Cilt Problemleriniz Nihayet Kontrol Altında!


İlk uygulamadan sonra bile ışıltılı ve güzel bir cilt ister misiniz? Evet bu mümkün!  Aqua Facial Cilt Bakımı, kozmetiğin yeni mucizevi güzellik silahıdır. Çünkü sadece anında sonuç göstermekle kalmıyor,

aynı zamanda ciltte kalıcı etki sunuyor.

 

AquaFacialMikrodermabrazyon, ultrason ve dermapen gibi klasik uygulamalara ek olarak, kozmetik bakımların ayrılmaz bir parçası haline geldi. Kozmetikde en yeni sistem olup, diğer cilt bakım yöntemlerinden daha etkilidir. Peki Nasıl? Oldukça basit bir şekilde, birkaç adımı tek bir uygulamada birleştirir. Non-invaziv tedavi, nazik temizleme, yoğun peeling ve bakım desteğini bir arada sunar ve hemen her cilt tipi için uygundur.

 

Işıltını Keşfet!

En iyi tarafı ise: Hydrafacial tüm cilt tiplerinde ve problemlerinde uygulanır. Güzellik salonları ve kliniklerde rakipsiz sonuçlar elde eder. Sivilceler, siyah noktalar ve tıkanmış gözenekler mi? Sorun değil! Cilt problemine özel bir vakumla, özel başlıklar ve aparatlar ile cilt nazikçe ve her şeyden önce acısız bir şekilde tedavi edilir. Örneğin, ciltteki yağ birikintileri nazikçe vakumlanarak çıkartılır.

Bu tedaviden sonra kırışıklıklar da geçmişte kaldı. Tedaviden hemen sonra cilt gözle görülür şekilde dolgunlaşır, prüzsüzleşir ve sıkılaşır. Yorgun cilt daha fazla ışıltı kazanır ve AquaFacial ayrıca yaşlılık lekeleri ve kızarıklıklar için mucize uygulamadır. 

DALTON Marine Facial 900 – Her güzellik salonunun olmazsa olmazı

DALTON Marine Facial cihazı, başarısı kanıtlanmış bir konsept üzerine oluşturulmuştur. Çünkü hydrafacial uygulamasını etkili ve cilde son derece uyumlu deniz aktif bileşenleriyle birleştirmek uygulamayı daha farklı ve başarılı yapıyor. Cilt yüzeyinde etkili olduğu kadar derinlemesine de güçlü etkileri olabilen AHA ve BHA meyve asitlerinin karışımı ve iki farklı başlıkla uygulanan bakım bileşenleri, DALTON MF900'ü başarılı kılan özelliklerdendir. Eşsiz  döner başlıkla,  aktif  solüsyonunu cilde nüfüz etmekle kalmaz, aynı zamanda daha etkili sonuçlar için yoğun masajla cilt yüzeyini uyarır.


 


FARKLI CİLT TİPLERİ VE İHTİYAÇLARI İÇİN ÇÖZÜM- DALTON MF900

Hangi Ciltler için?

 • Kuru cilt
 • Yorgun, solgun ve stresli cilt
 • Hassas cilt
 • Kızarıklığa, kuperoza ve rosaya eğilimli cilt
 • Yağlı ve karma cilt
 • Olgun cilt

Gözle görülebilen sonuç  garantisi!

 • Lekeleri ve sivilceleri azaltır
 • Güneş hasarını & hiperpigmentasyonu azaltır
 • Daha fazla elastikiyet  &  dayanıklılık
 • Dengeli ve düzgün bir cilt
 • İnce çizgileri ve küçük kırışıklıkları azaltır
 • Gözenekleri sıkılaştırır ve derinlemesine  temizlenmiş, sağlıklı bir cilt oluşturur
 • Cilde doğal bir ışıltı kazandırır

Temizleme-Peeling– Nemlendirme

3 adımda, DALTON Marine Facial ve yoğun deniz aktif maddeleri ile yüklenmiş solüsyonlarla ışıltılı güzel bir cilt


Adım 1: Hafif Alfa Hidroksi Asitler (AHA) cildi nemlendirirken ölü cilt hücrelerini temizler. En başından itibaren cilde doğal bir ışıltı sağlarlar, cildin erken yaşlanmasına ve hiperpigmentasyona (yaşlılıktan ve güneşten oluşan pigment lekeleri) karşı etkilidir.


Adım 2:  İltihap önleyici beta-hidroksi asitler (BHA) sakinleştirici ve besleyici bir etkiye sahiptir. Cildi tahriş etmeden gözenekleri temizler ve siyah nokta oluşumunu önler. Ayrıca cilt yapısını güçlendirir ve cildi dengeler.

Adım 3: Uygulamada son adım bitiş solüsyonuyla tamamlanır. Farklı cilt tiplerine çözüm sunmak için üç farklı solüsyon arasından seçim yapabilirsiniz. Yaşlanma karşıtı bakım solüsyonu , yağlı ve akneli ciltler için özel bir solüsyon veya hassas ciltlere özel solüsyonlardan birini seçebilirsiniz.  

Çok yönlü!  Marine Facial, ciltte kullanımının yanı sıra sırttaki lekelerin, dekoltedeki göğüs arası çizgilerin veya el üstündeki yaşlılık lekelerinin tedavisinde de kullanılabilir.


SIK SORULAN SORULARAqua Facial hangi cilt tiplerine uygulanır?

Aqua Facial ile kuru, karma, olgun, hassas ciltlerden yağlı ciltlere kadar her cilt tipine uygulama yapabilirsiniz. Yaşlılık lekeleri veya kızarıklıklarda bile bu bakım cildin durumunu önemli ölçüde iyileştirir.


