Temiz ve bakımlı bir cilt için hangi toniği kullanmalıyım? Toniğin  günlük cilt bakımı için neden gerekli olduğunu anlatıyoruz.
 
Tonik değeri bilinmeyen cilt bakım ürünlerinden biridir, cilt temizliğinden sonra kullanılır ise en iyi bakım sonucu verir. Normal, lekeli veya kuru bir cilde sahip olmanız fark etmeksizin, güzel bir cilde giden yolun temeli günlük temizliktir.

Neden Tonik kullanmalıyım?
Cilt bakımında kullandığımız ürünlerin cildimiz tarafından gerçekten emilmesinin ve derinlemesine etkili olmasının tek yolu budur. Bu yüzden sabah ve akşam cildinizi uygun ürün ile  temizleyin, ardından su ile durulayın ve tonikle silin. Aynı anda birkaç görevi yerine getiren tonik, kir ve makyaj kalıntılarını nazikçe temizler ve cildinizi tazelenmiş hissetmenizi sağlar. Aynı zamanda cildin kendi pH değerini geri kazandırır. Koruyucu asit mantomuz, cildimizin savunma mekanizması için gereklidir. Cildi önemser, nemlendirir, yatıştırır,  pürüzsüzleştirir.
 Tonik hakkında önemli gerçekler
 Evet, canlandırıcı tonikler cilt için su ikamelerinden daha fazlasıdır. Daha fazlasını yapabilirsiniz!
• Nem sağlayın
• Cildin kendi pH değerini geri yükleyin
• Makyajı çıkarın
• Cildi arındırın veya yatıştırın

Cildiniz İçin Doğru Tonik
Çok çeşitli tonikler var ancak  doğru toniği bulmak o kadar kolay değil. Her zaman toniğinizin cilt tipinize uygun olduğundan emin olun. Hassas bir cildiniz varsa, alkolsüz ürünler kullanmak en iyisidir. Sivilceli ciltler için arındırıcı ve dengeleyici bir tonik kullanmak mantıklıdır. Nemlendirici tonikler kuru ciltler için idealdir.
Şimdi cildiniz için doğru toniğin hangisi olduğunu öğrenin.

 


Her cilt tipi ve problemi için için olup benzersiz celumer deniz özü içerir.

Yaşlanma Karşıtı Lüks Tonik;
PREMIUM CLEAN  Tonik cildi yeniden mineralize edici köpük ve pürüzsüzleştirici hint yağı ile şımartır, nem sağlar, PREMIUM CLEAN temizleme köpüğünün mükemmel bir tamamlayıcısıdır. Temizlikten daha fazla lüks bekleyemezsiniz.
Nilüfer ve Spirulina yosununun karışımı COMFORT CLEAN Tonik tüm cilt tipleri için çok yönlü vazgeçilmez bir ürün haline getirir.
Hassas bir cildiniz varsa ve yaşlanma önleyici etkisinden de vazgeçmek istemiyorsanız, COMFORT CLEAN Hassas Tonik mükemmeldir.

Tüm Cilt Tipleri İçin Tonik;
Özellikle kuru, lekeli, yağlı veya karma ciltlerde, cildi derinlemesine temizleyen,  özenle şımartan ve dengesini bozmayan bir tonik ister misiniz? Her cilt tipi için tonikler sunuyoruz:
  • DERMA CONTROL Tonik cildi arındırır, deniz Peptitleri sayesinde yeni sivilce ve siyah nokta oluşumunu önler. Sivilceye meyilli ciltler için idealdir. Alkolsüz olup cildi kurutmaz. 
  • CLASSIC CLEAN Normal Cilt Tonik tüm cilt tipleri için uygundur. Gözenekleri derinlemesine arındırır, ferahlatıcı bir etkiye sahiptir ve cildi besleyici kızılcık özü ile besler.
  • Hassas ciltler için CLASSIC CLEAN  Sensitive Tonik, doğal formülasyonu sayesinde cilt tarafından iyi tolere edilir, Balon Asma ve Pantenol gibi doğal bileşenler sayesinde  cildi yatıştırır.
  • Özellikle aşırı kuru ve hassas cilt için uygundur.
  • Orijinal ölü deniz tuzu içeren parfümsüz  JORDAN Tonik kaşıntıyı giderir ve tahriş olmuş cildi yatıştırır.

Öneri: Toniği cildin etkilenen bölgelerinde lokal ya da genel olarak kullanabilirsiniz.
Doğru uygulama: Tonikler günlük cilt bakımına kolayca entegre edilebilir. Sabah ve akşam temizlenmiş cilde uygulanır. Bunun için disk pamuk kullanmak en iyisidir. Boyun ve dekolte bölgesine uygulamayı unutmayın! Tüm DALTON ürünleri ile kombine edilebilir.