Menu
Sepet

Derma Control

DERMA CONTROL - Yağ Dengeleyici Sivilce Önleyici Krem - Yağlı, karma, sivilceli ciltler için akne kurutucu krem! ETKİLERİ: -Anti bakteriyel -Hafif dokuludur. -Akne kremi nemsiz ve yağlı cildi ekstra yağlandırmadan etkili bir şekilde nemlendirir.-Sivilce oluşumunu önler..
1.300,00₺
Vergiler Hariç:1.300,00₺
DERMA CONTROL -  Arındırıcı Temizleme Sütü - Kuru ve akneye meyilli ciltler için anti bakteriyel temizleme sütü! ETKİLERİ: -Süt formundaki karma cilt temizleme jeli anti bakteriyeldir.-Cildi kurutmaz, nemlendirir.-Yağ dengeleyici ve arındırıcı etkiye sahiptir. -Kuru ve akneye meyilli..
885,00₺
Vergiler Hariç:885,00₺
DERMA CONTROL - Karma Yağlı Ciltler İçin Yağ Dengeleyici Matlaştırıcı Jel - Yağ dengeleyici, matlaştırıcı krem!ETKİLERİ:-Anti bakteriyeldir.-Gözenek sıkılaştırıcı etkiye sahiptir.-Yağlı ciltler için nemlendirici hafif dokusu sayesinde yapışkan, rahatsız edici bir tabaka bır..
1.300,00₺
Vergiler Hariç:1.300,00₺
DERMA CONTROL - Yağlı Karma Ciltler İçin Sivilce Karşıtı AHA BHA Tonik - Akne önleyici, anti bakteriyel tonik!Neden tonik kullanmalıyım? Tonik cildi kir ve makyaj kalıntılarından nazikçe temizler ve cildinizi tazelenmiş hissetmenizi sağlar. Aynı zamanda yüz temizleme to..
885,00₺
Vergiler Hariç:885,00₺
DERMA CONTROL - Yağlı Karma Ciltler İçin Yüz Temizleme JeliSİVİLCE - SİYAH NOKTA NASIL OLUŞUR? Aşırı sebum üretimi, çevresel kirlilik, makyaj kalıntıları ve ölü deriler gözenekleri tıkayarak siyah nokta ve sivilcelerin oluşumuna sebep olur. Bu yüzden sağlıklı duru bir cilde giden yol, cilt tipine uy..
885,00₺
Vergiler Hariç:885,00₺
DERMA CONTROL - 1 Gecede Sivilce Kurutucu Serum - Sivilcelerinizden lekesiz ve acısız kurtulmak ister misiniz? SİVİLCE - SİYAH NOKTA NASIL OLUŞUR? Aşırı sebum üretimi, çevresel kirlilik, makyaj kalıntıları ve ölü deriler gözenekleri tıkayarak siyah nokta ve sivilcelerin oluşumuna..
1.220,00₺
Vergiler Hariç:1.220,00₺
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)

Siyah nokta ve sivilcelere karşı etkisi kanıtlanmış güçlü bakım ürünleri;

Derma Control serisi iki ayrı bakımı konseptini birleştirir. Yağlı kuru ve yağlı akneye eğimli ciltler için geniş kapsamlı derinlemesine temizleyici tonikten, cilt tipine özel kremlere ve sivilce karşıtı pipetlere kadar adım adım sağlıklı ve temiz bir cilt oluşumu için gerekli tüm ürünler var!

Sivilce ve siyah noktalardan kurtulmak mı istiyorsunuz ? Lekeli ve sivilceli ciltler için ürünler

Deniz peptidleri ile zenginleştirilmiş #dermacontrol bakım serisinin sivilce önleyici ürünleri sivilce ve siyah noktaları ile doğal bir şekilde iyileştirir. Sinir bozucu sivilcelerin önlenmesinde etkili olup sivilcelerin boyutlarını en aza indirir, cildi tahriş etmeden iltihaplı cildi sakinleştirir. Akneye eğilimli ciltlerin kullanımı için idealdir.

Sivilceli cilde doğru bakım yapmak en önemli şeydir! Bakım rutininizde sabah-akşam mutlaka önce cilt temizliğinden sonra tonik ve doğru bakım kremi uygulanmalıdır. 

Cilt kirlenmesine karşı DERMA CONTROL - Arındırıcı Temizleme Jeli ciltte birikmiş yağ, ve makyaj kalıntılarını cildi kurutmadan arındırır, yağlı ve akneye meyilli ciltler için idealdir.

Anti bakteriyel DERMA CONTROL -  Arındırıcı Temizleme Sütü cildi yağdan ve makyaj kalıntılarında arındırırken kurumaya karşı korur. 

Hamamelis ve Salisilik Asit içeren DERMA CONTROL -Yağ Dengeleyici Krem gözenekleri sıkılaştırır iltihap önler ve sivilce oluşumunu engeller. Kuru-yağlı ciltlerin kullanımı için idealdir.

Sivilce karşıtı DERMA CONTROL - Matlaştırıcı Jel cildi kurutmadan yağlı ciltteki parlamayı önler. Jel genişlemiş gözenekleri sıkılaştırır ve yeni sivilce oluşumunu engeller. 

DERMA CONTROL - Akne Kurutucu SOS Konsantre Pipet sivilceleri hızlı bir şekilde yok eder içerdiği Panthenol sayesinde iltihabı önler, sivilceleri sakinleştirir ve iz bırakmaz.

.