Bir bakımın ücreti nedir ve ne kadar zaman gerekir?

Cilt bakım fiyatları yaklaşık 850₺'den başlamaktadır, genellikle 45 - 60 dakika arasında sürer.


Sonuç ne kadar kalıcı?

Etkisinin olabildiğince uzun süre devam etmesi için cilde doğru ev bakım ürünleri tavsiye edilir. Tedaviden sonra birkaç gün peeling yapılmaması, cildi nemlendiren ve antioksidan etkisi bulunan ürünler kullanılmasını öneriyoruz. Güneş kremi kullanmayı unutmayın! Meyve asidi ile yapılan bakımlardan sonra cildi Güneş ve mavi ışıktan korumak son derece önemlidir. SPF 50+ içeren güneş kremleri  idealdir. 

Tedaviden hemen sonra cildiniz kırmızı ve hafif gergin olabilir, bu endişelenecek bir şey değil cildiniz kısa bir süre sonra normale dönecektir.

Ne sıklıkla bakım yaptırmalısınız?

Kişisel isteklerinize ve cilt ihtiyaçlarınıza bağlı olarak, özel günlerden önce anında etkili SOS  bakım veya kalıcı iyileşmeler elde etmek için Marine Facial kür bakımları yaptırabilirsiniz. Genellikle 10-14 gün arayla 3-5 bakım kürü öneriyoruz.  Bu kür bakımlardan sonra, cilt durumunu korumak için ayda 1 profesyonel kozmetik bakım önerilir.

Aqua Facial güzellik trendi nereden geldi?
AquaFacial yöntemi ABD'de, daha doğrusu Los Angeles'ta ortaya çıktı. 1990'ları sonlarından beri yaşlanma karşıtı Hollywood tedavisi olarak biliniyor ve 
Hollywood Yıldızlar, aquafacial bakımın eşsiz etkisine hayran kalıyordu. 10 yıl sonra, trend Avrupa'ya da sıçradı.  Klasik Aquafacial cihazı aslen tıptan gelir ve dermatologlar - uzmanlar tarafından akne, rosacea, güneş hasarı ve kırışıklıklar gibi cilt problemlerini tedavi etmek için başarıyla kullanılırdı.


Cihazlı kozmetik bakımı özel yapan nedir?

Güzellik uzmanlarının uyguladığı klasik cilt bakımının aksine, cihazlı kozmetik uygulamalar; aktif bileşenleri cildin daha derin katmanlarına nüfuz ettirmek için yoğun bakım ile tıbbın teknik bilgisini birleştirir. Klasik bakımlardan sonuç alınamadığı noktada; yenilikçi, cihazla yapılan bakımlar devreye giriyor. Sonuç, cerrahi müdahale olmaksızın hızlı, genellikle ağrısız ve uzun süreli bir cilt iyileşmesidir.


DALTON FARKI

2 Farklı Başlık - Tek Benzersiz Uygulama 


      

DÖNER BAŞLIK

Dönen silikon başlık kimyasal ve mekanik peeling etkisinin yanında benzersiz masaj etkisi de sunar. Vakum ve masaj kombinasyonu sayesinde cilt hem yoğun bir şekilde temizlenir hem de masajla uyarılır. Bu şekilde, aktif bileşenlerin emilimi büyük ölçüde artar ve yüksek kaliteli bileşenler cildin derinliklerine nüfuz eder. Başlık iki farklı boyutta olup cilt bölgelerine göre kullanılabilir. Bu da tüm cilt bölgelerinin ideal şekilde tedavi edilmesini sağlar. 


TORNADO BAŞLIK

Tornado başlık, DALTON MF900'ün  kimyasal peeling uygulayan mükemmel başlığıdır. Kullanışlı prob, solüsyonun hassas ve kontrollü bir şekilde uygulanmasını, ciltteki kiri ve birikmiş yağın giderilmesini garanti eder. Başlık iki farklı boyutta olup, cilt bölgelerine göre kullanılır. Bu da tüm cilt bölgelerinin ideal şekilde tedavi edilmesini sağlar. 

GÖZLE GÖRÜLÜR SONUÇLAR

      

Alın kırışıklığı - 4 uygulama

Güneş lekesi - 4 uygulama

Nazolabial kıvrım - 4 seans

İlginiz için teşekkür ederiz. Bu bakımı denemek ister misiniz?  Cildinizle ilgili herhangi bir sorunuz mu var?


Ya da Güzellik Merkeziniz / Kliniğiniz mi Var? Marine Facial'ı portföyünüze dahil etmek mi istiyorsunuz? Yardıma mı ihtiyacınız var? Sorularınız mı var? Daha detaylı bilgi almak mı istiyorsunuz?

İletişim formunu doldurarak ya da +90 0(553) 092 1002 numaralı telefondan bizi arayın. Size yardımcı olmaktan  memnuniyet duyarız.

Farklı bir güzellik bakımı için MF 900 Marine Facial

DALTON' un Avantajları:

• Her güzellik merkezi ve klinik için uygun

• Dönen başlık ile benzersiz bakım seçeneği

• Cazip fiyat

• Müşteriler arasında popüler, kanıtlanmış teknoloji

• Kısa sürede büyük etki

• Kullanımı kolay ve kendi kendini temizleme özelliği

• Tüm DALTON bakım ürünleri ile kombine edilebilir

• Taşınabilir cihaz

• Çok yönlü destek 

• Salon ve kliniklere eğitimli uzmanlar tarafından destek