürünleri ise hücrelerin tekrar hareketlenmesini ve hücre bölünmesinin hızlanmasına yardımcı olur. 

Yaşlanma ile birlikte azalan yağ üretimi de bu şekilde dengelenir, derinin kurumasını önleyen hidrolipid tabaka yaş ilerledikçe daha az miktarda üretilir. Yüksek kaliteli lipitler açısından zengin olan yaşlanma karşıtı Q10 ürünleri cilde ihtiyacı olan yağı takviye eder cilt daha pürüzsüz ve ışıltılı bir hale gelir. Kuruluğun neden olduğu ince çizgiler ve kırışıklıklar azalır.

Q10, serbest radikalleri etkisiz hale getirir ve diğer kozmetik ürünlerden çok daha fazlasını yapar. Olumsuz çevresel etkiler hücrelerimize zarar verir ve böylece cilt yaşlanması hızlandırır. Radikal bir temizleyici olan Q10 sayesinde cilt korunur. Güzel bir cilt için hücre enerjisini artırır ve cilt hücrelerini korur.

Özellikle DALTON Q10 serisi için en yüksek enerji sağlayan Q10 konsantrasyonu içeren kırmızı aktif inciler ile zenginleştirilmiştir.

Q10 - Nemlendirici Anti Aging Krem gençleştirici Celumer özü, Alantoin, Jojoba yağı ve nemlendirici Hyaluronic asit ile canlandırıcı Q10 ek olarak cildi şımartır. Yaz aylarında etkisi aynı olan hafif dokulu Q10 - Yaşlanma Karşıtı Nemlendirici Emülsiyonu öneririz.

Yaşlanma karşıtı Q10 - Canlandırıcı Anti Aging Serum krem veya emülsiyondan önce uygulandığında yaşlanma karşıtı etkiyi yoğunlaştırır. Q10 - Anti Aging Göz & Dudak Kontur Kremi göz çevresindeki ince hassas cildi besler, kırışıklıkları giderir ve ışıltı sağlar. 

Yüksek konsantreli Q10 - Işıltı Veren Anti Aging Ampul cilde ekstra enerji sağlar. Q10 - Canlandırıcı Anti Aging Maske cildi derinlemesine besleyerek yaşlanmayı önler ve ışıltılı bir cilt oluşturur.