Menu
Sepet

Derma Control

Derma Control
Derma Control
AçıklamaHafif yüz kremi kuru ama yağlı cilde yoğun bir şekilde nem sağlar. Hassas dokusu ile, yağlandrımadan hızlı bir şekilde emilir. Cadı fındığı ve salisilik asit gibi güçlü bileşenlerle zenginleştirilmiş, sivilcelere karşı nemlendirici, genişlemiş gözenekler için sıkılaştırıcı olarak işlev görür..
195,00TL
Vergiler Hariç:195,00TL
AçıklamaKuru ama yağlı ciltler için, cildi nemlendiren ve aynı zamanda kurutmayıp derinlemesine temizleyen bir temizleyici gereklidir. Kuru ama yağlı ciltler için kullanılan antibakteriyel temizleyici, yeni sivilceleri ve siyah noktaları önler. Aşırı sebum salgısını ve makyaj tortusunu derinlemesine..
125,00TL
Vergiler Hariç:125,00TL
AÇIKLAMAArındırıcı sivilce önleyici toner, lekelerin oluşumunu önler ve cildin koruyucu bariyerini geri kazanmaya yardımcı olur. Aloe vera ve pantenol ile formüle edilmiş, lekeye eğilimli ve akne eğilimli ciltler için bu nazik yüz toniği, yapışkan bir kalıntı bırakmadan tazelenmiş bir cilt oluş..
125,00TL
Vergiler Hariç:125,00TL
AçıklamaGözenekleri yoğun tıkalı ve yağlı cildin yağlanmadan ve nemini kaybetmeden dengelenmeye ihtiyacı vardır. Aynı zamanda yeni sivilceleri ve gözenek tıkanıklarının da önlenmesi gereklidir. Hafif dokusu ile yapışkan bir his bırakmadan hızla emilir. İçerdiği kaolin yağlanmayı giderir ve matlaşma ..
195,00TL
Vergiler Hariç:195,00TL
Açıklamaİyi görünen cildin yolu ilk olaarak cildi temizlemektir. Aşırı sebum salgısı, olumsuz çevresel etkiler ve makyaj artıkları cildi zorlar, siyah noktaların ve sivilcelerin oluşmasını destekler. Bu tür ciltler için formüle edilmiş temizleme jeli, cildi kurutmadan, nazikçe ama etkili bir şekilde..
125,00TL
Vergiler Hariç:125,00TL
AçıklamaAntibakteriyel kafur ve sakinleştirici pantenol ile zenginleştirilen, sivilceleri yayılmadan, iltihaplanmadan ve leke kalmadan kontrol altına alan bir konsantredir. Kullandıktan sonra sivilce boyutu küçülür, kızarıklıklar hafifler. Kullanımı kolaydır, pipet konsantresi sivilcelere karşı hızl..
180,00TL
Vergiler Hariç:180,00TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)