Menu
Sepet

COMFORT CLEAN - Hassas Ciltler İçin Yaşlanma Karşıtı Yatıştırıcı Tonik

COMFORT CLEAN - Hassas Ciltler İçin Yaşlanma Karşıtı Yatıştırıcı Tonik - Makyaj kalıntılarını bile temizleyen yatıştırıcı tonik! 


Neden tonik kullanmalıyım? Tonik cildi kir ve makyaj kalıntılarından nazikçe temizler ve cildinizi tazelenmiş hissetmenizi sağlar. Aynı zamanda yüz temizleme toniği cildin kaybettiği pH değerini geri kazandırır. Tonikler cilt bakımında kullandığımız ürünlerin cildimiz tarafından emilmesini ve derinlemesine etki oluşturmasını sağlar.


ETKİLERİ: 

-Yaşlanma karşıtı etkiye sahiptir.

-Olgun hassas ciltler için tonik günlük bakım rutininde kullanılımak için uygundur.  

-Gözenekleri derinlemesine temizler, cildi makyaj kalıntılarından arındırır. 

-Cildi aktif bileşenlerin emilimi için hazırlar.

-Alkolsüz tonik cildin pH'ını ve cilt tonunu hızlı bir şekilde dengeler.

-Sonraki kullanılacak ürünlerin emilimini kolaylaştırır.

-Denizden elde edilen Celumer Deniz Özü açılan gözeneklerden cildin içine nüfuz eder ve cildi gençleştirir.

-Nemlendirici tonik olgun cildin günlük temizliğinde veya ihtiyaç halinde anında tazeleyici olarak kullanıma uygundur.


NASIL KULLANILIR? Cildinizi cilt tipinize uygun bir temizleyici ile temizledikten sonra sabah akşam, yeteri kadar toniği pamuğa dökün yüz, boyun ve dekolte bölgesine uygulayın.


*Güzel bir cilt için doğru yüz temizliği önemlidir. Çünkü bakım ürünleri ancak iyice temizlenmiş cilt tarafından emilebilir. Cilt tipiniz ne olursa olsun etkili ve kalıcı bir bakım rutini için yüzünüzü iyi temizlemelisiniz. Peki doğru ürün hangisi? Temizleyicilerin birçok farklı formu ve çeşidi vardır. Temizleme köpüğü mü yoksa yıkama jeli mi tercih edersiniz?


İşte şimdi cildiniz için doğru temizleyiciyi bulmanıza yardımcı olacağız. BİLGİ: Olgun hassas ciltler için yaşlanma karşıtı tonik. Temizlenmiş, dengeli bir cilt görünümü için Celumer Deniz Özü,  yatıştırıcı ve besleyici deniz çamuru ile zenginleştirilmiştir. Tüm DALTON serileri ile kombine edilebilir. Temel bakımımızın başlangıç ürünlerindendir.


HACİM: 200 ml


ETKEN MADDELER: Celumer Deniz Özü / Sitrik Asit / Deniz Çamuru
DENİZ ÇAMURU SİTRİK ASİT


UZMAN GÖRÜŞÜ: ''Yaşlanma tonik içeriğindeki aktif bileşenlerle beni çok heyecanlandırıyor. Cilt gençleştirici Celumer Deniz Özü ile sakinleştirici ve besleyici deniz çamuru yoğun bakım ve dengeli bir cilt sağlıyor.''


İÇERİK: Aqua/Water, Propylene Glycol, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Maris Aqua/Sea Water, Spirulina Maxima Extract, Algae Extract/Alaria Esculenta Extract, Saccharide Isomerate, Caviar Extract, Ostrea Shell Extract/Oyster Shell Extract, Maris Limus Extract/Sea Silt Extract, Sodium Levulinate, Biosaccharide Gum-1, Sodium Anisate, Potassium Sorbate, Glyceryl Caprylate, Caprylic/Capric Triglyceride, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Citric Acid, Parfum/Fragrance