Menu
Sepet

Hyaluronıc Urea

EN ÇOK SATAN DALTON BAŞLANGIÇ KİTİHer cilt tipi için uygundur.Anti – aging etkili bakım seti%25 indirimlidirKozmetik çantası hediye olarak gönderilirUYGULAMA: Temiz cilde sabah ve akşam; önce göz jelini, ardından serum ve nemlendirici kremi uygulayın.Cildinizin ihtiyacına göre enzim peeling t..
7.220,00₺
Vergiler Hariç:7.220,00₺
Kullandığınız kremler cildinizi nemlendirmiyor mu?  Yaşlanma karşıtı   Hyaluronic Urea krem cildin kendi nem depolarını doldurmaya yardım eder ve cilde derinlemesine kalıcı nem sağlar. Celumer deniz özünün güçlü anti aging kombinasyonu nemlendirici Hyaluronik asit - Üre ikilisi il..
590,00₺
Vergiler Hariç:590,00₺
COMFORT CLEAN  Seyahat Boy Yüz Temizleme Sıvısı;-Temizleme sütünün kremsi dokusu ve jelin derinlemesine temizleme özelliğine sahiptir.İçerisindeki doğal hassas parfüm sıvıya hoş bir koku verir, deniz mineralleri ve deniz çamuru sayesinde cildi derinlemesine temizlerken ciltte pürüzsüz..
760,00₺
Vergiler Hariç:760,00₺
Kullandığınız kremler cildinizi nemlendirmiyor mu?  Yaşlanma karşıtı   Hyaluronic Urea krem cildin kendi nem depolarını doldurmaya yardım eder ve cilde derinlemesine kalıcı nem sağlar. Celumer deniz özünün güçlü anti aging kombinasyonu nemlendirici Hyaluronik asit - Üre ikilisi il..
1.780,00₺
Vergiler Hariç:1.780,00₺
Kuru ciltler için dolgunlaştırıcı yaşlanma karşıtı hafif dokulu nemlendirici emülsiyon! Hafif dokulu nemlendirici #hyaluronıcurea emülsiyon kuru ciltler için anında yoğun nem kaynağıdır. Cildi nem kaybına karşı korur, yüksek kaliteli Hyaluronik asit ve gençleştirici Celumer deniz özü ile c..
1.780,00₺
Vergiler Hariç:1.780,00₺
Kuru ciltler için parfümsüz yaşlanma karşıtı nemlendirici serum! Parfümsüz yaşlanma karşıtı serum ekstra Hyaluronik asit ve Üre konsantrasyonu ile susuz kalmış kuru cildi hızlı ve etkili bir şekilde nemlendirir. Hafif dokulu serum hızla emilir bu nedenle krem veya emülsiyond..
1.485,00₺
Vergiler Hariç:1.485,00₺
Kuru ciltler için yaşlanma önleyici ampuller! Ampullerimizin sırrı, yoğun nemlendirici hyaluronik asit ve üre! Bu iki yaşlanma karşıtı bileşen cilde yoğun nem verir ve cildin nem depolarını doldurur. İlk uygulamadan sonra bile cildin diri ve dolgun  görünmesini sağ..
420,00₺
Vergiler Hariç:420,00₺
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)

Kuru ve kırışık ciltler için anında nemlendirici yaşlanma karşıtı bakım ürünleri;

Hyaluronic asit doğal nemlendirici bağ dokusunun önemli bir bileşenidir ve cilt yüzeyinden cildin en derin katmanlarına kadar iner, cildin nem depolarını doldurur ve cildi derinlemesine nemlendirir.

Yaş ilerledikçe vücudun Hyaluronic asit üretimi azalır, dolayısıyla cilt kurur ve kırışır. Hyaluronic asit içeren ürünler kırışıklık dolgusu görevi görür cilt içerden dolar ve kuruluktan oluşan çizgileri giderir.

Üre 

Bu doğal nem kaynağı hücresel bağları güçlendirerek cildin iç katmanlarında nem depolamaya yardımcı olur, cildi kurumaya karşı korur ve sıkılaştırır. 

Derinlemesine etkili gençleştirici Celumer deniz özü ile kırışık doldurucu ve nemlendirici aktif bileşen ikilisinden oluşan #hyaluronicurea bakım serisi kuru, nemsiz ciltler için yaşlanmayı önleyen ideal bakım sunar.

Krem & emülsiyon

Cildin ihtiyacına ve mevsime bağlı olarak krem veya hafif dokulu emülsiyon arasında bir seçim yapabilirsiniz. Hyaluronic asit içeren her iki ürün cildi nemlendirir, ve gözle görülür şekilde anında dolgunluk sağlar.

Nemlendirici serum

Kokusuz yaşlanma önleyici serum kremin nemlendirici ve dolgunlaştırıcı etkisini arttırır. Cildi nem kaybına karşı korur ve hassas ciltlerde bile kuruluktan oluşan kırışıklıkları azaltır.

Ampuller

Tek bir ampulün gücü! Üre ile zenginleştirilmiş bu konsantre nem ampulleri kuruluğun neden olduğu kırışıklıklar olmadan taze ve derinlemesine beslenmiş ciltler için sahip olunması gereken güzelliktir.