Menu
Sepet

Brıght Perfectıon

BRIGHT PERFECTION - Leke Giderici Aydınlatıcı Koruyucu Gündüz Kremi SPF 50 - Güneş lekelerini silgi gibi silen en iyi leke giderici krem!ETKİLERİ:-Leke giderici krem ciltteki pigment lekelerini azaltır,-Cildi pigment lekelerine, zararlı UV ışınlarına ve cilt yaşlanmasına karşı korur.-Y..
3.760,00₺
Vergiler Hariç:3.760,00₺
BRIGHT PERFECTION - Leke Giderici Onarıcı Yaşlanma Karşıtı Gece Kremi - Geçmeyen cilt lekeleri için krem mi arıyorsunuz? İşte cildinizi siz uyurken yenileyecek en iyi leke kremi!ETKİLERİ:-Niasinamid krem pigment lekelerini azaltır.-Leke giderici krem cilt tonunu dengeler. -Ci..
3.760,00₺
Vergiler Hariç:3.760,00₺
BRIGHT PERFECTION - Leke Giderici Yaşlanma Karşıtı Onarıcı Serum - Kusursuz ve dengeli bir cilt için en iyi leke giderici serumETKİLERİ: -Pigment lekelerini giderir.-Kırışıklık karşıtı etkiye sahiptir. -Deniz ekzopolisakkaritleri, hyaluronik asit ve niasinamid içerir. -Cildi dengeler.-Lek..
3.060,00₺
Vergiler Hariç:3.060,00₺
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)

Cilt lekelerini etkili bir şekilde dengeleyin! 

Hiperpigmantasyon ve yaşlılık lekelerine karşı bakım ürünler; 

Hiper pigmentosyon durumunda, koyu lekeler ve renk değişimleri ten rengini değiştirir. İyi de bunlar nasıl ortaya çıkıyor?

Çiller genellikle doğuştandır, ancak diğer lekeler sonradan ortaya çıkar. En yaygın nedenler arasında güneş ışınına maruz kalmak, genetik yatkınlık, hormonal değişiklikler (örn;hamilelik) veya cilt iltihabı bulunur. Basitçe söylemek gerekirse pigment lekeleri, pigment melaninin bölgesel olarak aşırı üretilmesinden kaynaklanır. İyi bir cilt bakımı hiperpigmentasyonu etkili bir şekilde dengelemede önemli bir rol oynar. Aydınlatıcı kremler, yaşlanma karşıtı etkiye sahip yaşlılık lekesi kremleri veya kimyasal peelingler düzenli kullanımda cildin daha dengeli görünmesini sağlar.

Pigment ve yaşlılık lekelerinden kurtulmak mı istiyorsunuz? Şimdi BRIGHT PERFECTION ürünleri yeni oluşacak pigment lekelerini önler, cildi dengeler oluşmuş lekelerini azaltır. Deniz ekzopolisakkaritleri, alfa-linolenik asitli düşük moleküler ağırlıklı hyaluronic asit ve niasinamid gibi aydınlatıcı bileşenler hiperpigmentasyonu dengeler. Alfa-linolenik asit, diğer etkilerinin yanı sıra melaminin üretimini engellemede cildi destekler.

Pigment dengeliyici gündüz kremi;

SPF50 içeren hafif dokulu gündüz kremi ciltte beyaz bir film tabakası bırakmadan hızla emilir. Güçlü UV filtreleri cildi güneşten kaynaklı lekelerden korur. Aydınlatıcı etken maddeleri pigment lekelerinin adım adım solmasını sağlar. Krem makyaj altına da uygulanabilir. Sabah ceviz bölgesindeki kremi yüz, boyun ve dekolte bölgesine sürün. 

Anti aging - leke giderici gece kremi;

Besleyici kırışıklık karşıtı gece kremi ince çizgileri yok eder ve pigment lekelerini, yaşlılık lekelerini ve renk dengesizliklerini azaltır. İçerdiği E vitamini cildi erken yaşlanmaya karşı korurken sabahları ışıltılı bir cilt ile uyanırsınız. Akşamları fındık büyüklüğündeki kremi yüz, boyun ve dekolte bölgesine sürün.

Kusursuz bir cilt için leke dengeleyici yaşlanma karşıtı serum;

Pürüzsüzleştirici leke serumu ciltteki düzensizlikleri ayrıca kahverengi lekeleri veya sivilce izlerini gidermek için mükemmel bir kombinasyon bakımdır.