Menu
Sepet

Extreme Lıft

EXTREME LİFT Seyahat Boy - Kırışıklık Karşıtı Botoks Kremi - Yaşlanma karşıtı en iyi kırışıklık giderici krem!ETKİLERİ: -Cildi anında sıkılaştırır.-Anında kırışık giderici krem cildi pürüzsüzleştirir ve nemlendirir. -Doğal jambu özü cilt kasılmasını önleyerek ince çizgileri ve kı..
1.365,00₺
Vergiler Hariç:1.365,00₺
1. COMFORT CLEAN - Seyahat Boy Hassas Cilt Yüz Temizleme Sıvısı - Yaşlanma karşıtı yenilikçi temizleme sıvısı! ETKİLERİ: -Temizleme sütünün kremsi dokusuna ve jelin arındırıcı temizleme özelliğine sahiptir.-İçeriğinde bulunan doğal hassas parfüm yağı yüz temizleme jeline harika b..
1.685,00₺
Vergiler Hariç:1.685,00₺
EXTREME LIFT - Kırışıklık Karşıtı Botoks Kremi - Yaşlanma karşıtı en iyi kırışıklık giderici krem!ETKİLERİ: -Cildi anında sıkılaştırır. -Anında kırışık giderici krem cildi pürüzsüzleştirir ve nemlendirir. -Doğal jambu özü cilt kasılmasını önleyerek ince çizgileri ve kırışıklıkları gö..
4.100,00₺
Vergiler Hariç:4.100,00₺
EXTREME LIFT - Karma Cilt Kırışıklık Karşıtı Botoks Kremi - Mimik çizgilerine karşı en iyi kırışıklık giderici krem! ETKİLERİ: -Anında sıkılaştırıcı etkiye sahiptir.-Su bazlıdır, karma yağlı ciltler için idealdir. -Doğal kırışıklık giderici etkisini içeriğindeki jambu özünden alı..
4.100,00₺
Vergiler Hariç:4.100,00₺
EXTREME LIFT - Kırışıklık Giderici - Doğal Botoks Etkili Serum - Anında lifting etkili doğal kırışıklık giderici serum! ETKİLERİ:-Cildi anında sıkılaştırır.-Cilde dolgunluk kazandırır.-Lifting serum derin kırışıklıkların oluşumunu engeller.  -Doğal jambu özü ..
3.600,00₺
Vergiler Hariç:3.600,00₺
EXTREME LIFT - Sıkılaştırıcı Kırışıklık Giderici Botoks Etkili Göz Kremi - Doğal botoks etkili en iyi göz kapağı sıkılaştırıcı krem! ETKİLERİ:-Cildi pürüzsüzleştirir.-İnce kırışıklıkları ve kaz ayaklarını yok eder-İlk uygulamada bile cildi sıkılaştırır.-Kremin içerdiği botoks..
2.600,00₺
Vergiler Hariç:2.600,00₺
EXTREME LIFT - Kırışıklık Giderici Botoks Etkili Krem Maske - En etkili yüz sıkılaştırıcı maske, kırışıklıkları ilk uygulamada bile gözle görülür şekilde yok eder. ETKİLERİ:-Anında sıkılaştırıcı etkiye sahiptir.-Cildi pürüzsüzleştirir.-Kırışıklık giderici maske sadece kırışık..
2.600,00₺
Vergiler Hariç:2.600,00₺
EXTREME LIFT - Kırışıklık Karşıtı Anında Etkili Konsantre Ampul-3'lü Set - Kırışıklıklara karşı anında etkili lifting ampul seti! ETKİLERİ: -Cildi anında sıkılaştırır.-Kırışıklıkları yok eder.-Cilde lifting etkisi verir. -Gençleştirici Celumer Deniz Özü ve kas gevşetici jambu özü ile..
910,00₺
Vergiler Hariç:910,00₺
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)

Mimik çizgileri ve kırışıklıklara karşı anında etkili sıkılaştırıcı bakım ürünleri;

Aynaya baktığınızda cildinizde gördüğünüz ilk kırışıklıklarla beraber aklınıza gelen ilk soru hangi kremi, ne zaman kullanmaya başlamalıyım. Genç yaşta kırışıklıkların oluşumunu ve derinleşmesini önlemenin, güzel, kırışıksız bir cilde sahip olmanın sırrı doğru ürün ve doğru bakımdır. 

Kırışıklıklara karşı gözle görülür anında etki 

Her gün cildimizde yaklaşık 15000 yüz kasılması oluşur. Konuşmak, gülmek veya göz kırpmak yüz kaslarımızı çalıştırır ve yüzümüzü hareket ettirir. 30'lu yaşların başında ince çizgiler olarak başlar yıllar içinde daha derin kırışıklıklara dönüşür.

#extremelıft serisi bu sürece karşı koymak için geliştirilmiştir. Hoş olmayan mimik çizgileri, can sıkıcı kaz ayakları ve diğer kırışıklıklar ile savaşmak için botoksun doğal alternatifidir. Paracress olarak da bilinen doğal Jambu özü, yüz kaslarını gevşetir ve bilinçsiz yüz hareketlerini engeller. İkisi bir arada kırışıklık önleme etkisi ile mimik çizgileri kişisel ifadeyi değiştirmeden anında gözle görülür şekilde sıkılaştırır, doğal pürüzsüz bir cilt oluşturur. Bu sadece yeni kırışıklıkların oluşumunu engellemek ile kalmaz düzenli kullanımda derin kırışıklıkları azaltır. 

Anında kırışıklık önleyici ürünler 

Kırışıklıklara karşı lifting etkili EXTREME LIFT - Kırışıklık Karşıtı Sıkılaştırıcı Krem sadece kırışıklıkları düzeltmek ile kalmaz, aynı zamanda cildi optimal besler ve kurumaya karşı korur. 

İpeksi dokulu ve anında etkili EXTREME LIFT - Kırışıklık Karşıtı Emülsiyon kreme göre daha hafif bir alternatiftir. Cilde elastikiyet kazandırır, nem kaybından ve erken cilt yaşlanmasına karşı korur. İçerik olarak krem ile aynı olup yazın emülsiyon kullanımı tavsiye edilir.

EXTREME LIFT - Botoks Etkili Serum kırışıklık karşıtı etkiyi güçlendirir, yoğun nemlendirme etkisine sahiptir ve cilt elastikiyeti arttırır. Makyaj bazı olarak da kullanılabilir.

EXTREME LIFT - Kırışıklık Karşıtı Sıkılaştırıcı Göz Krem göz çevresindeki ince cildi besler ve elastikiyetini arttırır. Hyaluronic asit sayesinde cilde yoğun nem sağlar ve göz çevresindeki kırışıklıkları giderir. 

EXTREME LIFT - Kırışıklık Karşıtı Konsantre Ampul mimik kaslarını rahatlatır, kırışıklıkları azaltır ve cildi pürüzsüzleştirir.