Menu
Sepet

REGENERANT - Olgun Ciltler İçin Soya Özlü Yaşlanma Karşıtı Nemlendirici Göz Dudak Kremi

REGENERANT - Olgun Ciltler İçin Soya Özlü Yaşlanma Karşıtı Nemlendirici Göz Dudak Kremi Kuru tahriş olmuş yıpranmış ciltler için yenileyici nemlendirici göz kremi! 


ETKİLERİ: 

-Cildi derinlemesine nemlendirir.

-Göz altı nemlendiricisi düzenli kullanımda cildi pürüzsüzleştirir.

-Hücre yenilenmesini destekler.

-Kuru göz çevresine ideal bakım sağlamak için hızla emilir.

-Kuruluğun neden olduğu kırışıklıkları azaltır.

-Cildi parlatır ve canlandırır.  

-Hassas ciltler hariç tim cilt tipleri için idealdir. 


NASIL KULLANIR? Göz çevresi nemlendirici krem cilt temizliğinden sonra, sabah-akşam ya da ihtiyaç duyulan her an kullanılabilir. 


BİLGİ: REGENERANT serisi Celumer Deniz Özü ve kolajen uyarıcı - hücre duvarı güçlendirici soya özü ile zenginleştirilmiştir. Soya özü cildi onarır, hücreleri güçlendirir ve cildi sağlıklı bir görünümüne kavuşturur.


ÖNERİ: REGENERANT - Olgun Ciltler İçin Soya Özlü Yaşlanma Karşıtı Nemlendirici Göz Dudak Kremi uygulamadan önce kremin etkisini artırması için REGENERANT Serumun kullanılması tavsiye edilir.


Yaşlanma karşıtı kremler ne zaman kullanılmaya başlanmalıdır? 25'li yaşlardaysanız ilk ince çizgi ve kırışıklıklarla tanışmış olmalısınız. İşte tam da bu süreçte bakım rutininize yavaş yavaş yaşlanma karşıtı kremler ve serumlar eklemelisiniz.


HACİM: 15 ml


ETKEN MADDELER: Celumer Deniz Özü / Soya Özü / Lesitin / E Vitamini / Balmumu


 


CELUMER DENİZ ÖZÜ

 

SOYA ÖZÜ 


UZMAN GÖRÜŞÜ: ''#regenerant göz dudak kremini dudak çevresine de sürmeyi seviyorum. Dudak çevresinde kırışıklık oluşumunu önlüyor.'' 


İÇERİK: Aqua/Water, Panthenol, Butylene Glycol, Pentylene Glycol, Maris Aqua/Sea Water, Centella Asiatica Leaf Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Ruscus Aculeatus Root Extract, Ammonium Glycyrrhizate, Escin, Hydrolyzed Yeast Protein, Sodium Hyaluronate, Carbomer, Citric Acid, Phenoxyethanol, Sodium Citrate, Glycerin, Sodium Hydroxide, Ethylhexylglycerin, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer