Menu
Sepet

Regenerant

Stresli ciltler için besleyici yaşlanma karşıtı krem! Değerli lipitler içeren yumuşak dokulu krem, pürüzlü ve stresli olgun ciltler için en uygun bakımı sağlar. İçerdiği Soya özü kolajen üretimini destekleyerek ciltte sağlıklı hücre gelişimini destekler.Lesitinler ise cildin kendi kendini ..
1.185,00₺
Vergiler Hariç:1.185,00₺
Bu güzellik iksiri kırışıklıkları önleyici celumer deniz özü, kolajen üretimini arttıran soya özü ile kombine edilmiştir. Bu konsantre pipet stresli cilt hücresini besler ve yenilenmesini sağlar. Değerli lipitler içeren yumuşak dokulu pipet, pürüzlü ve stresli olgun ciltler için en uy..
750,00₺
Vergiler Hariç:750,00₺
Kuru tahriş olmuş ciltler için yenileyici göz kremi! Göz çevresindeki ince ve hassas cilt erken yaşta yıpranmaya başlar. Kuru ve tahriş olmuş cildin kendini en iyi şekilde yenileyebilmesi için soya proteinleri içeriden hücre yenilenmesini destekler. Hassas göz çevresine ideal bakım sağlamak içi..
750,00₺
Vergiler Hariç:750,00₺
Kolajen uyarıcı Celumer deniz özü ve hücre duvarı güçlendirici Soya özü ile zenginleştirilmiştir. Değerli lipitler içeren yumuşak dokulu emülsiyon pürüzlü, stresli olgun ciltler için en uygun bakımı sağlar. İçerdiği Soya özü kolajen üretimini destekleyerek ciltte sağlıklı hücre gelişimini ..
1.185,00₺
Vergiler Hariç:1.185,00₺
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)