Menu
Sepet

Blue Essentials

BLUE ESSENTİALS - Mavi Işık Hasarını Onarıcı Gece Kremi - Cilt yenilenmesini hızlandıran, gece boyu cildi onaran nemlendirici krem. ETKİLERİ: -Hyaluronik asit ve canlandırıcı kan yağmuru yosunu ile ciltte oluşan hasarı derinlemesine onarır.-En iyi gece kremi telefon, bilgisayar gibi mavi ışınların v..
2.160,00₺
Vergiler Hariç:2.160,00₺
BLUE ESSENTİALS - Mavi Işık Korumalı Gündüz Kremi - Mavi ışık ve çevresel strese karşı koruyucu gündüz bakım kremi! ETKİLERİ:-Cildi telefon ve bilgisayar ışınlarından korur. -Gözenekleri tıkamadan serbest radikaller ve mavi ışığa karşı cilt yüzeyinde nefes alabilen bir kalkan oluşturur.-İç..
2.160,00₺
Vergiler Hariç:2.160,00₺
BLUE ESSENTİALS - Morluk Giderici Aydınlatıcı Göz Kremi - Bütün gözler senin üzerinde! Göz altı torbalarından ve göz çevresi morluğundan kurtulun. ETKİLERİ:-Göz altı morlukları için krem düzenli kullanımda içeriğindeki niasinamid ile göz altı morluklarını ve torbaları azaltır. -Göz altı morluk kremi..
1.595,00₺
Vergiler Hariç:1.595,00₺
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)

Telefon-bilgisayar vs. gelen zararlı mavi ışıktan koruyan ve erken cilt yaşlanmasını önleyen vegan bakım ürünleri;

Koruyucu gündüz kremiyenileyici gece kremi ve aydınlatıcı göz kreminden oluşur.

Dijital yaşlanmaya karşı koruyucu cilt bakımı

Dijital yaşlanma nedir?

Bu terim Telefon-bilgisayardan gelen mavi ışık ile tetiklenen erken yaşlanmaya verilen isimdir. Çünkü mavi ışık cildimize derinlemesine nüfuz eder ve burada serbest radikaller yoluyla oksidatif strese neden olur. Bu etkiyi ortadan kaldırmak için cildimizin Plankton ve Yosunlar gibi deniz bileşenleri içeren serbest radikal temizleyicilerin olduğu güçlü antioksidanlar açısından zengin bakıma ihtiyaç vardır.

Kentsel kirlilik nedir? 

Sadece cildimizi soluk gösteren, yaşlandıran tehlike mavi ışık değildir. Bunun yanı sıra kötü hava kalitesi, yanlış bakım normal cildin bağışıklık sistemini zayıflatır, kırışıklıklara sebep olur, gözenekler tıkanır, sebum üretimi artar ve cilt hassas hale gelir.

#blueessentials bakım serimiz serbest radikallerin zararlı etkilerini engelleyerek cildi mavi ışığın olumsuz sonuçlarına karşı etkili bir şekilde korur ve dijital yaşlanmayı önler.

Serbest radikaller nasıl kırışıklıklara neden olur?

Serbest radikaller vücudumuzda oksidatif strese sebep olur bu cilt hücrelerimize zarar verir bağ dokusu zayıflar ve ilk kırışıklıklara neden olur. Çevresel kirlilik ve mavi ışık bu etkide önemli bir rol oynar. Cilde nem veren, BLUE ESSENTİALS - Cilt Koruyucu Gündüz Kreminin yanı sıra yenilenme sürecini destekleyen ve oksidatif stresin neden olduğu hasarı nötralize eden BLUE ESSENTİALS - Onarıcı Gece Kremini öneriyoruz.