Menu
Sepet

Redness Control

REDNESS CONTROL - Hassas Kızarık Ciltler İçin Kuperoz Önleyici Yatıştırıcı Maske - Kuperozlu ciltler için yatıştırıcı maske!ETKİLERİ: -Kızarıklığı azaltır.-İçeriğindeki panthenol ve jojoba yağı cilde ekstra nem sağlar.-Damar çeperini güçlendirir.-Cildi sakinleştirir.-Kızarık kuperozlu cildi ya..
1.300,00₺
Vergiler Hariç:1.300,00₺
REDNESS CONTROL - Kuperozlu Ciltler İçin Kızarıklık Giderici Konsantre Serum - Kızarıklık önleyici konsantre yatıştırıcı serum.ETKİLERİ:-Damarları güçlendirir.-Kızarıklıkları azaltır.-Konsantre pipet uygulanan ciltlerde %35 daha az kızarıklık olduğu kanıtlanmıştır. ..
1.300,00₺
Vergiler Hariç:1.300,00₺
REDNESS CONTROL - Kuru Ciltler İçin Kızarıklık Giderici Yoğun Nemlendirici Rich Krem  - Çok kuru ciltler için kuperoz önleyici roza kremi! ETKİLERİ: -Kızarıklığı azaltır.-Gül hastalığı kremi damar çeperini güçlendirir.-Kızarıklık kremi iltihap önleyici ..
1.950,00₺
Vergiler Hariç:1.950,00₺
REDNESS CONTROL - Normal Karma Ciltler İçin Kızarıklık Giderici Nemlendirici Medium Krem - Kızarıklık ve rozaya eğilimli ciltler için kızarıklık önleyici roza kremi! ETKİLERİ:-Ciltteki kızarıklığı azaltır.-Gül hastalığı kremi damar çeperini güçlendirir.-Kızarıklık kremi iltihap&n..
1.950,00₺
Vergiler Hariç:1.950,00₺
REDNESS CONTROL - Rozalı Ciltler İçin Kızarıklık Giderici Yaşlanma Karşıtı Serum - Kızarıklık Giderici Yaşlanma Karşıtı Yatıştırıcı SerumETKİLERİ: -Cilt yatıştırıcı serum ciltteki kızarıklığı azaltır.-Cilt yüzeyindeki damarları ve kırışıklıkları giderir. -Cilttek..
2.500,00₺
Vergiler Hariç:2.500,00₺
REDNESS CONTROL - Yağlı Kızarık Rozalı Ciltler İçin Nemlendirici Leight Krem - Kızarıklığa ve rozaya yatkın yağlı ciltler için hafif dokulu roza kremi!  ETKİLERİ:-Kızarıklığı azaltır.-Gül hastalığı kremi damar çeperini güçlendirir.-Kızarıklık kremi iltihap önley..
1.950,00₺
Vergiler Hariç:1.950,00₺
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)

Kızarıklık & kırmızı damarlara çözüm bulamadınız mı?

Kızarıklık karşıtı #rednesscontrol serisi kızarıklığı azaltır, bağ dokusunu güçlendirir ve tahriş olmuş hassas cildi yatıştırır. Deniz mineralli, 5 şifalı bitki formülü ve Maya özünün damar güçlendirici kombinasyonu kalıcı kızarıklık ve yüzeydeki damarların bakımında kalıcı etki sağlar.

Kuperoz'lu ciltler için bakım ürünleri

Sakinleştirici kuperoz bakım ürünleri ciltteki kızarıklığın %35'ini, damarların %21'ini kalıcı olarak azaltır.

Cildinizdeki kızarıklığa karşı doğru krem hangisi?

Cilt tipine ve ihtiyacına göre 3 farklı krem arasından seçim yapabilirsiniz.

Leight Krem hafif dokulu, hızlı emilir bu nedenle yağlı ve karma ciltler için idealdir.

Medium Krem kızarıklık ve  roza eğilimi gösteren normal ve kuru ciltler için iyi bir seçimdir.

Rich Krem kalın dokulu olup nemlendirir ve çok kuru ciltler için mükemmel bir kremdir.

Kuperoz ve roza için tamamlayıcı bakım

Kuperoz'da kalıcı bir etki elde etmek için doğru kremin yanı sıra tamamlayıcı bakım ürünleri de gereklidir. Cilt kızarıklığa karşı ürünlerimiz REDNESS CONTROL - Kuperozlu Cilt Konsantre Pipet yağsız aktif bileşen konsantresi ile cildi rahatlatır ve kılcal damarları kalıcı bir şekilde güçlendirir. Kuperoz'lu cilt bölgelerine veya yüzün her tarafına cilde uygun olan kremden önce hafif dokunuşlar ile uygulanır.

Sadece kuperoza karşı kalıcı bir çözüm ile birlikte kırışıklıklara karşı da etkili bir ürün istiyorsanız anti-aging serumu tavsiye ederiz. Cilt kızarıklığını ve genişlemiş damarları azaltırken aynı zamanda da ince çizgileri ve kırışıklıkları azaltır. İçeriğindeki yeşil ışıltılı pigmentler cilt üzerindeki kırmızı alanları gizleyerek sakin ve dengeli bir cilt görünümü sağlar.

REDNESS CONTROL - Kuperoz Önleyici Maske cildin yeniden dengelenmesine yardımcı olur, tahriş olmuş cildi sakinleştirir ve bağ dokusunu güçlendirir. Bazı durumlarda kuperoz kronik roza hastalığına da dönüşebilir. Cildinizde bu eğilimi görüyorsanız damar güçlendirici yatıştırıcı ve kızarıklığı azaltan bakım ile cildinizi önceden destekleyin.