Menu
Sepet

Q10 - Kuru Mat Ciltler İçin Canlandırıcı Kırışıklık Giderici Göz Dudak Kremi

Q10 - Kuru Mat Ciltler İçin Canlandırıcı Kırışıklık Giderici Göz Dudak Kremi - Göz çevresindeki hassas ve ince cildi besler, nemlendirir, kırışıklıkları giderir.


Koenzim q10 Nedir? Vücudumuzda doğal olarak üretilen Q10 hücre aktivitesini artırır ve cilt yenilenmesinde önemli rol oynar. Yaşlanma sürecinde vücudun kendi Q10 üretimi azalır ve vücuttaki hücre aktivitesi yavaşlar. Cilt çevresel etkenlere karşı hassaslaşır ve yaşlanma belirtileri görülür. Hücre aktivitesi azaldığı için besin maddeleri daha yavaş emilir ve toksinlerin vücuttan atılması zorlaşır. Q10 takviyesi ile ciltteki bu doğal biyolojik süreç yeniden aktive olur.


ETKİLERİ:

-Göz çevresi kremi cildi anında pürüzsüzleştirir.

-Cildi yumuşatır.

-Kuruluk kırışıklıklarını yok eder.

-Cilt kuruluğunun neden olduğu kırışıklıkları giderir.

-Göz çevresindeki hassas ve ince cildi gün boyunca besler.

-Cildi derinlemesine nemlendirir.

-Hücre yenileyicidir.

-Cildi oksidatif strese karşı korur.

-Gözleri tahriş etmez ve kuru ciltlerin kullanımı için idealdir.


NASIL KULLANILIR? Temizlenmiş göz çevresine sabah akşam dairesel hareketlerle uygulanır.  


ÖNERİ: Q10 göz çevresi kırışıklık kremi üst dudakta oluşan ince çizgiler için de idealdir. Q10 - Mat Yorgun Ciltler İçin Canlandırıcı Yaşlanma Karşıtı Maske ile birlikte kullanıldığında maksimum etki sağlar.


BİLGİ: Gençlik iksiri Celumer Deniz Özü! Canlandırıcı Q10 enzimi, E vitamini ve hint yağının kombinasyonu içerir. Göz çevresindeki kuru cildi derinlemesine besler ve ince kırışıklıkları yok eder. Yaşlanma önleyici hassas göz kremi cildin erken yaşlanmasını önler. Kuru ciltler için tazeleyici ve pürüzsüzleştirici göz kremidir.


HACİM: 15 ml


ETKEN MADDELER: Celumer Deniz Özü / Q10 / Hint yağı / E Vitamini


 


CELUMER DENİZ ÖZÜQ10                                                                                                      


UZMAN GÖRÜŞÜ: ''Q10 göz dudak kremine kullandığım en iyi göz kremi diyebilirim. Gözde asla alerji ve ağırlık yapmıyor. Lens kullananlar bile sorunsuz bir şekilde Q10 göz dudak kremi kullanabilirler.''


İÇERİK: Aqua/Water, Propylene Glycol, Pentylene Glycol, C12-15 Alkyl Benzoate, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, PEG-100 Stearate, Myristyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Cera Alba/Beeswax, Maris Aqua/Sea Water, Ubiquinone, Spirulina Maxima Extract, Algae Extract/Alaria Esculenta Extract, Saccharide Isomerate, Caviar Extract, Ostrea Shell Extract/Oyster Shell Extract, Maris Limus Extract/Sea Silt Extract, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Tocopherol, Glycerin, Carbomer, Lecithin, Sodium Hydroxide, Carnitine, Potassium Sorbate, Trisodium EDTA, Caprylic/Capric Triglyceride, Phenoxyethanol