Menu
Sepet

Blue Essentials

Bütün gözler senin üzerinde! Göz altı torbalarından ve koyu halkalardan nasıl kurtulurum? #blueessentials vegan aydınlatıcı göz kremi sizi yorgun gösteren  göz altı torbaları ve göz altı morukları ile olan mücadelenizde yanınızda!Oligo, aljinat ve biopterin içeren deniz su..
740,00₺
Vergiler Hariç:740,00₺
Mavi ışık ve çevresel strese karşı koruyucu gündüz kremi! Vegan gündüz kremi cildi telefon ve bilgisayardan gelen mavi ışığın zararlarına ve şehir kirliliğine karşı korur. Fitoplankton gözenekleri tıkamadan serbest radikaller ve mavi ışık (elektronik cihazlar tarafından yayılan yüksek ..
1.020,00₺
Vergiler Hariç:1.020,00₺
Telefon, bilgisayar ve tablet ışınlarının cilt hücrelerine verdiği hasarlara karşı #blueessentials onarıcı kremi;  cildin yenilenme sürecini hızlandırır ve gece boyunca cildi onarır.Eşsiz cilt kalkanı E vitamini ve canlandırıcı kan yağmuru yosunu gün içinde cildinizde oluşan hasarı derinlem..
1.020,00₺
Vergiler Hariç:1.020,00₺
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)

Telefon-bilgisayar vs. gelen zararlı mavi ışıktan koruyan ve erken cilt yaşlanmasını önleyen vegan bakım ürünleri;

Koruyucu gündüz kremiyenileyici gece kremi ve aydınlatıcı göz kreminden oluşur.

Dijital yaşlanmaya karşı koruyucu cilt bakımı

Dijital yaşlanma nedir?

Bu terim Telefon-bilgisayardan gelen mavi ışık ile tetiklenen erken yaşlanmaya verilen isimdir. Çünkü mavi ışık cildimize derinlemesine nüfuz eder ve burada serbest radikaller yoluyla oksidatif strese neden olur. Bu etkiyi ortadan kaldırmak için cildimizin Plankton ve Yosunlar gibi deniz bileşenleri içeren serbest radikal temizleyicilerin olduğu güçlü antioksidanlar açısından zengin bakıma ihtiyaç vardır.

Kentsel kirlilik nedir? 

Sadece cildimizi soluk gösteren, yaşlandıran tehlike mavi ışık değildir. Bunun yanı sıra kötü hava kalitesi, yanlış bakım normal cildin bağışıklık sistemini zayıflatır, kırışıklıklara sebep olur, gözenekler tıkanır, sebum üretimi artar ve cilt hassas hale gelir.

#blueessentials bakım serimiz serbest radikallerin zararlı etkilerini engelleyerek cildi mavi ışığın olumsuz sonuçlarına karşı etkili bir şekilde korur ve dijital yaşlanmayı önler.

Serbest radikaller nasıl kırışıklıklara neden olur?

Serbest radikaller vücudumuzda oksidatif strese sebep olur bu cilt hücrelerimize zarar verir bağ dokusu zayıflar ve ilk kırışıklıklara neden olur. Çevresel kirlilik ve mavi ışık bu etkide önemli bir rol oynar. Cilde nem veren, BLUE ESSENTİALS - Cilt Koruyucu Gündüz Kreminin yanı sıra yenilenme sürecini destekleyen ve oksidatif stresin neden olduğu hasarı nötralize eden BLUE ESSENTİALS - Onarıcı Gece Kremini öneriyoruz.